Skoči na vsebino

Sex


Mick

Recommended Posts

Skoda, ker sem jaz jaz... Ne morem povedati ful stvari... ker vedno je se kdo... jaz pa lahko govorim samo o sebi...

In ce gre za osebo z imenom **Hotedrscica527**, lahko naklada kar ce, itak se ne ve, za koga gre...

A ce gre pa za marso in rece - moj tip... ali karkoli... pa se ve, kdo je to, kaj in kako. Ali - moj prfoks, sosed - vedno se lahko pride do konca, ce vrtas...

Tudi zato sem vcasih bolj zadrzana v nekaterih temah.

Kjer sem jaz, lahko nakladam kar cem.

Kjer pa je se kdo, pa ne morem.

 

Zgodb pa imam sicer, socnih, pikantnih, neverjetnih in oh.... na tone, iz rokava jih bi stresala...

tako na sex kot tudi vseh mogocih podrocjih.

Tako je s tem, ja.

 

Hocem pa seveda reci - ja, tudi jaz znam odprto se izrazat tule... Kar pa vseeno ne pomeni, da se. Vedno.

 

Ker sama ne maram siljenja in posiljevanja, ne maram silit in posiljevat.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 115
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

hecno tole...se ne morem odlocit.... :8): x:Ix

mi je zeloooo vsec, vcasih ga pa nic ne rabim :eek: x:Dx

po moje odvisno od tipa... :vio:

ja pa moje opazanje, da zenske, ki jih poznam, prej kot moski zelijo potrditev te vrste....jim je to neko mega znamenje, da so privlacne in znamenje ljubezni...fantje, ki jih poznam, se radi prej bolj spoznajo, predno se 'dajo'.... x:)x

 

(punce v smislu: ma kaj mu je, mu nisem vsec? sva se ze 10x vidla, pa mi se ni zatezil!

tipcek pa: nocem, da misli, da jo hocem samo dol dat, mi je vsec, bi ji rad pokazal, da jo cenim....)

 

x:Dx x:Dx x:Dx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Moški.

 

Vendar če se moški odloči, da žensko "dobi"...se bo moral za žensko KREPKO POTRUDITI (če njej ni za akcijo...pa si lahko zlomi celo zobe); če pa se ženska odloči da dobi tipa...pa ga bo verjetno dosti prej dobila...

 

Povzetek: moški ste manj krepostni (oz. ženske se delamo bolj krepostne x;)x )

 

Kako gre tisto...moški ima v genih da je lovec in ženske to vemo...

Prikažemo tako, da moški lovi...(dejansko pa ženska diktira tempo "osvajanja/parjenja").

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mosˇki.

 

 

Kako gre tisto...mosˇki ima v genih da je lovec in zˇenske to vemo...

Prikazˇemo tako, da mosˇki lovi...(dejansko pa zˇenska diktira tempo "osvajanja/parjenja").

:8):

a tako...to se moram zgleda naucit...potem ni cudno, da sem singlca zdajle x;)x x:Dx x:Dx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

smo o tem že govoril, hmmm

sm napisu že, če je dnar pr bajti se tut sexa aktualno

Eni exajo zarad os. statisitke, drugi iz samega nagona, tretji pa zarad dolžnosti, eni pa za šport...a ne vidiš, da ima vsak svoj telesni hobi za Svojega x:Dx

 

HAA, ženska izbira, moški izbere x:Dx

ženska izbira, moški se preda in nikoli ne prideš do jasne analize x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se kar strinjam z astro, da je odvisno od človeka, ne od spola, kdo raje...

 

Pa še vsak človek najbrž ne z vsakim enako rad. Če me nekdo ful privlači, zelo rada seksam z njim; če pa me ne, pol pa sploh nočem (in me glava boli x:Dx x:Dx x;)x ). Pri meni je to čisto odvisno od tipa, kako zna najti prave strune pri meni in kako znam jaz najti pri njemu (njegov posluh zame in moj posluh za njega)... :vio:

 

Obstajajo pa tudi nimfomanke, ki jim je ful do tega in jim je čisto vseeno, s kom... Ampak to je pa že bolezen, a ne?

