Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

ma...nocem bit nesramna ali nehvalezna, ampak jaz totalno pogresam stari LNF :sori:

pa sem se sama nad sabo zelo zamislila, ker naj bi bila multi tehnicno usmerjena itd, ampak tu se ne znajdem, mi je vsega prevec, ful drugace zgleda, pa vse...

 

srcno upam, da bo to minilo, da se bom navadila, ker sem se danes tako zgubljala tu, da

sem kar sitna ratala...mi ful pocas odpira vse tudi, ampak mogoce je to tu problem...

uf, grem prespat... :C:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne, nisi edini odvisnik x:Dx

 

tinka, meni tud ful počasi odpira...sem se že spraševala al je to zarad lnf-ja al je kje kaka druga fora (šifra: jaz nisem računalniški tip).... :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jp...sam če pošteno priznam, me moti samo ta bela barva pa okvirčki...sam če bomo tle o tem pisale, bo marsa spet komentirala, da ni prava tem...jp...sej mal ma pa prou x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ne, nisi...

:vio:

 

samo, da si ti malo bolj odvisna  x;)x  x:o)x

 

ja....šmrc....pokorno priznavam, da je to res :C: :C: :C:

 

sicer pa poglej jo pogrešano tinko... x:Dx ...se kar pojaviš, pol pa tko ...mene v jok spravlat :C: x:o)x x;)x

 

tema bi se našla pod novicami uredništa...menda: novi lnf...al nekaj tacga

 

sicer pa: pogrešanje še vedno aktualno .... x:Dx x:Xx xsrcx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Tudi jaz pogrešam... stari forum.

Kaj čem, tak je...staromodna sem... Neprilagodljiva.

Ta okvirček vedno kot da berem "citat"...

In dooosti bolj počasen je... (pa sem na dobri mašini z dobro linijsko povezavo x:px )

Drugače se mi zdi, da se bom navadila - mogoče je tudi preveč "načičkan" za moj okus (še posebno, če se mickeno odločim med službenim časom pokukati na forum, zgleda tako pisano...nič kaj "uradniški").

Kaj čem - priznam; čeprav lahko pričaujem ploho Marsinih nezadovoljnih besed in groznih fac in spak........

 

Pa Mickenega in Aakhuta in Astro in Vojka in Umetnico in pogrešam...; roko na srce - pogrešam vse tiste, ki imajo sposobnost razburkati mirno morje Foruma................. x:)x

 

(a o tem, da bom zeeeelooo iskreno očitajoča in kritična ta teden tudi piše v napovedi? xrolleyesx )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekako tako :palec:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

brez panike... sej je marsa rekla, da bojo tud tle različni dizajni foruma... sam mičken mormo počakat. pol si boš pa lohk tud "uradniškega" naštimala... tko k jz xokx

 

pogrešam pujso pa trudija :cry:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...