Skoči na vsebino

Bivši, bivše


astra

Recommended Posts

Jaz se vecinoma zelo dobro stekam z vsemi bivsimi. :vio:

Ne dobivamo se prav tako, da bi se zmenili, a ce se srecamo, se vedno radi vidimo, kaj recemo, kaj spijemo skupaj.

Moram rect, da sem imela kar fajn tipe.

To je zato, ker je veliko tega bilo na prijateljski bazi, veliko smo skupaj poceli, pa so me se kasneje vabili kot gostjo recimo kaj zapet ali kaj takega...

Fina kompa smo bili.

:palec:

 

Itak. Se podpišem pod tole.

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 96
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Jaz sem imela drugacne pojme o tem... jaz sem imela ful prijateljev,.... Se mi je zgodilo recimo tudi, da sem eno leto opletala s tipom okoli, pa sploh nisva spala skupaj (kar sva, ko sva prekinila)... Pa, kot sem rekla, najveckrat sem startala iz nekaksne frendly baze ali smo sodelovali (

Pa še pod tole. x;)x

 

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Itak, McMac - ampak - a ze spet in tudi tu? x;)x x:Xx

Kako je hecno, ko imamo nekateri tako podobne polozaje, pa dejansko veliko podobnosti tudi sicer, tako v dogodkih, v zivljenju, kot tudi v furanju, razmisljanju... kul. x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Do sedaj sem imela dva resna - bivsa. Z obema se pogovarjam, ce se srecamo, ampak samo kako si, kako zivljenje... Nic posebnega in nic osebnega. Zadovoljna sem, da je tako, ker ko z nekom prekines ljubezensko zvezo, se mi zdi brez veze, da se mucis in poskusas ostat dober prijatelj. Morda se tebi zdi, da je vse ok, drugi pa lahko zelo trpi, ker te ( npr. ) se ljubi , ali pa obratno.. In tudi konfliktom iz preteklosti se ne mores popolnoma izognit in vedno pride do pogrevanja starih tezav - vse to govorim v primeru, da ostaneta dobra, zaupna prijatelja...  x:)x

Tudi jaz sem do sedaj imela dve resni vezi - dva bivša tipa. S prvim sva po končanem partnerskem odnosu "prijateljevala" na čuden način. Tako, da sem po tistem odrezala čisto vse stike. Sedaj sva se pred kratkim srečala. Bilo je v redu... neobremenjeno čvekanje... Z drugim bivšim pa nimam "stikov". Mislim, da se me izogiba. Morda je tako tudi boljše, ker ga jaz še vedno ljubim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..hm..bivši...

 

ja prvega ne bom nikoli pozabila...in ko sva prenehala, sem mislila,

da bo konec sveta...zaprla sem se v stanovanje in nisem pol

leta sploh nikamor hodla razen v šolo in knjižnico...

...sedaj do njega ne čutim prav ničesar več...in če bi mi kdo to

takrat rekel, bi rekla, da ga bom ljubila večno... x:o)x

sedaj se ne srečujeva več...no ja ...srečala sva se pred sedmimi

leti ko sem v eni diskoteki praznovala pa je hotel najprej en drink..

pol...jaz pa nisem čutila prav ničesar več... x^x

 

hja, to je bil moj prvi...

 

moj drugi (tretji je mož. x:Dx .) mi je pa naredil toliko problemov

da ga zaradi tega tudi ne bom nikoli pozabila... x:px x:px

tudi tega ne srečujem veČ, ker se je preselil v LJ, sem ga pa

srečala na prireditvi Dobrote slo kmetij ....hja..

če sem lahko hudomušnica...razen mirnih noči...brezskrbnosti...nisem

prav ničesar zamudila... x^x

 

o možu pa vse dobro...včasih me sicer jezi :vragec: ..

ampak jaz se ne znam muliti in že čez minuto mi gre nasmeh

nekako nisem jezna nanj...življenje je prekratko...

...treba ga je uživati...

 

..tako zdaj bo ura poldan odbila in grem tudi jaz...

