Skoči na vsebino

Naj oddam v črno luknjo


jasnaee

Recommended Posts

Piko, a si ti bil morebit moj sošolec? Ker v mojem razredu smo tudi izvajali, tale ritual vsaki dan...tovarišica vstopi v razred in reče:''Za domovino!'' Mi pa:'' S Titom naprej!''

 

x:Dx ...kok je blo lušno včasih  x8Dx

Veš, da smo mi tudi tako pozdravljali - hvala, ker si mi osvežila spomin! x^x

Kje so že tisti časi x:Dx

(Se je tudi šola primerno imenovala, po Borisu Kidriču! Kaj vem, je bil to razlog, da je bila boljša od sosednjih? x:Dx )

No, en tak ponedeljek pa lahko omenimo tudi kakega Borisa ! :vragec:

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

jz bi pa sam v črno luknjo dala par občutkov, ki jih ne potrebujem in so čisto odveč. To je moja trenutna jeza (predvsem nase), in razočaranje.

ok mislim, da je že mal boljš.. x;)x

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Skoraj vedno (zadnje čase) se zgodi vse nasprotno od tistega, kar si želim. Zato bi najraje vrgla srečo v črno luknjo, da bi me že končno enkrat srečala (ker morda sama živim v njej).

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nenenene črna vrtnica x;)x tvoja glava si misli, da živi v črni luknji, medtem ko si v realnosti v zibelki vesolja xsrcx ... pošlji vero v nebo, pa bo x;)x

 

:palec: x:Xx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, jaz pa tule vračam ena čudna čustva in občutke, ki so se zgubili in vleteli k meni ta vikend... No ja, tudi najboljši poštarji naredijo kako napako. Tole ziher ni blo zame x:Dx x;)x x:Dx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa sem se presenetljivo izognila črni luknji - ful me je mikalo, da bi kaj not napisala...tako...žalostnega in bljak in joj...

 

V glavnem..itak...moramo z vsemi stvarmi poopraviti sami. Drugi jih ne bodo. Če bom jezna, bom jezna, če bom v depri, bom malo krivila porušeni hormonski sistem,malo neptuna na asc in soncu, nekaj dedca, ki me ne razume..in pravi, da je pač tako moralo biti...nekaj..zdravnike, ki...no. saj...in na koncu ostaneš pač sam...

 

 

Ampak vseeno....črna luknja....bolečino...to topo, stalno prisotno bolečino ti pa podarjam...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

črna luknja vzami mojo nestrpnost in nepotrpežljivost. Vzami tudi občasni nadležni sarkazem ki pride iz mojih ust in vse moje negativne misli.

Čeprav se zelo trudim mi ne gre vedno najbolje.

tnx x:Xx x:Ix :8):

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Črna lukna prosim vzemi ven že enkrat to mojo naivnost in prepričanje da so vsi ljudje,k so mal prjazni z mano kr fulll ok....padci na realna tla so zame kr mal tumuč boleči. xrolleyesx

hvala :palec:

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...joj, jaz sem imela tudi s tem probleme...pol me je pa čisto zabilo, ko sem videla da temu ni tako... x:Ix Te bo že izučilo, če pa v vsakem videš kaj dobrega, je pa to lepa lastnost... x:Ix x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vem da je lepa.....ampak...dobim nazaj pol še hujše udarce....že tko sm preveč občutljiva(riba pač...z marso na isti dan rojstni dan x:Dx )...pol pa še taki nizki udarci.

 

Ampak bo že bolš :palec:

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...