Skoči na vsebino

Naj oddam v črno luknjo


jasnaee

Recommended Posts

Ljudje nas zapustijo, tako ali drugače, živali nam pa umrejo. Pes zna imeti nesebično človeka rad, drugače pravzaprav ne zna. Ko pridemo domov slabe volje, nataknjeni iz službe, nas pomiri en sam njegov migljaj z repom. En sam njegov cmok je dovolj, da postanemo boljše volje. Če bi hoteli, bi se od njih naučili tudi kaj sami.

 

Sokrates, drži se, v to luknjo vse črne misli, da se bo naredil prostor ideji za kaj drugega, morda drugega psa. :palec:  x!x

Pa še kako je vse to res :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,3k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:vio:  :o|o:  :O: živčn sm joj :vragec: dons sm šov s kolesom v škofjeloko :xx!:  :xx!:

Se mi kar smiliš x;)x

Povej, pa se ti kdaj pridružim na kolesu, da boš mel družbo x:Ix - pol boš happy, nav nč druzga v tvojih mislih... x:)x

 

Škofja loka je nice place...

 

******

 

Odvrem v črno luknjo še vse svoje sanje, ki mi ne pustijo spati v budnem življenju. x:Ix

Simona-simsi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

skwo, jaz stojim trdno ob tebi in ti pomagam, kar čutiš, kadarkoli se spomniš name. Si ena od sončkov, ki sijete name, polek mojih treh.

Ponosna sem, da sva se srečali, zato bova skupaj zmogli. To ne smeš nikoli, nikoli pozabiti !!!!!

 

Črna luknja te je uslišala in potegnila vase ČISTO VSE, KAR SI JI NAMENILA.

 

peace and love

clean

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tihareka... tudi tile spomini, ki so sedaj še živi, bojo sčasoma izzveneli v bolečini, in bo boljše, zagotovo, boš videla x:Xx

 

Skwo, te popolnoma podpiram x:Xx xsrcx

 

Yade... ja, zna bit štala x;)x Upam, da se bo vse kul izteklo :palec:

 

Selene, midve sva pa tko... tu in tam kakšna kapne, potem je pa spet tisti tapravi notranji dvogovor vzpostavljen x;)x Sem se naučila samo sebe od odzadi lopnit po glavi, če se kaj preveč časa ciklam v eni in isti zadevi, in sem prav ponosna nase zaradi tega x;)x uživaj dneve... sem ob tebi x;)x

 

 

Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...