Skoči na vsebino

Sex


Mick

Recommended Posts

  • Komentarji 115
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Ni vprašanje, kateri spol ga ima rajši. Pristopa sta rahlo različna.

Zadnjič je en frend prijavil, da je seks najbolj poceni (beri zastonj) zabava na svetu. Kaj takega bi težko slišal iz ženskih ust. Me moramo biti vsaj malo zaljubljene. Pol pa, vau.

Meni je seks ja. Če mi je tip všeč in mu zaupam, mu brez predsodkov pokažem, kaj bi in se mu z užitkom predajam...mljask. In na svetlobi, vsekakor na svetlobi... x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Priznam  :V: ....mea culpa...........moški imamo sex raje  :onfire:  :onfire:  :onfire: ....vsaj jaz danes, no x:Dx ........pa ga ni pa ga ni in ni.......kva čem zdej..........grem sodelavke nadlegovat  :vragec:  x8Dx  x:Dx  x:Dx

Kaj bo pa punca rekla? x:Dx x:Dx

x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hih.....kako govoriti o nečem o čemer nimaš pojma x^x x;)x ....čeprav eni tudi to radi počnejo, no :vragec: x:Dx x:Dx

 

Pismo....saj nisem nobene nadlegoval..........v službi :vragec: ....imam v glavi in glavci "in memory" izrek......."kdor jebe v službi jebe sebe".......avtorica izreka pa je ženska x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok.......tako za lahko noč.......eden izmed razlogov zakaj imajo ženske sex raje je........ker lahko in tudi doživljajo veliko intenzivnejše orgazme kot moški x;)x . Praviloma x:o)x (če jih sploh doživljajo, seveda) . Če je npr. nekomu čokolada zelo dobra, drugemu pa izjemno slastna........kdo jo ima verjetno raje? :vragec: To toliko za popestritev debate.......uh, še ima kar dosti vzrokov na zalogi (seveda so to le moja skromna mišljenja x;)x )

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kva zdej..........a morm pojasnjevat kaj je to orgazem al kva? :vragec: x:Dx x:Dx

 

 

Bemu......sm ugotovu, da se po lublansk krajš piše...... x:Dx x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...