Skoči na vsebino

Naj oddam v črno luknjo


jasnaee

Recommended Posts

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:sniky: :sniky: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :mad2: vse butaste predpise pa zakonodajalce, pa denarpobiralce, pa vse omejene šolske štrigule, pa vso nesnago tega sveta :xx!:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

šolske ŠTRIGULE, dobra si mi ti, kak izumiš take ...

no, zdaj jih več ni, daaaaaaleč v luknjo zletele,

bye bye štrigule migule!!!

x:o)x

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sveti duh, prosim napihni moj strah, da je res kar sem prebrala v neki numerološki knjigi - da se na sedemko lahko pripnejo duše - in ga nato razpoči.

Prosim, vzami moj strah, da se bo name pripela kakšna grozna duša - npr. umrle, zaklane prostitutke, ki sem jo poznala.

 

 

Dej no mir. Ce ze verjames v pripenjanje dus, ti povem, da se to zgodi tistim ljudem, ki so umrlemu delali slabo oz. duse se vracajo, ce imajo na tuzemskem svetu kaj za razcistit. x^x

 

Komu bos zdej verjela? Devici al bedni bukvi, ki te zre? x;)x

 

x:Dx x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:irs:

pri meni gre pa v trenutkih razočaranja tako: šok, samoobtoževanje, bes, maščevalnost vse pa ovito v hladen ogenj x:Dx ki vse to naposled stopi, do naslednjega vala. če pogledam drugače je dobro da iščem vzroke tudi v sebi, da ne bi dobila kakšnih morilskih idej. :vragec: xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...