Skoči na vsebino

Nadlegovanje na delovnem mestu


SMIKI

Recommended Posts

Prav rada bi vidla, da bi me kakšen moški, mlad, simpatičen, x:px .... vsaj malo, prijetno nadlegoval! xDDx V službi mam same ženske, večina pred upokojitvijo. Kar je moških so pa zelo stari, betežni x:Dx

Precej je bilo tega nadlegovanja pa takrat, ko sem štopala! Groza! Kaj vse ne doživiš!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... Precej je bilo tega nadlegovanja pa takrat, ko sem štopala! Groza! Kaj vse ne doživiš!

Ja, tole... Edino tu pa tko po mestu, ko sem se rolala.

na delovnem mestu pa glih ne. x;)x x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: ...se strinjam z mick-om x;)x .

Ja pač poveš, da te v tej smeri ne zanima...

če pa te...hm pol je pa to že druga pesm x:px

Pol pa verjetn ni čist vse ok. duma... :eek:

 

S x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Nedolgo nazaj je ena od kolegic šla do vodstva podjetja in dala "prijavo" glede stalnih sexističnih opazk in "besednega nadlegovanja" sodelavca (partnerja v izmeni).

Rezultat: vodstvo je sodelavcu dejalo: "Daj ji mir."

 

Zadeva zaključena in čeprav je kolegica to naredila v prepričanju, da bo to ostalo pri vodilnih...se je v roku ene ure informacija razširila po firmi.

 

In po tistem je bilo veliko govora o tem, kaj se pa "gre", saj jo drugače tako ali tako nihče ne pogleda :( :( :(

Sodelavec je namreč velik zabavljač in "đek", ona pa bolj mirna, tiha...in "davek" plačuje ona.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V službi imamo enga starejšega moškega, ki glih ne ve več kaj je prav in kaj ne (čez 2 meseca gre v penzion) in kadar on pride do tebe, te vedno mal potiple. In to vsako! Stokrat smo ga že udarle po roki on pa nič. Naslednič isto! Namenoma ti kaj potisne v roko tako, da te potem še ošvrcne po joški. Mal je tud že bogi. Tako, da se tolažmo, da bo šel itak v penzio.

Ne vem kaj bi naredila, če bi bil to kakšen drug? Najbrž bi ga kar udarla! Mogoče bi mu prej še rekla naj neha, pol bi ga pa usekala!

 

Mick ne delaj neumnosti, raje poskusi tole:

> http://www.hax.at/files/boredmeeting.swf

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nedolgo nazaj je ena od kolegic šla do vodstva podjetja in dala "prijavo" glede stalnih sexističnih opazk in "besednega nadlegovanja" sodelavca (partnerja v izmeni).

Rezultat: vodstvo je sodelavcu dejalo: "Daj ji mir."

 

Zadeva zaključena in čeprav je kolegica to naredila v prepričanju, da bo to ostalo pri vodilnih...se je v roku ene ure informacija razširila po firmi.

 

In po tistem je bilo veliko govora o tem, kaj se pa "gre", saj jo drugače tako ali tako nihče ne pogleda :( :( :(

Sodelavec je namreč velik zabavljač in "đek", ona pa bolj mirna, tiha...in "davek" plačuje ona.

Govedarsko. :xx!: xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V službi imamo enga starejšega moškega, ki glih ne ve več kaj je prav in kaj ne (čez 2 meseca gre v penzion) in kadar on pride do tebe, te vedno mal potiple. In to vsako! Stokrat smo ga že udarle po roki on pa nič. Naslednič isto! Namenoma ti kaj potisne v roko tako, da te potem še ošvrcne po joški. Mal je tud že bogi. Tako, da se tolažmo, da bo šel itak v penzio.

Ne vem kaj bi naredila, če bi bil to kakšen drug? Najbrž bi ga kar udarla! Mogoče bi mu prej še rekla naj neha, pol bi ga pa usekala!

xrolleyesx :o|o: xrolleyesx :xx!: xrolleyesx xrolleyesx

Jaz bi ga tko nadrla ali bogve kaj bi me picilo pac v tistem trenutku, da se me enkrat ne bi vec dotaknil, pa ce je se tako ubog, star, karkoli.

