Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 9


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Usla sredi predavanja ven.. ma saj so vaje, ne predavanje.. Glasba, nekako.. 60 ljudi, ki nabija na bobne, palcke, in vse ostalo.. sej je cist zabavno, ampak mene je zacela glava bolet :xx!:

 

Se ta teden imamo predavanja, se pravi se danes in jutri, pol pa konec.. Zadnji mesec kao nek projekt, moramo naredit video.. s tem, da mi je tip, ki ima to cez, by the way omenil, da majo ful slabo opremo.. Dva racunalnika za montazo, za 7 ali 8 skupin, analogne kamere, tko da bo ful trajalo vse skupaj v digitalno dat, pa se za cez praznike je tu vse zaprto in nam se kamer ne dajo, da bi v tistem casu kaj naredili.. Kr neki.. Ma ja, smo se zmenile z mojo skupinico, da se potrudimo in vse naredimo naslednji teden.. saj bomo cele dneve delale, ampak.. ce koncamo, sem potem frej. In prideta prijateljici, gremo na Portugalsko, pol pa, ce mi bodo dovolili, kaksne 3 dni prej domov.. Ne vem, kar nekako me ze vlece nazaj.. Sploh ce nimamo predavanj in se ne bo nic pametnega tu dogajalo.. Itak me toliko stvari caka doma za urejat, da ce pridem 20ega, bom samo norela okrog.. Tko bi bilo pa bolj na easy..

 

No ja, bomo videli.. Soncek je tukaj, ampak kar precej mraz..

 

Grem se mal une glasbenike pogledat.. :bomb: xsuperx xmusicx xbendx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst sem pa legenda danes postala..

xsmx

Hih....to si že zdavnaj s svojimi posti postala :vragec: x;)x x:Dx :palec: ......kongratulejšn mushi x:Xx x:Xx x:Xx ............ :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav vsem makaronom x:)x

 

Marsa imaš prav ja, pri meni vse tole nekako v etapah...pride vse naenkrat, vrže v bed, godlam-jodlam pa gre, pa spet pride nazaj naslednja runda itd....

Pluton v opoziciji z natalno Luno, pa še ene parkrat mi bo baje uletel nazaj....tko samo mal da se pofočka :xx!: ...zaradi mene lahko odjadra naprej...pa adios za tale lajf.

Saj mogoče sem ravno zaradi tega včeraj tako reagirala, danes se mi ne da na tržnico, ne bi rada še enkrat podoživljala tega, saj ne znam opisat in mogoče bo kdo mislil, da pretiravam in da ne vem kaj ampak stiska, ki sem jo videla v očeh tega moškega je bila vejetno samo vrh gore, da je še mene malo v depro potisnilo. Saj vem da je svet **krivičen** pa da ne moreš vsem pomagat....

 

Hvala za OS in za skrb vsem lnf-jevcem, res je tole izjemen forum, pa ne samo zdaj zaradi mene ampak, ker vedno kdo, komu podari lepo misel, nesebično in s xsrcx

 

Mushi :palec: za gobezdavost x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Br' jutr' x:Dx Spet sem šla spat tam nekje okrog petih :o|o: To je pa "prednost" absolventskega staža, i guess x;)x

 

No, najprej en dobrojutranji x:Xx vsem lunatkom, upam, da imate lepo dan in da se zabavate, sončki xsrcx

 

Mick, pismu, drugič ti ne bom dajala več nasvetov, če jih boš čist po svoje upošteval, lejga x:o)x No, glavno da je mimo, pa si lepši za eno belo plombico xflirtx

Amis, a veš, da sem imela tut jaz zadnje čase nekaj probleme z računalnikom... ampak potem sem ga poštekala, pa naj se še tako noro sliši... če kdaj napišem kakšno preveč "smešno" zadevo za na forum, kar crkne... x:Dx ... al pa če je cimra cel dan okrog njega... če je pa kul energy, pol pa dela, barabica mala moja x;)x

