Skoči na vsebino

Bivši, bivše


astra

Recommended Posts

a dej lisbona! x:o)x

jaz ga mam na asc, kar je prakticno zlo podobno, kot ce bi bil v 1. x:px (je sicer v 12.)

ne saj stekam, kaj govoris in se mi je zdel, da si kaj tacga mislila.

 

sam vseen: v bistvu je brezveze (vcas) iskat odgovore, rit dalje po tem... zakaj? zakaj? zakaj?

bi blo kej drugac?

dvomim.

pac je blo tko.

tok bl vids, da s tem clovekom nisi mel kej pocet.

ce si pa razocaran, pa sam pomen, da si prevec pricakoval, se prav samemu seb pripisi.

 

sej da ne bos mislila, da jaz nisem nikol razocarana al pa kej.

pa da si jaz vcas ne zelim kakih odgovorov in tega.

sam sem ugotovila, da vcas jih preprosto ni oz. to sploh ni tok pomembno....

pac: nekaj casa sta hengala skup, potem pa ne vec. in priedjo novi ljudje v nasa zivljenja. x:)x

 

Gazelca, ja, sej.... saj jaz tud v enih primerih tko: ko je konc je konc. kaj ces pol opletat.

sam vcas pa gre za dolgoletno prijateljstvo in ce z enim sam zivet ne mors vec skup oz. ne bit v tem smislu par, se ne pomen, da ne mores bit se vedno frend z njim.

saj tud sicer najbrz ne odrezes z vsemi, ki so v tvojem lajfu bili v preteklosti.

tud frenda kerga se ohranjas, najbrz.

no enako pa je tud s tipi.

 

ne vem no, jaz sem za vsacga, ki mi je kej pomenil, vesela, da je bil del mojga lajfa, kolkr cajta je pac bil. x:)x

in ne vidm razloga, zakaj ne bi bil se, zgolj zato, ker ne sexam vec z njim, recimo. pa tud ce ohranjas stik, ni nujno da ga zato, da nou tok bolece. ampak pac dva normalna cuteca in razumska cloveka.

sej prjatlov nimas sam zato, da gres na kosila skup pa v kino pa da se pogovarjas kaj jaz vem.

vcas rabis kaj al pa kaj jaz vem.... brez veze si je vedno in povsod zapirat vrata:

 

"ce zaprete vrata vsem napakam, bo tudi resnica ostala zunaj." (mislim da tagore)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 96
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Gazelca, ja, sej.... saj jaz tud v enih primerih tko: ko je konc je konc. kaj ces pol opletat.

sam vcas pa gre za dolgoletno prijateljstvo in ce z enim sam zivet ne mors vec skup oz. ne bit v tem smislu par, se ne pomen, da ne mores bit se vedno frend z njim.

saj tud sicer najbrz ne odrezes z vsemi, ki so v tvojem lajfu bili v preteklosti.

tud frenda kerga se ohranjas, najbrz.

no enako pa je tud s tipi.

 

ne vem no, jaz sem za vsacga, ki mi je kej pomenil, vesela, da je bil del mojga lajfa, kolkr cajta je pac bil. x:)x

in ne vidm razloga, zakaj ne bi bil se, zgolj zato, ker ne sexam vec z njim, recimo. pa tud ce ohranjas stik, ni nujno da ga zato, da nou tok bolece. ampak pac dva normalna cuteca in razumska cloveka.

sej prjatlov nimas sam zato, da gres na kosila skup pa v kino pa da se pogovarjas kaj jaz vem.

vcas rabis kaj al pa kaj jaz vem.... brez veze si je vedno in povsod zapirat vrata:

 

"ce zaprete vrata vsem napakam, bo tudi resnica ostala zunaj." (mislim da tagore)

 

Ja sej vem,ampak ne boš verjela, jaz tudi prijateljev ne ohranjam,recimo iz otroštva mislim da nimam niti enega....sem čudna,kaj? x:o)x

Pač, ne vidim razloga da bi bila z bivšimi karkoli....jaz nimam njemu kaj dat....čustveno, on pa meni tudi ne....pa se ohladi in greva vsak po svoje....