Pishuka, to pa cist pop*****! :xx!:

 

Mene je policaj zagrabil za komolec in sem se ga s srdom otresla, pa se siknila kaj zraven (saj nekoc pa zaradi podobne reakcije dejansko pristala - v zaporu!! :O: :xx!:).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tukaj je tudi en potrebni bedak, ki sem ga opzarjala...potem pa mi je enkrat podn odbil, sem ga tako po roki, da je kar v vrata odletel, bil je jezen kakšen mesec, od takrat pa imam mir! Eni pa res ne razumejo na lep način.

Kakšna bi bila kaj reakcija, če bi jaz takole otipavala tipe ! x?x x:Dx

 

LP!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa ti s' faca! :palec:

Po moje je tega nadlegovanja kar precej, sam se ne upajo dat prijave, ker se potem to obravnava na tak način kot je opisala sanjalica. Najboljš je, da se stvar vzame v svoje roke

:wOOt: :blackeye: :blackeye: :blackeye: :!!: :!!: :devil: :bomb: :vtz:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Tukaj je tudi en potrebni bedak, ki sem ga opzarjala...potem pa mi je enkrat podn odbil, sem ga tako po roki, da je kar v vrata odletel, bil je jezen kakšen mesec, od takrat pa imam mir! Eni pa res ne razumejo na lep način.

Kakšna bi bila kaj reakcija, če bi jaz takole otipavala tipe ! x?x  x:Dx

 

LP!

Trda :rolleyes:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšna bi bila kaj reakcija, če bi jaz takole otipavala tipe ! x?x  x:Dx

 

LP!

x:Dx ...erektivna :vragec: x:Dx

 

Kaj pa jaz vem, če je tega tako dosti. Sam še v nobeni službi nisem tega zaznal.........Ma kaj, bejbe......najprej poveš vljudno......ne pomaga......pol natuliš....ne pomaga........pol pa zgrabiš za "žlaprčke" in stisneš......pomaga. x^x :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm...

zdej če nč ne pomaga, kaj se češ s tem da greš do vodstva..

ker tam so še največji prasci.. res, res... taki ki so jih največ podrl pa še fehtat ni blo treba..

Jst bi ga strogo prvo sklincala.. skratka sej veste kak odnos tak leden, da ne bi slučajno dobrodošel se počutil..

Sem že razmišljala kaj bi nrdila da bi se en do mene tako nizko spustil.. da bi kr šlataru, pa ni šans da odneha...

IN BI NAREDILA.. AMPAK RES!

V SŠ me je en sošolc na začetku nonstop zalezoval in je tolk klofut kasiral, pa čist popraskane roke je imel in pobrcan.. pa se mu je še kr dopadl.. ko sem bla taka mačka kao..

pol pa je ena bolj izkušena z mano stopila v kompanijo in sva ga v kot spravile, pa ga je zagrabla za tist med nogam in močno prjela pa zašraufala okol.. da je dečko tak zatuluu.. pa jst nisem takrat tega nrdila, je pa vedel da bom, če me ne pusti pr mir..

IN TAKO BI ZDEJ NRDILA JST SAMA.. :vragec: x:Dx

PA naj mu bo fajn...

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm...

zdej če nč ne pomaga, kaj se češ s tem da greš do vodstva..

ker tam so še največji prasci.. res, res... taki ki so jih največ podrl pa še fehtat ni blo treba..

Jst bi ga strogo prvo sklincala.. skratka sej veste kak odnos tak leden, da ne bi slučajno dobrodošel se počutil..

Sem že razmišljala kaj bi nrdila da bi se en do mene tako nizko spustil.. da bi kr šlataru, pa ni šans da odneha...

IN BI NAREDILA.. AMPAK RES!

V SŠ me je en sošolc na začetku nonstop zalezoval in je tolk klofut kasiral, pa čist popraskane roke je imel in pobrcan.. pa se mu je še kr dopadl.. ko sem bla taka mačka kao..

pol pa je ena bolj izkušena z mano stopila v kompanijo in sva ga v kot spravile, pa ga je zagrabla za tist med nogam in močno prjela pa zašraufala okol.. da je dečko tak zatuluu.. pa jst nisem takrat tega nrdila, je pa vedel da bom, če me ne pusti pr mir..

IN TAKO BI ZDEJ NRDILA JST SAMA..  :vragec:  x:Dx

PA naj mu bo fajn...

Ta tip je kazal očitne znake mazohizma ... :blackeye: :blackeye: auuuuuu...

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...