Skoči na vsebino

Naj oddam v črno luknjo


jasnaee

Recommended Posts

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

alana! pa saj ni cudno, da si zaspana! razen, ce si doma na kitajskem, ker ob takile uri bi tudi jaz bila zaspana. sicer sta pa jeza in zalost cisto drugacni ponoci. garantirano, preverjeno! ko se naredi dan, vse stvari drugace izgledajo. prehlad in menstruacija pa itak mineta, ane. kaksen teden, pa bo boljse! x;)x xcrossfingx xgoldfishx

tecnost pa lahko prezenes v petih minutah, ce hoces x;)x x!x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, sej, začuda ni migrena...sam stiska me, k en obroč okol glave. Lekadol ni prjew. :xx!:

 

 

Zgleda si pod pritiskom al te pa stres daje! x;)x Morš pazt nase, si ena sama in edina Pika! x:Xx x8Dx

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ne no,ne sebe metat, ti kr unga klinca sem vrž, ga bom mal zbrcala, pa če ma še kera kšnga.... :vragec:

oh Lejka hvala za pomoc, sam pomojem je skoda tvojih rok, da bi si jih mazala s tistim klincem x:Dx

 

Vseeno pa hvala za predlog x:Dx :vragec:

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sama sebe mecem v crno lukno :vragec: :xx!:

---------

 

cashy hvala za podporo

 

:palec:

kadarkoli x;)x xsrcx

na roko, da zlezeš ven iz luknje xokkx

ker se nima smisla notri metat, ko je sama gnojnica...

bi se tvoj zlat srček preveč umazal xsrcx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

kadarkoli x;)x xsrcx

na roko, da zlezeš ven iz luknje xokkx

ker se nima smisla notri metat, ko je sama gnojnica...

bi se tvoj zlat srček preveč umazal xsrcx

 

 

ajoj ne mi zdej tuki roke ponujat, pa me vlect ven..... zdej morm pa vn zlest x:Dx :vragec: (Tnx) , no prow pol pa unga kretenkota not mecem, pa nej on ustane v gnojnici.... hahahaha x:Dx

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oh Lejka hvala za pomoc, sam pomojem je skoda tvojih rok, da bi si jih mazala s tistim klincem x:Dx

 

Vseeno pa hvala za predlog x:Dx :vragec:

 

Sej si ne bom rok, sej si bom noge, pa še kšne bulerčke prov fletne si bom obula, joj kaj bo cvilu x:Dx x:Dx x:Dx :vragec: :vragec: :vragec:

It's a dog eat dog world
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej si ne bom rok, sej si bom noge, pa še kšne bulerčke prov fletne si bom obula, joj kaj bo cvilu x:Dx x:Dx x:Dx :vragec: :vragec: :vragec:

ce si pa ne bos rok mazala, ce si bos bulerje, potem pa kar izvoli..... ce ne ves kje je doma, vprasej v tistem koncu po njem, verjemi da bo nekdo ze vedel zanj, ce ti je pa slucajno nerodno sprasvat, me pa lahko sabo uzames pa ti bom jest povedala in obenem se neizmerno uzivala ob pogledu na to x:Dx :vragec:

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ce si pa ne bos rok mazala, ce si bos bulerje, potem pa kar izvoli..... ce ne ves kje je doma, vprasej v tistem koncu po njem, verjemi da bo nekdo ze vedel zanj, ce ti je pa slucajno nerodno sprasvat, me pa lahko sabo uzames pa ti bom jest povedala in obenem se neizmerno uzivala ob pogledu na to x:Dx :vragec:

Ja rajš bi tebe sabo vzela, se bova vsaj dve naslajale!

It's a dog eat dog world
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja rajš bi tebe sabo vzela, se bova vsaj dve naslajale!

no potem pa sva zmenjeni....kdaj greva? Jest grem v soboto ze v njegove konce, ker grem po njegovga bratca, tko da lahko to istocasno opraviva in meni ne bo treba preveckrat rint v tiste zabacene konce :fiju: (sej drgac bi sla prov rada, ce bi blo ze tko k bi mogl bit, ampak pustmo to x:o)x x:Dx )

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja to bi blo pa še najbolš, sam da ne bom njegovga bratca z njim zamenjala, to bi blo pa škoooooodaaaaa x:Dx

ohh Lejka verjemi da to se pa definitivno ne da zamenjat, ce bi ju nekje vidla skupaj, in da ne bi vedla da sta to brata, bi si mislila da sta kolega al pa kej..... pa se to bi mi blo cudn.... popolno nasprotje xrolleyesx (vizualno in obnasanje) .... se dobr po eni strani

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lea nimam nocnih mor. Sem se pa nekak navadila na nocno ucenje, na zalost imam le takrat cas in predvsem mir da se posvetim solskim snovem.

 

 

Danes odlagam v crno luknjo prehlad in danasnjo bodoco tecnost, zaradi druzinskega kosila.

 

 

V istem prostoru z vsemi sorodniki. uffffffff

 

 

lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men se pa ne da dons delat, najraje bi cel dan poležavala in gledala v strop. Joj, v ponedeljek imam pa 14 razgrajačev pod komando, bo treba narest dobro pripravo za razne dejavnosti, da jih dobro zamotm. Imam v mislih že uprizoritev ene pravljice, sam pol bom mogla jutr cel dan izdelovat lutke, pa sem preveč lena za kaj takega.

 

Nedelja je dan za izležavanje, jest imam pa ne vem kaj vse še za narest. :xx!:

"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...