Skoči na vsebino

Sex


Mick

Recommended Posts

hm ja, na vsakih deset k jih poznam, pride ena k rajš kt tipi... je pa res, da to je najbrž čist vprašanje zavrtosti pa nekih klišejev, in konec koncev to vsi enako radi to počnemo...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 115
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Ja men osebno je seks všeč. x:px Ne vem pa al je bol všeč men al mojmu možu, npr. Se pravi, da na splošno sploh nism kompetentna za govort. :inocent: Ker sem pač te teme premlevala bolj z ženskami (vsaj bolj verodostojno), bom rekla, da je ženskam seks všeč, da rade seksajo, in seveda morm pripomnit, da ne z vsakim (vsaj normalne ne), ampak z "izbranim".

 

No pa še ena anekdota iz srednješolskih let:

 

Najbolj glasen sošolec, ki se je vedno bahal, kako je pa on dobr ljubimec itd. in nas je (predvsem punce) rad spravljal v zadrego (mene ne) z vprašanji o seksu, je na diskusiji o položaju 69 izjavil:"Kaj pa je to?" Prvo sm bila šokirana, potem pa sm mu lepo po domače razložila: Ti njej x:px, ona pa tebi :o . Pa je izjavu: "Bljak!" No pa sm mu rekla, da ok, da verjetno je več fantov, ki ne marajo x:px. Da mu je pa verjetno všeč, če ga ona njemu :o. Pa je reku, da mu tut to ni všeč. :unsure:

 

LP

Mašinca

Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja... sej to me je matralo.. kok povedat, da bi še vseen ostal.. kar ste... s tem, da ne potunkam sebe, bodisi da se z drugo pasmo, če pa isto pa sem jst pol tud neka žvalca..

skratka ni znesl.. x:Dx x:Dx x:Dx sem se v zanko ujela..

Mick javno priznam da ste moški človečki, čeprav vseen mal slabši od žensk.. če se naslonim na kromosoma XY, pa da vam čustvena plat možganov mal manj funkcionira, al pa vsaj ne istočasno z uno logično...

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja... sej to me je matralo.. kok povedat, da bi še vseen ostal.. kar ste... s tem, da ne potunkam sebe, bodisi da se z drugo pasmo, če pa isto pa sem jst pol tud neka žvalca..

skratka ni znesl..  x:Dx  x:Dx  x:Dx  sem se v zanko ujela..

Mick javno priznam da ste moški človečki, čeprav vseen mal slabši od žensk.. če se naslonim na kromosoma XY, pa da vam čustvena plat možganov mal manj funkcionira, al pa vsaj ne istočasno z uno logično...

hehe, ja sej, kadar pa 'bolj' funkcionira pa smo spet nekaj x:Dx x;)x

katera zenska (razen izjem) pa je bila se zadovoljna!! x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx dobra fora!

Ampak ste tipi tud huuuudo nataknjeni, ce nic ne natikate x;)x x:Dx

 

 

Želja po sexsu je po mojem kar lepo razporejena med oba spola...

 

razmerje sicer nonstop variira, pri cemer majo prste vmes mnogoteri dejavniki (začenši z glavobolom, live-prenosom fuzbala,... x:Dx x:Dx )

ampak dejansko gre za to, da si ga VSI zelimo. In smo tečni, če ga primanjkuje. Lahko čist podzavestno. Pika. Narava pač...

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...