Skoči na vsebino

Ljubezen


Nicky

Recommended Posts

  • Komentarji 264
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

uf, evo še ena skala se mi je odvalila od srca............a se je čutil potres do mb :inocent:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zaljubljenca sta angela s po eno perutjo...poletita lahko samo objeta... xloveyx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V mojih mislih se ljubezen primerja z letom dveh ptic. Nekaj časa lebdita skupaj, potem pa za nekaj časa odleti en, pa drugi mirno nadaljuje svoj let, in ko pride prvi nazaj mirno nadaljujeta svojo pot. Pa odleti stran drugi, pa prvi mirno leti naprej in ko se vrne nazaj mirno nadaljujeta svojo pot vse do daljnih ali bližnjih krajev x:Dx xDDx .

Zame ljubezen pomeni soodvisnost, simbiozo. Naučiti se živeti z drugim/drugo, ne pa ga/jo narediti odvisno/odvisnega od sebe ali sebe narediti odvisnega od njega/nje. To se mi zdi tako parazitsko :sori: in lastniško :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Tudi jaz dajem desetico :palec:

 

Je pa tudi res...da tisti, ki leti svojo pot (največkrat) ne razume da je samo "sopotnica" mickeno odletela vstran in da se vrne...

In potem jadrata nekaj časa skupaj....

Potem je sopotnica na tej skupni poti...in sopotnik odleti miskeno vstran... (sopotnico pa griiize in pozablja, da je bil čas v življenju, ko je tudi ona odletela za trenutek vstran....)

In potem se sopotnik spet vrne in spet jadrata skupaj........

 

 

Ko pa sta skupaj...tisti delček poti...drug ob drugem...pa je res fajn živet, a ne? :D :D :D

 

 

 

(ka san zabluzila)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi jaz dajem desetico  :palec:

 

Je pa tudi res...da tisti, ki leti svojo pot (največkrat) ne razume da je samo "sopotnica" mickeno odletela vstran in da se vrne...

In potem jadrata nekaj časa skupaj....

Potem je sopotnica na tej skupni poti...in sopotnik odleti miskeno vstran... (sopotnico pa griiize in pozablja, da je bil čas v življenju, ko je tudi ona odletela za trenutek vstran....)

In potem se sopotnik spet vrne in spet jadrata skupaj........

 

 

Ko pa sta skupaj...tisti delček poti...drug ob drugem...pa je res fajn živet, a ne? :D :D :D

 

 

 

(ka san zabluzila)

Hvala Amis, Sanjalica za pohvale xDDx To dobro dene na dušco mojo x:Ix

 

......to je pa tisti del, ki ga jst ne maram xrolleyesx . Občutek, da si me nekdo lasti do te mere, da hoče upravljati z mojim življenejm, me spreminjat preoblikovat po njegovih normah. :vragec: .

Pametujem, pametujem x!x , kot da sama nisem bila enaka :sori: . Najbrž se moški včasih ne počutijo nič boljše.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
Yamaha ... saj tega nihče ne mara; pa smo vsi včasih taki (pa bog ne daj, da bi jaz to priznala, da sem TUDI JAZ ( x:Ix ) kdaj pa kdaj taka x;)x ); še bolj pa mi dvigne pritisk in požene kri po žilah spoznanje, da si me nekdo poskuša vsaj za trenutek lastiti ali si me podrediti "po svoji viziji"... grrrrrrrrrrr :vragec: kaj hudiček...cel hudič :vragec: udari iz mene x!x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ne parazitsko...življenju naproti...

Je pa resničen stavek

 

Zaljubljenca naj ne gledata drug drugega...gledata naj v isto smer... x;)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In negotov hkrati. Drugi pa preveč nesamozavesten. Tako da se najdeta dva z istim defektom, ki se izraža na drugačen način. Torej se njuni negativni vzorci med seboj nadopolnjujejo. Zdaj je vprašanje, če sta pripravljena rasti in te vzorce ozavestiti ter spremeniti v lastno dobro in v dobro njune zveze. Torej izziv. :vio:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In negotov hkrati. Drugi pa preveč nesamozavesten. Tako da se najdeta dva z istim defektom, ki se izraža na drugačen način. Torej se njuni  negativni vzorci med seboj nadopolnjujejo. Zdaj je vprašanje, če sta pripravljena rasti in te vzorce ozavestiti ter spremeniti v lastno dobro in v dobro njune zveze. Torej izziv. :vio:

:palec: Teorija nam gre dobro x;)x , v praksi je pa problem distancirati se od svojega problema in nekako realno pogledati nase in partnerja od "zunaj na not" :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...