Astra, a to je blo tole - nov domek v Lj? xDDx Hihi, ja, se spomnim, obe sva imele sinhronizirane dneve makaronastih stanj, je blo že kar smešno :vio: Pa direkt tole, kar si napisala danes o tem, da imaš rada vse - še sebe - hihi... kaj misliš, s kakšnimi mislimi sem jaz danes začela dan? x:px (pa sva spet pri podobnostih, a ni fajn, sam da so tokrat že fajn na xupx )

MucaMaca, ti se nas kar drži, saj veš, da smo kot recept za preganjanje slabe volje in morečih filingov - evo, ravnokar leti en velik kup svetlobe v tvojo smer x:Xx

Selene, same dobre energije letijo v tvojo smer, daj se pocajtaj, srček xsrcbumx

Aja, pa Mushi legenda, čestitke x:Dx

Borism, tale tvoja pozornost pa tudi noro godi, tudi jaz želim vsem mamicam in tistim, ki to še boste (hmmm torej skoraj vsemu ženskemu delu, vključno z mano x;)x ) en zelo lep dan, tako kot čisto vsak dan xsrcx

Cosma, zdaj vmes si postnila... veš kaj se mi zdi, da je tole, kar doživljaš, nekak rezultat uspešnega odtranjevanja ščitkov dol s srčka xsrcx , kar pa sploh ni slabo

 

Jaz sem pa danes dan začela malce drugače kot do sedaj... :2src: Po tibetančkih sem si vzela še ene deset minutk za pozitivno naravnano meditacijo in moram rečt, da se počutim ful dobro :palec:

Ob treh me pride pogledat znanec... upam, da ne bo preveč naporen, zelo živahen dečko je, pa zna bit to kdaj ob njegovem nastopu do drugih ljudi kar utrudljivo :vio:

No, potem grem pa pogledat dol pošto, danes en meni zelo ljub paketek od zelo ljube osebe pričakujem xloveyx

 

No, lunatki moji dragi, želim vam lepe in svetle misli v današnjem dnevu, naj vas obkrožajo kot mavrica xrainbowx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prejle gledam novi član Yamaha, pa se mi je kar milo storilo.............kok je blo fajn k sem mela svojo Yamaho.....uf skomine...........nekatere lepe stvari kratko trajajo...........al pa ponovt vajo ob priliki ............hm x^x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Amis, zakaj pa nimas vec Yamahe? ponovit vajo, ponovit. x8Dx

 

Jaz pa kar sedim tlele za racunalnikom in se mi sploh ne da ven in na avtobus.. Grem po eno uno skatlico za diskete in se bom spravila po netu iskat podatke o slepih v Spaniji.. Mi je profesor dovolil, da za izbirni predmet naredim seminar o tem.. (ker po pravici, nisem kaj dosti hodila na vaje in nekako nimam pojma kaj bi morali oddat.. neka porocila.. brezveze, itak bo to za vse bolj zanimivo..)

 

Zvecer pa danes ostajam doma.. grejo vse punce na nek studentski zur v neko diskoteko, kjer je pijaca 8 evrov.. sem bila prejsnji teden, je blo cist zabavno, ampak mam dost za naslednjih par mesecev take muzke in tolk ljudi na kupu in zapravljanja za alko.. So mi velik bolj pri srcu une tipicno spanske variante, ko folk gre v park in si prinese radio in cvekajo in zurajo.. Sam za to se mora se malo otoplit...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čer popoldn,ko sm se vrnu iz poti, je res pihal ja, pozabu rokavice, me Drava skor odpihala x:Dx Nism velik nardu ,k mi je skor še ne v 2letih crknu že ta tretji modem,tale momentos mi ga je mojster prec zamenjau :8):

