Skoči na vsebino

Naj oddam v črno luknjo


jasnaee

Recommended Posts

neboj se vse se bo rešil kar se ti dogaja ima svoj pomen,imej vero v sebi moli zase za druge,neželi nobenemu nič slabega,draga moja mislim da si na pravi poti le korak naredi......stopi na pot pot ki te bo pripeljala do notranjega miru...moloia bom zate....srečno
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Črna luknja, zdej pa maš da vzameš in požreš tole mojo resnost- pismo no, na vsako stvar se obesim in jo napihnem! Mogoče pa res ni big deal... Zakaj vse dojamem kot napad nase... beda... :xx!:
Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odvisna sem od solate, cukra, dobre hrane, mal od kofeta. DOST IMAM! Moram nehat jest cukr! :xx!:

Konc bo z mano, se že tresem. :wacko:

"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Črna luknja, zdej pa maš da vzameš in požreš tole mojo resnost- pismo no, na vsako stvar se obesim in jo napihnem! Mogoče pa res ni big deal... Zakaj vse dojamem kot napad nase... beda... :xx!:

tinal, bo bolje!!! Jest bi bla tud firbeeeec xrolleyesx Nc ni narobe s tem - pomojem ves xwizardx

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To bo pa težko, ker je ta naša črna luknja res že preveč velika in "črna". Sploh pa jaz ne dam te lukne.
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nič ne bom notri vrgel , bom pa zavpil:

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... !!!

 

 

Hja je že mal bolš x:)x

Nekoga moraš imeti rad,

pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...

Ivan Minatti (1924)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...