 

 

Ma res, kaj za en :vragec: je v zraku, da so zadnje čase same take teme (Igračka za moške, Igračka za ženske,... ipd...)? Res, da je že pomlad, ampak mene pa še čisto nič ne rola! :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hecno tole...se ne morem odlocit.... :8):  x:Ix

mi je zeloooo vsec, vcasih ga pa nic ne rabim  :eek:  x:Dx

po moje odvisno od tipa... :vio:

ja pa moje opazanje, da zenske, ki jih poznam, prej kot moski zelijo potrditev te vrste....jim je to neko mega znamenje, da so privlacne in znamenje ljubezni...fantje, ki jih poznam, se radi prej bolj spoznajo, predno se 'dajo'.... x:)x

 

(punce v smislu: ma kaj mu je, mu nisem vsec? sva se ze 10x vidla, pa mi se ni zatezil!

tipcek pa: nocem, da misli, da jo hocem samo dol dat, mi je vsec, bi ji rad pokazal, da jo cenim....)

 

x:Dx  x:Dx  x:Dx

mah, brezveze, mutenje nekaj...

upalis pa je, sej se itak takoj vidi ce zensce hoce al pa ne! ponavadi.

razen takh, ki vecinoma cakajo kaj bo tip naredu!! kot da svojega janga ne poznajo!

- tega je na tone, ko vedno pricakujejo da bo moski tisti jang, tisti, ki pricne, tisti ki da pobudo, tisti ki da energijo, tisti ki zapali...

cist mem!! - tudi tukaj se zenske osvobajajte, ne samo drugje!!- bodite tudi tukaj emancipirane!!

poznam take, ki si upajo! biti jang tudi v odkritem izkazovanju osebnih sexualnih zelja in potreb po druzenju. in vsa jim cast!

moski so sicer v vecini razlicni kot zenske, toda prav tako lahko zensko energijo bolj zivi moski kot zenska; in obratno.

potem pa so se tako 'da ne recem 'lene', da se jim se pokazat ne da kaj hocejo - konkretno! kot, da se nikol niso videle marsa niti

od blizu niti od dalec, niti cutile njegove energije; kar pa se nazalost tudi dogaja. verjetno kriva vzgoja in strah ter okolje.. xrolleyesx

verjamem da gre veckrat za ene in iste zadeve: moski nocejo bit jang, zenske pa so premalo sprejemljive; pa pride do disharmonije x;)x

mnogo zensk bi naredilo vse za moskega, ki ima cisti pretok jang energije, kakor tudi moski za cisto jin energijo.

obstaja toliko casa, dokler je ne najdemo v sebi.

potem pa ven padajo machoti, pa plizerji, pa mutenje, pa kritika, pa nesprejemanje, pa etc...

v mislih pa se dol dajejo kar po vrsti x:Dx x;)x na koncu pa vsi sami spijo.

ha ha , sej ne vem vec al mi je to zalostno al smesno; vsekakor pa ze malo dolgocasno in pateticno.

 

mick:

 

sorry, :sori: meni je vprasanje precej butasto!! hkrati pa cetudi bi imel statisticen ali nek priblizno tocen razultat, bi mi bilo prav vseeno kateri.

saj je lahko zadeva generacije, vzorcev, prepricanj, iskanja energij, pomanjkanka energij in temu vecje slo po le tem, vzgojni vzorci, prebujanje dolocenih energije, ki se kazejo v dolocenm okolju, ki je vec ali manj osvobojeno nekih vzorcev, etc...

psiha igra pri tem zelo pomembno vlogo!! kajti ce so generacije vzgajane v nekih vzorcih, je lahko neka odprta zelja potlacena. kako torej govoriti o tem, kateri bolj in kateri manj. ko pa je je lahko posredi na kupe dejavnikov, ki plivajo.

izhajati iz nekega dejstva nase percepcije pa je morda dokaj naivno in morda zavajajoce, ce vkljucujemo druge.

hkrati pa so se kombinacije energij; ob neki partnerici si morda imel dosti ecjo potrebo sextai kakor pri drugi.

ob eni si imel zeljo takega, ob drugi veckrat drugacnega nacina pristopa... govorim o izmenjavi energij, prilagajanju in hkrati temu kar cutis ob stiku z drugo auro. nismo vedno enaki z vsako osebo, pa ceprav so lahko okoliscine skoraj popolnoma iste. zakaj: ker gre za razlicne energije. ceprav je lahko tvoja recimo nekako utecena in usidrana, se kljub temu zacne prilagajati energiji zdajsnjega partnerja; odvisno tudi kolikor kdo dominira v tem in kolikr je samozavesten, odprt. kolkor pa je, pa je spet odvisno od marsicesa.

torej lahko govorimo recimo o vzorcih, ki jih imajo moski in vplivajo na to in ono in zenske...

 

in vsak ima svoje potrebe, ki so odraz nase psihe, narave, vzgoje, prepricanj, etc...

