Skoči na vsebino

Naj oddam v črno luknjo


jasnaee

Recommended Posts

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Jaz bom pa vrgla v tole črno luknjo svojo utrujenost in slabo voljo, ki je verjetno tudi posledica utrujenosti,pa vse smotane stranke,ki jih luna razmetava(ne glede na to, da je prazna) :xx!:  Naj vse ostane notri in mi da mir! xrolleyesx

:palec: Danes si najbrz ze obnovljena in vse! x:Xx :palec:

Luna pa tudi prazna razmetava - gre za konjunkcijo sonca in lune, tako je to kar jasno - saj ni prazna, pac pa 'mlada' luna - mlaj.

Recimo jaz sem rojena totalno na mlaj (dobri dve uri od mlaja), pa nisem cist slowmotion, izpraznjena in tko, kot si nekateri predstavljajo 'prazno' luno. xDDx

Mlaj je vcasih se bolj naporen, se vec privre na dan...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v službi mi gre vse narobe, skregala sem se s tipom, operacija me čaka pa me je strah, denarja mi vedno zmanjkuje, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, odpri se črna luknja in požri vse tole

v sluzbi se bo uredilo, prepir sam po sebi se ni nic, za operacijo pa ti zelim, da bi se vse srecno in dbest izslo!! xcrossfingx :detelca:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glej jih!!! Zdaj jih pa skrbi v zvezi s crno luknjo!

 

CL deluje in ker je to kar je, vse pozre. DON'T WORRY (BE HAPPY) xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla Kasandra in tudi tebi Vrba

 

Nekaj sem se naučila na svoji poti ČIŠČENJA svoje podzavesti in telesa.

Vse, kar govorim in napišem, da pošiljam od sebe , odlagam breme iz mojih ramen, DELUJE NAJMOČNEJE, KO SI VSE VIZUALIZIRAM, ŽIVO PREDSTAVLJAM, LUKNO AL PA KARKOLI ŽE JE IN TO ČUSTVENO PODPREM. To pomeni, da čutim, kako to breme odhaja od mene.

 

Ljudje smo bitja simbolov. Najdi si Kasandra kakšen simbol, ki ti bo resnično pomagal doseči prave občutke, kako pošiljaš in se osvobajaš bremena.

Poizkusi, Verjemi mi, Pomaga !!!!

 

peace and love

clean

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej Kasandra naj bo tale luknja čim bolj lačna in naj "požre" vse tvoje nevšečnosti.......potem bo pa posijalo sončece in zime bo kmalu konec in prileteli bodo ptički in prinesli pomlad.....in sigurno se bo zate našel tudi kakšen, ki ti bo prinesel pomladni cvet x;)x

 

Naj tale naša luknja požre vse našeeeee tegobe!

BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...NAJ ODDAM V ČRNO LUKNJO, KER KAR SI TRENUTNO MISLIM O NAŠI http://forum.bmwslo.com/images/smiles/nourriture04.gifRAČUNOVODKINJI JE VSE PREJ KOT LEPO...RES NE VEM, KAKO ENIM RATA BIT TAK GROMOZANSKI KUP SRANJA... :vragec: :vragec: :vragec:
Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naj oddam v belo luknjo

... pa sproti

... intimno

... pa na koncu včasih še metlico rabit

... potem se vidi, kakšna je moja mentalna prebava

... pa še za vrvico bom na koncu potegnil!

K sreči ni vse tako črno-belo. x:Dx

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

RAČUNOVODKINJI JE VSE PREJ KOT LEPO...RES NE VEM, KAKO ENIM RATA BIT TAK GROMOZANSKI KUP SRANJA...
hj, sj taka je morda le na delu, doma v domačem okolju zihr ni taka, ne sme bit. na delu vsi nekak sroščjao svoje meditativno sranje! škoda ,da le nimate rzsvetljenega direktorja! ki to slepo očitno bodri :xx!: Veš,ko opazujem delovni team v podjetjih skoz pripovedovanja različnih starosti ljudi bi reku,da starejše genercije bodo začele bit tiho in uglajeno človeško ponižne prec,ko bo delavni team bil spet pomlajen x:Dx

x:Dx x:Dx x:Dx

 

...hmmm, tale naša računovodska cvetka...je doma pomoje še hujši zmaj...mah sej drugač me sploh ne gane, se mi kar mal smili, ker sploh ne zna živet, ampak cele dneve samo jamra in se pritožuje...itak najbolj trpi ona, na momente pa še naša boga ušeska x;)x x:Dx ....

 

Trudi...jap drugič k bo pizdila, ji bom rekla naj gre na rolerje... x:Dx x:Dx x:Dx

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...