čeraj; Sreda

Danes ponovno deževno-snežna gužva v zraku; doživel skor hipnozo brisalcev .. gospodje Čipindelsi˝ bojo v Celju. Detajlno sem se prerival med knjigami v znani založbi.Med potjo sm razmišljau o Planetnarni nesnagi ;le kam bi MiVsi oddali tele odpadke, ne pa zemljo pokrival z njimi; pa sm se zamislu, jah seveda; obstajajo vsakodnevni delujoči vulkani ;kr vse odpadke, ne glede na material bi transportirau jest tamle notr, lava bi seveda pojedla tole in na koncu ne bi bilo prav nič..sama deroča žgoča reka bi bla, ampak vsaj smeti bi se uničle, ne! V Mb. sm opazu kak so zasadil drevesa,nekak tik ob cesti,ne mislijo pa v naprej ,kak se bojo tele drevesne korenine v prih. razpičile in porivale asfalt ven, hoh ( pa sj je to kr že povsod, brrrr..) Nevem zakaj dajo prednost zanemarjenim,privatnim˝vrtovom, ko pa bi jih lahko praktično odstranili in koristno uporabili za vsaj parkir plac?!

 

Dans v Lj. Zagledam velki plakat z besedilom; Pokrajina Budalosti-Srečko kosovel :eek:

Seveda spet obnovil srečanje s Tartex zelenjavno pašteto. Sprašujem se na kok pogonov je človek; pravm ,de na4 x:Dx ˝Kr poglej koliko se rosijo šipe, pa čeprav je odzuni toplo; pa mi pravi,da naj manj diham˝ x:Dx (Če prevažaš ribo v avtu, nimaš rosnih šip) ..Moram zaj dohodnino spenedat in ugotovim, da sm dau sam za zavarovanje 110y,hoh in bil le 2x pr zdravniku :o|o:

ha ha ha, tole je pa bilo izvirno!! x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Amis, zakaj pa nimas vec Yamahe? ponovit vajo, ponovit.  x8Dx

ja, aliana, sej vem, da bo treba ponovit vajo. je moja dušna želja, k mam pa dušo tok utrgano x:Dx

ne morem pomagat, ni ga čez polaganje ovinkov x^x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem šla poslušat literarni večer, ki so ga pripravili mladi - srednješolci xrainbowx xchatx xloveyx

med njimi je sedela moja hči - moj smeško :eek: - in brala svoje pesmi xbookx xwitchx xrosex xsrcbumx

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledala sem tale Trenja (tokrat sem se potrudila in vztrajala, ker sicer tegale ne gledam)... je bilo v smislu 'minister Gaber pa nič' :ph34r: ... čeprav je nekje na koncu sam dobro zaključil in odlično opisal svojo 'držo'... je izjavil: 'NEHAJMO SE SPRENEVEDAT!' madonca, kolk je to dobr povedal (samo... a se je slišal :o|o: :O: x?x ) ...

 

 

:sick:

 

 

Drugač pa sem danes doživela eno extra large presenečenje in to mega dobro :palec: ... in, če pomislim, da sem eno tako doživela prejšnji petek, je tole, statistično gledano ( x:px x;)x ) zadnje čase zelo pogost pojav xDDx :palec:

 

Umetnica... tole pa za srček in dušo, kaj xsrcbumx xrainbowx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Umetnica, kok si ponosna, a? :2src: xcivx x:Xx :palec:

Cestitke obema! :palec: :palec:

 

Mateja - tvoj problem, kaj si pa tolk kul! :2src: x;)x :palec:

 

Jaz pa danes ultra pridna. x^x

Celo ze napisala napoved. :eek: (v cetrtek!! jes, da imam pod streho tole, da je mir, ko je v soboto tako pomemben dan x;)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mateja - tvoj problem, kaj si pa tolk kul!  :2src:  x;)x  :palec:

x:Dx kaj mi je všeč tale tvoj humor :palec:

 

Držim pesti, da boste res imeli lepo vreme jutri na srečanju... danes nekam na dež tole bolj :o|o: ... in meni ni všeč, ker potem se ne gremo z malimi nič ven igrat... včeraj me ena mala vpraša, kje imam sonce :eek: ... rečem, a to misliš v horoskopu?... ja, kje ga maš?... kje maš pa tist andescent x:o)x x:Ix ... o, glih obratn kokr moja mami... kje maš pa luno?... a res? to pa čudn .... :o B) .... kaj bojo teli šele raztural, če že pri osmih letih o 'andescentih' x8Dx xDDx :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobro jutro vsem!!!!!!!!!! men je pa tok fajn danes. nekaj ur dopusta pa k frendici v ljubljano na čvek, pa še s sestrico se dobim.............hm, mogoče bodo tekle substance............ x;)x

