Skoči na vsebino

Naj oddam v črno luknjo


jasnaee

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>kdor drugemu jamo koplje... vem, slisi se starinsko in frazasto... je pa sicer res. xDDx

 

Ne, imaš popolnoma prav! Iz lastnih izkušenj vem, da se vse vrne, dobro ali slabo, v taki ali drugačni obliki. Sem videl že toliko primerov, da lahko samo rečem, da očitno res obstaja naravno ravnovesje, ki to uravnava (ali Bog, kdor tako želi to imenovati)! x:)x

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Bu blu ajs! x:Dx  :vragec: Heh, sej znate biki tud roge pokazat! :palec:

 

Ja, imam zelo debelo kožo, pa tudi popustljiv znam bit in nazadnje, ko mi je nekdo najedal, je to počel 2 meseca, vsak dan! Sam potem, ko mi je počl, je počl naenkrat in hvala bogu, da sem se pravi čas ustavil, ker........ No, ampak me je pa po tem pustil popolnoma na miru. Mislim, da je dojel, da mu je življenje drago! x:Dx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pogoltni vso negativno energijo! :palec:

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

crna luknja, pogoltni se mojo zalost in razocaranja :vragec:
Če hočeš najti zaklad, bodi pozoren na znamenja. Bog je v svet zapisal pot, ki ji vsak od nas mora slediti. Vse, kar moraš storiti, je to, da prebereš, kaj je zapisal tebi. P. COELHO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glej, da vzameš moje črne misli in navade. In naj ostanejo pri tebi.

Raje preventiva kot kurativa. In hvala! Saj ti bom podarila še več lepih stvari v zahvalo za pomoč. In lepo je imeti neko črno luknjo, kamor lahko damo stvari, ki nas ovirajo.

Pomagaj tudi drugim, ki te potrebujejo.

Bodi dobro!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Črna luknja- pogoltni vse glavobole....

 

Ampak, kako bi pol vedl brez tega alarma, da se nekaj dogaja z nami...da je treba izprežt? :inocent:

 

Wateva: naj mine slabo počutje... x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: xrolleyesx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Črna luknja, kaj je spet z mano, da nekaj slabega v sebi čutim, neko tesnobo, pričakovanje, da se bo zgodilo nekaj neprijetnega? Prosim, vzemi to in me nauči, da se odvadim tega zoprnega občutka, ki je verjetno po moji zdravi pameti samo umetno povzročen v moji glavi. Ah, ko bi se te vsaj odvadila.
Bodi dobro!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
črna luknja vzemi mačka ki mi je ostal od včerajšnje prednovoletne žurke, pa lahko še moj ego pa raznorazne izjave...lahko mal skrajšaš moj jezik da ne bom vsakemu rekla kar mi pade na pamet...ni vedno najbollš takoj zint kaj si misliš o nekomu...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz se pa sprašujem, če lahko sploh še kaj zamudim,... Življenje gre mimo mene, kot da ne obstajam, zato se včasih sprašujem če sem sploh še živa, če nisem samo duh časa. Čisto vsaka stvar, ki si jo želim ali o njej premišljujem se zgodi komu bližnjemu ali drugemu, samo meni ne :xx!: :xx!: Napovedovala sem si tisoč stvari pa se ni nič uresničil :xx!:

Ampak ker v vsaki stvari najdem košček optimizma, lahko rečem, da tudi če zamudiš vlak življenja, greš lahko še vedno peš in zato vztrajem, da bom ujela letalo x:)x x:)x x:)x

 

Duh časa

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sveti duh, prosim napihni moj strah, da je res kar sem prebrala v neki numerološki knjigi - da se na sedemko lahko pripnejo duše - in ga nato razpoči.

Prosim, vzami moj strah, da se bo name pripela kakšna grozna duša - npr. umrle, zaklane prostitutke, ki sem jo poznala.

Prosim, naj gre stran ona in vse prebrano.

Bila sem krščena v cerkvi, trudim se z dobrimi dejanji in se bom še naprej.

Naj bo moje življenje lepo in prav taka tudi moja smrt. Za to se trudim in se bom od sedaj še bolj - za aktivno ljubezen do sebe, da bom ponosna in dober zgled mlajšim in bolj izgubljenim.

Jezus, naj se tvoja sposobnost brezpogojne ljubezni zlije vame, me varuje in me postavi v raj na zemlji - življenje iz ljubezni, za ljubezen, za dobro v meni.

Rada te imam.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker očitno bojda da sem preveč sebičen in nesočuten... mečem to dvoje v črno lukno... upam da se bom poboljškal...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...