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, sej jaz tud podobno, ne negujem ne vem kaksnih stikov, praviloma. pustim preteklost v glavnem za sabo....

a vcasih pa vendarle s kom ohranim stik.

odvisno, ce si mava se kej za povedat/za dat, x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja ne vem..Men bi full pomenil ta iskren pogovor ,če bi ga imela takrat.Mogoče zato,ker sem jz še full čustev gojila do njega on je pa kr iznenada spremenil svoj obraz in pol sploh ni hotu kaj preveč razčiščevat...Dolga zgodba...Pač človk brez hrbtenice in z neptunom v 1.hiši....kaj bi lahko drugega pričakovala od njega.... :xx!:

Ugotavljam,da ima največ ljudi ,ki so najbolj hinavli do mene in me na nek način razočarali- neptuna v 1.hiši. :eek: xrolleyesx

 

Njega pa res sovražim.Ker nasplošno sovražim ljudi ,ki ne znajo ali ne upajo povedati človeku v obraz ,kar mu gre,ki se ne znajo izjasnit in ,ki naredijo nekaj kar brez razloga....ali navedejo kak full beden razlog za prekinitev zveze...Matr ,a je res tako težko povedat resnico v obraz -kakršnakoli že je... xrolleyesx

 

men se pa fajn zdi, ko tko jasno in glasno poveš, da ga sovražiš x;)x ker dons bi vsi govoril o neki zapovedani instant ljubezni... oni najbolj krvoločni so še najbolj prebrisani v tem... nimaš kej... nismo na svetu zato, da bi bili celo svoje življenje 24/7 čustveno stabilni in pravilno delovali... in ko pride FUK je prav da temu rečemo FUK... sej s tisto knjigo "srečni v treh dneh" lahk tut jutri začnemo x:Dx

 

ni ljubezni brez sovraštva in ne sovraštva brez ljubezni... vse ostalo jajcanje je pesek v oči... nismo dobrotniki... smo krvoločni sesalci x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam vseen: v bistvu je brezveze (vcas) iskat odgovore, rit dalje po tem... zakaj? zakaj? zakaj?

bi blo kej drugac?

dvomim.

pac je blo tko.

tok bl vids, da s tem clovekom nisi mel kej pocet.

ce si pa razocaran, pa sam pomen, da si prevec pricakoval, se prav samemu seb pripisi.

 

sej da ne bos mislila, da jaz nisem nikol razocarana al pa kej.

pa da si jaz vcas ne zelim kakih odgovorov in tega.

sam sem ugotovila, da vcas jih preprosto ni oz. to sploh ni tok pomembno....

pac: nekaj casa sta hengala skup, potem pa ne vec. in priedjo novi ljudje v nasa zivljenja. x:)x

 

Ja,večkrat je brezveze iskat odgovore in rit dalje... x:o)x To vem,takrat sem tudi vedla,ampak čustva in ponos sta bila bolj močna od mojega razuma...še zdj verjamem,da sem si zaslužla pojasnilo ,karkoli ..predvsem pa razčiščevanje tega in onega..saj je bilo tudi nekaj oseb vpletenih v vse to.

Mislim xrolleyesx ne more človk ,kar naenkrat naredit konec resnemu razmerju in zaključit eno poglavje brez pravih pojasnil ,brez vsega.Najlažje je zahinavit ,se skriti ,pustiti nekoč ljubljeno osebo v dvomih....Tak moški si ne zasluži sreče v ljubezni.. :xx!:

 

 

 

 

men se pa fajn zdi, ko tko jasno in glasno poveš, da ga sovražiš x;)x ker dons bi vsi govoril o neki zapovedani instant ljubezni... oni najbolj krvoločni so še najbolj prebrisani v tem... nimaš kej... nismo na svetu zato, da bi bili celo svoje življenje 24/7 čustveno stabilni in pravilno delovali... in ko pride FUK je prav da temu rečemo FUK... sej s tisto knjigo "srečni v treh dneh" lahk tut jutri začnemo x:Dx

 

ni ljubezni brez sovraštva in ne sovraštva brez ljubezni... vse ostalo jajcanje je pesek v oči... nismo dobrotniki... smo krvoločni sesalci x;)x

 

 

:palec:

 

Ma,ja...Ni ljubezni brez sovraštva in ne sovraštva brez ljubezni...

Njega res sovražim ,nikoli še nisem čutla toliko sovraštva do kogarkoli kot ga čutim do njega...In tega sem se tud zadnjič spet zavedala...ko sem ga po dolgem času spet vidla..Ej pravi bes sem čutla v sebi...