 

:flower: :flower: :flower:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Helou x:Xx Bemu......so včeraj vulkanizerji ugotovili, da so gume na mojem avtu......dotrajane :eek: .......ne da je šel profil.....dotrajane od starosti.......stare več k 7 let (Sava Exact al kako so se že imenovale, pravi - prva liga kvalitete gume..... mushi x;)x....sem se spomnil tvojih nakupov gum :vragec: )....skratka vse štiri dol pa nove gor, pa tehnični (cestnina - skor 18.000 :O: , pa zavarovanje........pa sem skor bankrot. :xx!: Pol pa z obupa na pir, dva, tri.........in sem zdej mucek.........za cartat :vragec: x;)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Helou x:Xx Bemu......so včeraj vulkanizerji ugotovili, da so gume na mojem avtu......dotrajane :eek: .......ne da je šel profil.....dotrajane od starosti.......stare več k 7 let (Sava Exact al kako so se že imenovale, pravi - prva liga kvalitete gume..... mushi x;)x....sem se spomnil tvojih nakupov gum :vragec: )....skratka vse štiri dol pa nove gor, pa tehnični (cestnina - skor 18.000  :O: , pa zavarovanje........pa sem skor bankrot.  :xx!:  Pol pa z obupa na pir, dva, tri.........in sem zdej mucek.........za cartat  :vragec:  x;)x  x:Dx

ja ja.. mene tud zavarovanje čaka.. aprila.. matr bo dnarja šlo, kasko pa še one posebne finte.. :xx!:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ahm. Kot penzionist očitno... x;)x

Očitno x;)x ......znalac xrolleyesx

 

Danes pa je nekdo očitno uvidel, da je mucka micka treba cartat :vragec: (razvajat x;)x ).....in me je najprej prijetno presenetil z mejlom, pol pa me je še med grmado službene pošte čakala ena luštkana razglednica x:)x ........hvala, hvala, hvala......... x:Xx x:Xx x:Xx....zeeeeeeeeeeeeeeeeelo sem vesel. x:)x

 

:onfire: xnckrivx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem šla poslušat literarni večer, ki so ga pripravili mladi - srednješolci  xrainbowx  xchatx  xloveyx

med njimi je sedela moja hči - moj smeško  :eek:  - in brala svoje pesmi  xbookx  xwitchx  xrosex  xsrcbumx

kaj takega x:)x , daj ponosna mamica, da še nam kaj prebere, prosim... :vio:

 

cartljivec Mucmick x^x Uživaj

Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick, Bobnar - x:o)x x:Dx x;)x

 

Tennicni! :xx!:

Kok sem hecna, zadnjic pravi frendica, saj ti ga mas pa tudi zdej enkrat... pa jaz pravim, ne, imam ga sele konec septembra...

Pa zacnem gruntat... ej, halo, 15. junija imam! :xx!: :O: :V:

Shit, pa glih oba spomladi - prej je imel mitja aprila, jaz pa konec septembra - glih prav, zdaj pa konec aprila in 15. junija. :xx!:

 

Ful hude gume - samo so res hude (sava, jaz sem ful zadovoljna - pa nisem penzionist - vsaj kar se tega tice)....

Deci - nic v teme jekleni konjicki ipd. ne hodite, sam sex vam gre po glav!

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včerajšnji večer tak, zabavna dinamika x;)x , Prav hecen urnik.

 

Zasoala ob 19h, se zbudila ob 22.10 . Peljala Volnico v zunanje sanitarije x:Dx , potem pa pospravila po tleh, pripravila malico, si umila lase, zmasirala dragemu parkeljčke, pa potem še brala in poslušala CDje. Prebrala ogromno, ob 1.30 spet zaspala za 2,5 urce. Prav hecno...

 

Zadnje čase vsi dobivamo presenečenja a ni to fajn

:hepko: :onfire: . Mick, si verjetno že zaslužiš razvajanja x;)x x:Dx x:)x :vragec: ...

 

En navihan dan vsem,

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...