Skoči na vsebino

Doma ali v restavraciji


ZNOVA

Recommended Posts

Oprosti Znova ampak nisem tak tip kot si opisala.  Ne zaletuj se kot tele (ovenica) v nova vrata.

Očitno ti zelo veliko pomeni to, da znaš jesti s palčkami....Čestitam!

Cestitam, ker s svojo kmecko pametjo ne razumes bistva mojih sporocil..

Morda ti bo pomagalo, da vse preberes se enkrat, ceprav dvomim.. xrolleyesx

x^x x^x x^x x^x x^x x^x x^x x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 64
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Doma je bolj domače (kot pravi sanjalica: po obroku se lahko zlekneš na kavč...), v restavracijah pa je bolj "zapeto" (si omejen na tistem kvadratnem metru...). Ne vem no..., saj so v obeh primerih prednosti in pomanjkljivosti, ampak vseeno mi bolj ustreza doma. Sicer tudi jaz nisem nek ljubitelj kuhanja, zato pa bolj uporabljam ekspres recepte. Včasih sploh ne kuham, ampak samo kake solate skup zmešam - še posebno poleti. V bistvu več časa porabim, če grem v restavracijo in čakam natakarja, da naročim, potem pa še, da mi prinese, in na koncu še, da plačam. Ful sovražim čakanje. :xx!: Bi že raje tisti čas kuhala in pospravljala.

 

Contesa, tebi pa verjamem, da kuhaš in pečeš s xsrcbumx . Si dokazala s tistimi sladicami lani v Peklu. Njammmm... x:px :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Znova - a reci nekomu 's svojo kmecko pametjo' in podobno je pa lepo?

neverjetna si!

 

Vidim pa tamle, da si Oven - ja, seveda, lahko bi si bila mislila, si res tipicen.

Spomnila si me na nekoga, ki je v zacetku bil prisoten tule... pa sem dobila potem to asociacijo, da imas morda ti te polozaje.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja samo potem tudi ti ne smes, glej jo - a vidis da si kot strelec - on lahko pika, ko pa se njega pici, se pa buni! x:o)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej hoj.. contesa! Ma ti full obvladaš očitno te različne kuhinje... kaj ko bi mi eno stran odprli pa mal nasvetov... jst od kitajske znam nrdit sam chop sui, pa hm.. no.. pa tortilije od mehike... neki takih nasvetov, pa fajnih receptov bi blo full dober.. včasih v teh v bukvah je polno takih stvari ki se jih pr nas glih ne dobi.....
Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi pa JEMO!

 

Kjerkoli nam pasˇe!

A otroka najraje jesta doma!

In jaz tudi!

 

A je vcˇasih dobro kam it,

da se potem zavesˇ,

da doma najboljsˇe jesˇ!

 

Vojko

:palec: x:Dx x:Dx x;)x

 

mi je vsec v restavracijah, ker rada prezivljam cas v dejavnostih, ki so v zvezi s hrano...ampak rada kuham, ker rada jem dobro x;)x

 

oz. - kar je meni vsec :yumy:

 

 

ceprav je zdajle kriza, ker nimam v redu kuhinje.... :C:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...hocem reci:

mi je vsec raznolikost, dosti azijske itd, panevropejske kuhinje x;)x x:Dx

 

tudi doma rada eksperimentiram, samo pri nas je malo robe, tudi v restavracijah...mi je najlepsi del pri tem, da jes zunaj, da je raznolikost, tu pa gres po raznih restavracijah in je vse nekam za nas prilagojeno...skodaaaaaaa!

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Rad jem......v restavracijah in doma x:px . Ob posebnih trenutkih, pa če mi primanjkuje časa....v restavraciji - čeprav imam včasih malo predsodke po tem, ko sem od frenda slišal kaj vse nekateri modeli počnejo s hrano preden ti jo servirajo :xx!: :vragec: x:Dx V bistvu pa še raje jem doma.......sploh, če se lotiva kaj res dobrega skuhat....tudi s skupnimi močmi. Ma ja....doma mi je bolje.....vsaj ziher vem kaj jem. x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...