Skoči na vsebino

Prvi dan...


Kristalka

Recommended Posts

Septembra bom FAZO ( x:Dx ). Nordica tudi. (da ne bi kdo kake pofotkane koruzice gor dal :vragec: )

 

verjetno se še spomnite, kako je bilo, ko ste vsi prestašeni (ali pa tudi ne :lol: ) prišli na novo šolo , nihče poznan.......začudeno gledali ( :ermm: )...................................kako je bilo :huh:

 

ste meli koga zravn, oz. čeje še kdo šel na isto šolo, ste ugotovili, da koga poznate že od prej..... ali pa ste se čist easy spoprijateljili z vsemi :o ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe, vsa stvar se začne ob vpisu, moja SŠ, je bla 200m proč od OŠ... kar pomeni da sem bil z okoljem seznanjen, nobenih problemov tam, večina sošolcev je bilo že starih iz paralelke, veliko pa jih je prišlo dol z goriškega, ;) torej začelo se je pri vpisu, ko sem zagledu najboljšo ovnico v življenju....., ajd, ta se je na koncu prvega letnika, prepisala..., sicer pa prvi dan, ;) jeah, en je bil moj sošolec od prej, ostali pa vsi novi, poiskal sem si najboljše sedeže, pol pa žurat, štir leta, 4 popravni, 4 petice ;) hehe, al še kaka več se ne spomnim, mrbit je bla kako leto še kaka petica več no popravne mam boljšo evidenco..., in matura pol z 4., hehe, pol pa čiao SŠ, tekom teh let sem bil zaljubljen 7.5x vstopil sem pa 0.5x zaljubljen..., pa take zadeve, kar kulsko je blo ja, mam vse v lepem spominu, prav prvi dan, hm kaj je blo dobili smo razrednika, pravi dedec, obenem pa prijazen in kul dvojček pa to,... kaj dosti drugega pa se prvi dan ni dogajalo
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moja hči gre jeseni spet v 1. razred... :vragec: je mene bl groza kot njo...:oO!:pa vse je bilo že tako lepo utečeno... x;)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kristalka, kasneje se boš najbrž prvega dne komaj spomnila... (razen, če ti ne bo prvo sekundo padel v oči kakšen čeden sošolec :2src: ) zato pa kakšnih ostalih toliko bolj. Meni je bila srednja šola totalna žurka. x:o)x xDDx

 

Srečno! x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem komaj cakala zacetek prvega gimnazijskega dne, ker spoznas nove prijatelje, nov nacin zivljenja - zuranja, ucenja,... Morda sem imela sreco, ker sem dva sosolca ze poznala. Ampak pri nas je bilo tako, da smo se ze po treh, stirih dneh pogovarjali med sabo, kot bi se poznali celo zivljenje.. Res je bilo super v gimnaziji! Zato uzivaj dokler traja.. x:)x

x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tnx, vsem...jaz tud komaj čakam (party x:Xx ).....mislim, da ne bo blemov se vklučit v družbo x;)x .................. x:px

Samo bodi kar si pa bo vse ok.. Tukaj na forumu se lahko pretvarjas, v resnicnem zivljenju pa te hitro spregledajo.. x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
kul. se tudi tu ne pretvarjam...se tud tam ne bom :inocent:  x:Dx

napišeš tako "odraslo" , da samo :eek: :eek: :eek:

 

Bravo Kristalka :palec: :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, spregovoriš seveda lahko, da ne bojo čez ene pol leta vsi prestrašeni, ko boš kaj povedala "nepričakovano" x:Dx  x:Dx  :palec:

 

Huu, kak sn rad strašo fazanke :vragec:  x:o)x  x:px

 

 

Piii pipipi piiiiiiiiiipipipipi ..... frrrrrrrrrrrrr

heh, sej bom.... x:Dx

 

 

frrrrrrrrrrrrrrrrr (nazaj x:px )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh, jaz pa se ne spomnim prvega dne v SŠ... :o|o:

Samo to se spomnim, da sem takrat prvič šla sama z vlakom v Ljubljano, kjer me je čakala sestra, ki je tam študirala in je že poznala Ljubljano. Ona me je pospremila do moje šole, da ne bi jaz slučajno zalutala, potem pa se ne spomnim več. Vem samo, da sem se znašla v totalno neznanem okolju med neznanimi ljudmi... ampak meni je bilo to vedno x8Dx :palec: , ker imam rada novosti... Sem se hitro vključila v okolje in vse, brez problemov.