Če bi obvladala VOODU in bi imela doma ono lutko za voodu ..veš kaj bi ji delala... x:px In uživala bi vsako sekundo.Priznam. x:px

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Izgleda, da deluje naslednja maksima: Partnerje imamo za strasti - bodisi strasti ljubezni bodisi strasti sovraštva, vsi ostali ljudje pa lahko spoznajo tudi dele našega karakterja med ekstremi.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Njega pa res sovražim.Ker nasplošno sovražim ljudi ,ki ne znajo ali ne upajo povedati človeku v obraz ,kar mu gre,ki se ne znajo izjasnit in ,ki naredijo nekaj kar brez razloga....ali navedejo kak full beden razlog za prekinitev zveze...Matr ,a je res tako težko povedat resnico v obraz -kakršnakoli že je... xrolleyesx

 

Sicer ne vem, kakšno razmerje sta vidva imela, ampak meni osebno se je že zgodilo, da se mi enostavno pač NI DALO razlagat. Namreč malo po malo razlagaš tekom celotne (oz. dela) zveze, on/a pa kar nič. Ali te ne jemlje resno ali pa ne razume, kar mu govoriš. Potem pa nekega dne pač obupaš in greš in te gladko boli k... za to, če se njemu zdi vse skupaj izjasnjeno ali ne.

 

Se mi je pa tudi zgodilo, da me je tip kar tako brezveze skenslal z "ni mi več" in sem bila eno obdobje blazno .. ma niti ne jezna, pač tko nekako .. prazna. Ker ni bilo zaključka, ker ni bilo razlage. Potem pa je malo časa minilo in sem v bistvu začela videt stvari, bilo je točno tisto, kar sem v prvem odstavku napisala. Samo par let sem rabila, da sem to skapirala.

 

Glede prebolevanja pa - prebolel si, ko ti je gladko vseeno okoli bivšega oz. čutiš do njega odpor (ponavadi do tega pride, ko v zvezi vztrajaš malo predolgo in ti že kar nekaj časa več ni do tega).

 

Dokler sovražiš, nisi prebolel. Fertik.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer ne vem, kakšno razmerje sta vidva imela, ampak meni osebno se je že zgodilo, da se mi enostavno pač NI DALO razlagat. Namreč malo po malo razlagaš tekom celotne (oz. dela) zveze, on/a pa kar nič. Ali te ne jemlje resno ali pa ne razume, kar mu govoriš. Potem pa nekega dne pač obupaš in greš in te gladko boli k... za to, če se njemu zdi vse skupaj izjasnjeno ali ne.

 

Se mi je pa tudi zgodilo, da me je tip kar tako brezveze skenslal z "ni mi več" in sem bila eno obdobje blazno .. ma niti ne jezna, pač tko nekako .. prazna. Ker ni bilo zaključka, ker ni bilo razlage. Potem pa je malo časa minilo in sem v bistvu začela videt stvari, bilo je točno tisto, kar sem v prvem odstavku napisala. Samo par let sem rabila, da sem to skapirala.

 

Glede prebolevanja pa - prebolel si, ko ti je gladko vseeno okoli bivšega oz. čutiš do njega odpor (ponavadi do tega pride, ko v zvezi vztrajaš malo predolgo in ti že kar nekaj časa več ni do tega).

 

Dokler sovražiš, nisi prebolel. Fertik.

korektno...in direktno x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx Reče se fjartik... x:Dx Dokler sovražiš, nisi prebolel... torej sta sovraštvo in ljubezen eno in isto... sam enkrat subjekt poželenja počne tisto kar mi hočemo, spet drugič pa ne in mi se odzivamo z ljubeznijo in sovraštvom... ampak samo čutvo je pa eno in isto... x;)x

 

Da jih mamo za strasti x?x Jah, sej sam zarad tega se svejt vrti x:Dx x:px Vit ol dou rispekt... to je kruta realnost... mati tereza je bla sam ena, pa še ta je umrla x;)x Sicer je pa vse lepo in prav dokler je to sam maksima in ne imperativ x:Dx x:px

 

Lisboni sem pa hotu rečt, da je prav da pove kar čuti... lahk greš tut v gozd se dret al pa v luno lajat... karkoli... nasilna konformacija je posilstvo duše... bodi tak, bodi tak... :xx!: To je eno... zdej bom bil pa pameten še z druge strani... vsaka globoka, fatalna, whatever ljubezen, ki ne temelji samo na zadovoljevanju nižjih strasti, pusti v človeku globoke sledi. Kako naj bo drugače, ko si pa dvoje duši zreta in dojameta v samem svojem bistvu. In če ste sposobni po, recimo parih mescih, iti mimo bivšega hladnokrvno, vas moram razočarati... to ni bila nobena ljubezen ali pa kakšno globoko čustvo, med katerega slednja pač sodi. To je bila preprosta avantura... lahko nekaj vsakdanjega ali pa sveža popestritev vsakdana. V vsakem primeru bo vzdihljaje teh vročih noči čas veliko, veliko hitreje zadušil in porinil v pozabo, kot tiste prve. x;)x