 

torej se mi zdi (ce ze) bolj pomembno, da bi govorili zakaj nekdo nima take potrebe kakor drugi in se lotili vzrokov za 'bolezenska' stanja, ki jih morda lahko privedejo neprimerna vzgoja, druzben vpliv, etc... nikakor pa ne neko posplositev da nekaj kdo raje :xx!:

 

koliko je takih, ki si pravzaprav sexa ne zelijo, temvec le blizine, neznosti..., podpore, etc.. ceprav tudi koncajo v postelji.

koliko je takih, ki svoje telo prodajajo za prezivetje ali celo nasilno.

koliko je takih ki jim sex pomeni lazna potrditev in beg, da se soocijo z samim seboj, z njihovim obcutkom, da so 0; in si zdravijo lastno vrednost oz. misljenje do sebe.

 

pac, se ukvarja clovestvo tudi z takimi zadevami; ki pa so ocitno neuravnotezen jin in jang princip v nas samih.

ma ja... djuro pravi:

da so posebni dosezki, ko 4 clanska familija prezivi z 70 tisoc na mesec.

in ob tem pomislim sedaj na vprasanje teme - kateri se raj dol dajejo zenske al moski :sori: :sori: :V:

morda tam nekje v afriki, ko nimajo niti knjig niti neta, jim preostane da se dol dajejo, kajti le tako dobijo vsaj nekaj, ce ze hrane nimajo,

pa so to verjetno le redki, ki imajo sploh toliko energije da pomislijo na kaj takega.

 

no ja, svoboda govora in razmisljanja pa kar naj ostane, sem povedal le svoje trenutno mnenje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prvo kot prvo......ker ste vsi tako navdušeni nad Djurotovo izjavo in to Djurota, ki se kopa v denarju in mu je to zelo lahko rečt..(pa se sam sicer tudi navdušujem nad Djurotovim humorjem :palec: )....slovenska 4-članska družina s 70-imi tisočaki.......ne preživi x!x x;)x

 

Free, me ne moti tvoje mnenje, je pa tvoja svoboda govora običajno mal bolj obširna kot od ostalih x;)x x:Dx :vragec: Ni mi za preveč dolgovezit.......že v uvodu sem povedal.......da mislim na ljudi brez nekih predsodkov, travm ipd.......čisto povprečne, "normalne" ljudi, z normalnim, nekje tako ali drugače povprečnim seksualnim življenjem........doživljanje spolnosti ženske in moškega........kdo se v bistvu raje ljubi, raje seksa? In ko mi bo, bom tudi pojasnil moje vprašanje in mnenje. x;)x Tema kot tema......mogoče ti je tema "prdec" bolj pri srcu.....pa se tam razpiši x;)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti ne verjamem. Pred približno sedmimi leti sva 2 sama živela s cca. današnjimi 70 tisočaki in mi je čisto jasno kako to izgleda. Možno je, da imaš, imate svojih prihodkov le toliko........samo ne živite samo od njih, pa PC-ja si tudi ne kupiš s tem denarjem, interneta pa še "povohaš" raje ne. x;)x

 

Hm.....a je to vprašanje zame? No, če je......sem strelec.....mam pa luno v škorpijonu x;)x Pa ti? x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moški.

 

Vendar če se moški odloči, da žensko "dobi"...se bo moral za žensko KREPKO POTRUDITI (če njej ni za akcijo...pa si lahko zlomi celo zobe); če pa se ženska odloči da dobi tipa...pa ga bo verjetno dosti prej dobila...

 

Povzetek: moški ste manj krepostni (oz. ženske se delamo bolj krepostne  x;)x )

 

Kako gre tisto...moški ima v genih da je lovec in ženske to vemo...

Prikažemo tako, da moški lovi...(dejansko pa ženska diktira tempo "osvajanja/parjenja").

Se krepko strinjam s tabo :palec: x^x

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx x;)x x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

Zato ni zastonj rek, ko moški obvlada žensko, pomeni da je že obvladan x:Dx .

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti ne verjamem. Pred približno sedmimi leti sva 2 sama živela s cca. današnjimi 70 tisočaki in mi je čisto jasno kako to izgleda. Možno je, da imaš, imate svojih prihodkov le toliko........samo ne živite samo od njih, pa PC-ja si tudi ne kupiš s tem denarjem, interneta pa še "povohaš" raje ne.  x;)x

 

Hm.....a je to vprašanje zame? No, če je......sem strelec.....mam pa luno v škorpijonu x;)x Pa ti?  x:Dx

Zdaj pa ga full voham (prej sem ne znala niti nič odpret) x:Dx xrolleyesx Po horoskopu sem rakica :o|o: Luna - devica xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...