A ja, pa ful stara šola se mi je zdela! V osnovni smo imeli bolj cele klopi in stole... x;)x x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo prvega dne v SŠ se spomnim kot bi bilo včeraj, prvega dne na faksu pa tut slučajno ne. xrolleyesx Torej imela sm oblečene kavbojke z naramnicami (une delavske - ampak Levis! - so ble edine k so mi v redu stale od Levisk), k so ble mogoče že mal aut. Žvečla sm k kaka kravica x:Dx in cela pojava je bila rahlo kmečka (ne mislm na slab način). Čeprov sm 100% mestno dekle. Seveda sm zamudila. Delno zato, ker sm šla mogoče mal prepozno v šolo, mal zarad avtobusa, pa tut razreda nism takoj najdla. Skratka v razred sm pršla, ko so že vsi sedel in poslušal razredničarko. In prvo kar sm mogla nardit, seveda čigumi stran vržt! :8): Seveda sm se mogla, ker sm pršla zadnja vsest v prvo klop, kar je potem ostalo do konca SŠ. Sm pa ugotovila, da to sploh ni slaba stvar, ker si v prvi klopi dostkrat manj opazen, kot v zadnji. x;)x
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

si v prvi klopi dostkrat manj opazen, kot v zadnji.  x;)x

Dejstvo! Za plonkanje so pa sploh najbolj ugodne klopi v prvi vrsti pri strani (levo ali desno), ker tam v celoti padeš ven iz vidnega polja prfokse. :vragec:

Ampak mi itak ne plonkamo, a ne, da ne? xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

s prve klopi se je pri nas dalo najbolje plonkat...sej ne da bi to počeli... x;)x x;)x samo hipotetično... x:Dx x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe, ja prva klop je dabest, najraj pr matematki, sedim pred prfoksom, in ga gledam in nič ne pišem, ko razlaga..., hehe.. glede plonkanja pa absolutno ne... nkol nisem nkol ne bom, najprej s principa kasneje pa sem pogruntal, da v bistvu ti na maturi nič ne koristi, če si prej plonkal pa to...., na koncu najebeš....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe, ja prva klop je dabest, najraj pr matematki, sedim pred prfoksom, in ga gledam in nič ne pišem, ko razlaga..., hehe.. glede plonkanja pa absolutno ne... nkol nisem nkol ne bom, najprej s principa kasneje pa sem pogruntal, da v bistvu ti na maturi nič ne koristi, če si prej plonkal pa to...., na koncu najebeš....

El Nino! xscratchx

 

Kar ne morem verjet, da nisi nikoli plonkal..

hmmm, ali pa - glede na to, da mas malo "carovniske zilice", sklepam, da si ze v naprej vedel kaj bo na testu.. x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

danes pri verouku :o|o: .........test smo pisali.....itaq smo vedli kaj bo not, ker je sošolec včeraj prepisal test od razreda, ki ga je včeraj nadzoroval in sem se danes naučila, kar je bilo v testu...pa še tega ne vse. in ko je župnik šel ven iz sobe....smo na hitro prepisali par nalog(beri:pol testa x:Dx ) in zgleda da bomo dobro pisali. sicer mi pa je itaq vseeno....če je pozitivna je kul....ok, to sem včeraj....ziher bo 5, zdaj ko smo imeli 'skupinsko delo' x:Dx x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

komi čakam avgust, ko gremo prveci na Brinjevo goro! kul! za dva dni. že vem kaj bom spakirala:

-sive kratke hlače (raztrgane z metuljčki)

- allstarke

-kup cedejev

-ronaldotov dres

- kavbojke

- prozorno majčko in vse kar spada zraven...

 

ok, bom nehala težit s cunjami xrolleyesx

 

na škofijski jih itak že nekaj poznam... aja, pa komaj čakam, ko bom šla h komu, ki ga prvič vidim in bom rekla:" haj, jaz sem Urša..."

 

vem pa da se ne smeš obrnit, ko se kdo za tabo dere frfrfr, ker si pol s koruzo filan... :inocent:

 

pa ko bom hodla na vlak... iiiiiiiii kak bo to luštno...

in najboljše: ne bom več poslušala naših učitlov (jes, jes, jes)

 

 

:vio: :vio: :vio: :vio: :vio: :vio: :vio: :vio: :vio:

 

hih, si kdo predstavlja mene, samo v mb-ju (no, rajš bi šla v lj) z mojim ruzakom z miško (kak seksi ....)

 

samo še štirje meseci.....

mejte se radi....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...