 

Lisbona... vseen je pa fajn naprej it... sej veš kako je... različni ljudje se do različnih ljudi različno obnašajo in vedejo. Recimo enega mojega prijatla nekdo drug sploh ne jebe medtem, ko se midva štekama. Poznam obadva, obadva sta kul... ampak ne gre. Enako je pri ljubezni... praviš, da si ne zasluži. Do druge bo biv pa recimo drugačen... v tem je keč... Ni absolutnega zla al pa dobrega... whatever... nom več pisu, ker me boš spet obdolžila filozofiranja x:Dx

 

Ajde... mejte... če pa nimate nbenga, da bi z njih vzdihval pa na kolo al pa tečt x:px x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Dokler sovražiš, nisi prebolel... torej sta sovraštvo in ljubezen eno in isto...

 

 

Niti približo. Ampak dokler sovražiš, so neka čustva (ne nujno ljubezen, sovražiš lahko npr. tudi sodelavca ali soseda itd.) in ne moreš reči, da si stvar (razmerje, osebo, spor ...) prebolel. Preboliš pač, ko ti je vseeno.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx Reče se fjartik... x:Dx Dokler sovražiš, nisi prebolel... torej sta sovraštvo in ljubezen eno in isto... sam enkrat subjekt poželenja počne tisto kar mi hočemo, spet drugič pa ne in mi se odzivamo z ljubeznijo in sovraštvom... ampak samo čutvo je pa eno in isto... x;)x

 

Da jih mamo za strasti x?x Jah, sej sam zarad tega se svejt vrti x:Dx x:px Vit ol dou rispekt... to je kruta realnost... Ajde... mejte... če pa nimate nbenga, da bi z njih vzdihval pa na kolo al pa tečt x:px x:Dx

 

 

xcivx pje toto je pa kraftig :palec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx sej sem glih hotu girly vprašat zakaj sovražmo kakšnega sodelavca, sosedo itd. bla bla bla... jah zato, ker neki delajo kar nam ni všeč... x;)x če bi ti pa tortice nosu, pa vsak dan govoru kolk si šlank in oh in spljoh pol bi biu pa gut x:px Isto je z lučjo in temo, hladnim in toplim, dobrim in slabim... mislem evo... človeku je 25 stopinj toplo... polaren medvem bi se skuru... kaj je zdaj toplo in kaj je mrzlo x?x Govorimo o temperaturi... x;)x Enako ima naša "temperatura" dva pola in sicer ljubezen in sovraštvo a tega termina nismo jezikovno določili. Logos ga ne zajema. Tko kot pravimo "poglej kako diši"... a lahko ti gledaš kako nekaj diši x?x ne moreš... nimamo te besede... ok, v tem primeru jo mamo, ampak v tistem ko pa tule pišem pa ne x;)x ... štekaš... pa sej je simpl... edin če kdo tule pravi... ej, jst mam pa svojo rad, jo neskončno ljubim, ampak če hoče se naj kar zgon... njena želja je moj ukaz x:Dx "temperatura" je egoistična x;)x dejstvo :palec:

 

Preboliš pač, ko ti je vseeno.

 

ja... itak... sej o tem govorim... ampak takrat tut ljubiš ne... eno in isto čustvo, dve skrajnosti... x;)x

 

SSKJ sam za foro (ne me zdej za jajca obest) x:Ix

 

ljubezen -zni ž (e)

 

1. močno čustvo naklonjenosti do osebe

drugega spola:

 

Fegeti pa lezbijke se ne ljubijo.... tolk da veste x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Niti približo. Ampak dokler sovražiš, so neka čustva (ne nujno ljubezen, sovražiš lahko npr. tudi sodelavca ali soseda itd.) in ne moreš reči, da si stvar (razmerje, osebo, spor ...) prebolel. Preboliš pač, ko ti je vseeno.

 

 

Se strinjam s tem kar si napisala na začetku tega posta..Da dokler sovražiš so še vedno prisotna neka čustva.So(do njega čutim prezir) in nimam nikakršne želje po njegovi bližini...ne želim si ga niti več videt in res sem srečna ,ker ne živi v istem kraju kot jaz...