 

LP AYA

:detelca:

Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi

sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obdobje, ko se sedanji spreminja v bivšega, zna bit malo težavno. :xx!:

 

Če si dovolj priseben in ti uspe popucat zamere, imaš lahko kasneje res pristne prijateljske stike. Mislim. Vsaj jaz sem jih vedno imela. (Do zdaj, evo, trkam). x^x xrolleyesx

Vedno se ni je zdelo škoda totalno prekinit z nekom, ki ga v bistvu poznaš kot lasten žep, on pa tebe in si na čisto človeški ravni lahko še vedno ogromno data, mogoče več kot prej. To se mi je zdelo najbolj naravna stvar na svetu. x;)x :vragec: x:o)x

Z enim bivšim smo pa celo skupaj z njegovo novo punco bandali naokrog, brez problema.

 

Potem nas je sicer lajf polagoma odnesel na različne strani, logično, izi, brez pretresov.

 

 

 

 

Pravzaprav bi se mi zdelo grozno, če bi se z nekom razšla polna zamer, jeze, gneva in kar je še tega.

Zdelo bi se mi, kao da s tem razvrednotiš ljubezen, vse, kar je bilo prej lepega.

 

 

xsrcx xsrcx xsrcx Ajd, imejte se radi! xsrcx xsrcx xsrcx Vanda

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm ja, z eno sva nekak v čudnih izginulih odnosih, zdaj zadnja je pa kar zginila, brez pojasnil, hm, ostalih šest, če sem prav štel, smo pa čist kul, sploh prettazadna, se čist fajn razumeva in vse, druge so že mal daleč za kaj takega...,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha,

res zanimiva tema. Ja histerična ženščina, saj to je kot v Štirih porokah in pogrebu. Posedejo Hugh Granta na poroki tja med štiri ženske, in se potem on čudno grdo drži. Se kasneje izkaže, da so vse njegove bivše. pa vse poznajo njegove pripovedi o njegovih bivših,..tako da, ko začne ena razlagat o bruhajoči Veroniki, se izkaže, da je to ona druga, ki sedi na levi strani,... x:Dx  x:Dx  x:Dx 

 

:palec:

 

xsrcx  xsrcx MucaMaca

Haha da bi se to meni zgodilo, hehe, ohšit, od zdej naprej, nobena ne bo več zvedla za moje bivše, niti koščka.... to je nevarno, da posedejo mene za isto mizo z vsemi, hehe, dve bi se stepli, v petnajst minutah, xnckrivx, drugi dve bi se gledali postrani, češ ti si pa res, moj antipol (dovjčica pa strelka) pol dve dvojčici bi se odlično razumeli med sabo, najbrž tud tale zadnja, bi se razumela z njima, dve škorpijonki najbrž nebi prenesli pogleda ena na drugo... huhjej, hudo je to, najbrž bi še najbolj kislo se držal jaz...... huhjej, ne me strašit,

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sicer pa lepi spomini, danes ma ena rojstni dan, ena iz med dveh najbolj problematičnih, pa sem ji lepo prisrčno voščil, upam da bo to kaj ublažilo preteklost... držmo prekrižane prste xcrossfingx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eni se rat-ujejo, drugi se majo pa rat x:Dx x:o)x :palec:

 

bivši <_< :angry: :sick: :sniky: :o|o:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eni se rat-ujejo, drugi se majo pa rat x:Dx  x:o)x  :palec:

 

bivši <_<  :angry:  :sick:  :sniky:  :o|o:

Rat-ko pjeva zlo nemisli x:Dx "ubičemo,zaklatčemo......"

So much about LOVE xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx :inlove: :wub: :wub:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O... x:Xx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sem povsem nepričakovamo srečal svojo veliko ljubezen izpred skor 20-ih let zaradi katere sem na koncu bil skoraj ob vse.........čast, ponos, veselje, življenje.......skor vse sem si vzel zaradi nje......trap pač :o|o:. Preživel sem.......tudi včeraj. x:Dx Brez težav.....smešen je ta lajf.........ko vidim kako jo čutim danes in kako sem jo takrat.....take siline si skor ne želim več :sori: .......bi jo bilo treba opisat v strahovih x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...zaradi katere sem na koncu bil skoraj ob vse...čast, ponos, veselje, življenje..skor vse sem si vzel zaradi nje..trap pač. Preživel sem...tudi včeraj. Brez težav...smešen je ta lajf..ko vidim kako jo čutim danes in kako sem jo takrat.....take siline si skor ne želim več...bi jo bilo treba opisat v strahovih
smešem, zaveden tale layf ; a ni dobr ,da je prej ,kot pa kasno :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...