Skoči na vsebino

Naj oddam v črno luknjo


jasnaee

Recommended Posts

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

naj gre v črno luknjo tisto, kar vse je trenutek brezskrbnosti in radovednosti povzročil na današnji dan pred 4leti,

naj gre zraven še dvom in vse sanje, ki so izpile moči

 

in naj ostane moč in siguren plesoč korak skozi življenje,

samo naprej in nič več nazaj...

 

naj bo svetla harmonija tista, da prekrije spomin, ki hoče, da spet zaboli...

 

p.s. Ne, v bistvu moram biti hvaležna za vse naučeno, kar mi je prinesla izkušnja. Saj zato v bistvu živimo, da gremo skozi lekcije... in gremo dalje močnejši.

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker jima mlinček ne dela in ker je njuna čustvena inteligenca zelo vprašljiva.
hjojta,k bi vsi obvladovali psihologijo na delu,potem bi se lahko vsi tut med sabo ženl tam x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh,noter bi rada vrgla vse bed filinge,ki jih imam trenutno...počutm se tok hudičevo :vragec: osamljena,družina mi gre na živce,dober,da sem sama...sj gotov nekak čutijo,da v tem trenutku to najbolj potrebujem...
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest kleop

Spoštovani v črno luknjo metalci,

zanima me koliko imate raziskano to črno luknjo, kajti bojim se, da črnja luknja ima izhod na drugi strani in potovanje skoznjo je gnetenje in zgoščevanje teh naših grehov, ter možnost velika tud obstaja da nas nazaj udari na kakšno večjo eksponento.

 

LP x:Ix x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čez dve uri in pol moram vstati in cel vikend sem ponočeval, oziroma, se pogovarjal! Mislil sem, da sem se imel lepo, a očitno nisem imel prav! Moram v službo in potem še v eno na radio, a nimam volje! Zgodovina se ponavlja, vendar mi gre to že pošteno na živce! Zakaj vedno dobim dobroto povrnjeno z nožem v srce!? :C: A je svet res tako zelo pokvarjen? Da ni pošten, to vem že dolgo, ampak da se mi to kar naprej dogaja.........nkje so meje, vsak jih ima.....in moje so že zelo blizu :o|o: ! Edina razlaga, ki mi je še ostala je, da sem neumen, romantika, v katero verjame moje srce, pa ne obstaja, oz. jo je tasvet izmaličil do skrajnosti! Očitno nisem za ta svet.....vsaj moja duša ne! Upam, draga črna luknja, da boš lahko pogoltnila tale kup dreka! Jaz ga moram namreč vsakodnevno! :C: :o|o: :sori: :8):

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.bemu, pa kak so smotani nekateri, k mešajo prjaznost z osvajanjem, pa te prec označjo,da si iščeš kj .. :xx!: :o|o:

.to bo treba mau konkretno odšpilet :vragec:

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spoštovani v črno luknjo metalci,

zanima me koliko imate raziskano to črno luknjo, kajti bojim se, da črnja luknja ima izhod na drugi strani in potovanje skoznjo je gnetenje in zgoščevanje teh naših grehov, ter možnost velika tud obstaja da nas nazaj udari na kakšno večjo eksponento.

 

LP x:Ix  x;)x

sej se ne gremo črne magije x;)x

 

men se zdi pa tale črna luknja super pogruntavščina! :palec:

 

bolš je, da daš ven tisto kar te mori, kot da zadržuješ v sebi! x;)x

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No luknja par mojih črnih misli

A lahko danes človek sploh pove kar mu paše,ne da bi mu nekdo neprestano pod nos tišal kake izjave daje...a lahk misli s svojo glavo,a ma lahk svoje mnenje,al more mislt tko kt drugi mislijo,a se lahko izrazi tak kt njemu paše ne da bi ga takoj totalno skritizirali..ja faaaak :xx!: ,ne more an,morejo drugi zraven možgane prat...

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:xx!: :xx!: :xx!: jooooj, kako sem naveličana for enointeistih in žalosti in jeze in razočaranja in nerazumevanja, še svojih svetlih trenutkov optimizma, nihanj najinih, vsega :xx!:, vsega :xx!: ne prenašam več te peklenske gugalnice svoje :C:

naj ostane tukaj zakopano, naj se začnem že končno vrteti v nekih drugih filingih x!x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ajde luknja, zadrži tu mal moje zaupljivosti do ljudi. Naj nekaj časa ostane tu. Mi je bil zdej en "pušanac" dovolj za nekaj časa. Naj ostane tu, plisssss, vsaj nekaj časa. Trenutn je ne maram. Ostan tu. Hočem bit nezaupljiv neki časa. Definitivno. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...