Ne vem ...mogoče se moja čustva vežejo tudi na mojo reagiranje ob koncu veze,ker sem naredila dost slabih stvari,ker sem presenetla samo sebe v negativnem smislu-poskušala sem se maščevati...in si nekak ne morem tega oprostit... :xx!:

 

 

Ne strinjam se pa s tabo ,ko pišeš,da lahko sovražiš tudi sodelavca ali soseda.Ne,ne...Sovraštvo je premočno čustvo,da bi ga lahko gojil do nekoga kar tako...Sovraštvo izvira iz globin in ne iz površja...

Do sodelavcev in sosedov jaz nikoli ne gojim globokih in močnih čustev...

Men lahko gre določena sodelavka ali sosed samo na živce. In tam se vse tudi konča.x:o)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lisboni sem pa hotu rečt, da je prav da pove kar čuti... lahk greš tut v gozd se dret al pa v luno lajat... karkoli... nasilna konformacija je posilstvo duše... bodi tak, bodi tak... :xx!: To je eno... zdej bom bil pa pameten še z druge strani... vsaka globoka, fatalna, whatever ljubezen, ki ne temelji samo na zadovoljevanju nižjih strasti, pusti v človeku globoke sledi. Kako naj bo drugače, ko si pa dvoje duši zreta in dojameta v samem svojem bistvu. In če ste sposobni po, recimo parih mescih, iti mimo bivšega hladnokrvno, vas moram razočarati... to ni bila nobena ljubezen ali pa kakšno globoko čustvo, med katerega slednja pač sodi. To je bila preprosta avantura... lahko nekaj vsakdanjega ali pa sveža popestritev vsakdana. V vsakem primeru bo vzdihljaje teh vročih noči čas veliko, veliko hitreje zadušil in porinil v pozabo, kot tiste prve. x;)x

 

Lisbona... vseen je pa fajn naprej it... sej veš kako je... različni ljudje se do različnih ljudi različno obnašajo in vedejo. Recimo enega mojega prijatla nekdo drug sploh ne jebe medtem, ko se midva štekama. Poznam obadva, obadva sta kul... ampak ne gre. Enako je pri ljubezni... praviš, da si ne zasluži. Do druge bo biv pa recimo drugačen... v tem je keč... Ni absolutnega zla al pa dobrega... whatever... nom več pisu, ker me boš spet obdolžila filozofiranja x:Dx

 

Ajde... mejte... če pa nimate nbenga, da bi z njih vzdihval pa na kolo al pa tečt x:px x:Dx

 

Nimbus...jz vedno ,res vedno povem kaj čutim.Ne zatiram svojih čustev in nikoli se ne pretvarjam pred drugimi,da sem npr:vesela,če sem žalostna...Taka sem in to mi je všeč na meni... x:o)x

 

 

Full se strinjam s tabo glede te globoke/fatalne ljubezni..Jaz tudi tako razmišljam. :2src: Če si v nekoga resnično bil zaljubljen,ga oboževal,ljubil,spoštoval...ga ne moreš tud kar čez mesec ali dva prebolet ,ni šans :xx!: ...Razen ,če je blo vse res tako na izzy,brez globine..kar tako v tri dni.. :xx!:

 

Eh..sj počasi bo res čas za novo ljubezen.... xsrcx Eno fatalno prosim!! x:px

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potem se požvižvaš na to kaj bodo mislili ljudje o tebi. Zmaga je na tvoji strani. Jaz tega ne zdelam vedno in povsod, saj veš, danes je "in", da si poln pozitivne energije in nasmejan tudi če te glava boli. :vragec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potem se požvižvaš na to kaj bodo mislili ljudje o tebi. Zmaga je na tvoji strani. Jaz tega ne zdelam vedno in povsod, saj veš, danes je "in", da si poln pozitivne energije in nasmejan tudi če te glava boli. :vragec:

 

Ma ...zdj se res ne obremenjujem več s folkom..kaj kdo misli o meni...včasih sem se..najbolj v puberteti..

Saj nisem popolno bitje,da bom skoz nasmejana,vesela ,prijazna.. :xx!:

Jz niti ne prenesem takih ljudi,ki so skoz veseli,nasmejani,optimistični..Tako nerealno delujejo in neživljensko.. :xx!: More bit vsega po malem,ker je vse del življenja...tako žalost kot veselje..... x;)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx Reče se fjartik... x:Dx Dokler sovražiš, nisi prebolel... torej sta sovraštvo in ljubezen eno in isto... sam enkrat subjekt poželenja počne tisto kar mi hočemo, spet drugič pa ne in mi se odzivamo z ljubeznijo in sovraštvom... ampak samo čutvo je pa eno in isto... x;)x

:palec:

 

Kdaj sem že tudi sam ljudem govoril to preprosto dejstvo, a me ni nihče resno jemal.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...