Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

Vam povem se nekaj?

najvec je slo dol prav tistih, ki so najbolj do stropa skakali in najvec sonckov, smeskotov vedno bili prepolni njihovi posti - in pozitivne energije.

 

To nikomur ne da nic misliti?

 

Jaz 'sitnega Bobnarja' ze od zacetka gor gledam in ga prav maram, pravzaprav smo ratali kar frendi eni (pa se ce se nismo niti 1x srecali, niti slisimo se nikoli in niti pisemo si ne oz. zelo zelo redko), pa ga redko vidim, da bi 'pucal od pozitivne energije', vsaj nima tega polna usta.

 

In LNF itak ni eno osladno poljubckano liksirasto mesto.

 

 

 

Potem moraš imeti mene prav rada x:Dx x:Dx Ko mi vsake toliko škorpija ven udari x:Dx x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm ja js eno Mucy pogrešam... tako k rada prede prrrr :P hm, heja, kaj naj zdaj, cel teden je ne bo... xnckrivx bo treba zaigrat tist komad, od od cranberries.. miss you when you're gone
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa še vedno koga pogrešam , najbolj pa odkritost in poštenost nasploh. xDDx [/color]

 

O, sanjalka x:Xx Jaz ju ne pogrešam več toliko. Ker lajf pač je tak k je. Sm pa vedno vesel k se srečam z njima. In z ljudmi, pri katerih jih začutim, si ostanem blizu, z ostalimi pač ne. Glede na to, ju srečujem pogosteje. x:)x xsrcx

 

 

Mick xsrcx , hvala, res je lepo ko srečaš odkritost in poštenost . x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A tudi taka tema obstaja? Moram pogledati, kdo jo je odprl.

Pogrešanje. Kot bi mi nekaj manjkalo. Ali kdo manjkal.

Če je bila stvar prava in je svoje opravila, je nimam kaj pogrešati.

In oseba? Tista, ki mi je tudi na drugačen način blizu, mi tudi ostane blizu. (Velja tudi za umrle.)

 

Sploh pa, ko smo polni samega sebe, ne pogrešamo nikogar. Ko pa spusti tisti prenapihnjeni balon, nam lahko ostane prevelika praznina in potem tudi lahko koga pogrešamo.

Torej - fajn je kdaj srečati nekoga, četudi enkrat samkrat. Treba je videti realno. Včasih je že enkrat bistveno več, kot bi lahko pričakoval.

Mejte se. Še vedno ne vem, če koga pogrešam... sploh še ne vem, kaj je pogrešanje... po greš a nje - pa greš anje anje

 

Piko

 

P.S. Se bom že potrudil, da me ne boste preveč pogrešali, ko bom izginil na študijski dopust!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še vedno ne vem, če koga pogrešam... sploh še ne vem, kaj je pogrešanje... po greš a nje - pa greš anje anje

 

Piko

 

Piko, to se pa lepo sliši, da ne veš kaj sploh je pogrešanje.... :palec: xDDx

 

Nekateri smo se tako navezali na določene ljudi, da jih pogrešamo, če se nič ne javijo. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pogrešam enega kozoroga :inocent:. Istočasno pa ugotavljam, da občutim kar olajšanje, ker me pusti pri miru. Nekako se ne morem navaditi na to čudno prijateljsko vezo in bi bilo morda bolje, če veze ne bi bilo... Sem srečna s stvarmi in ljudmi, ki jih imam ob sebi, ob njem pa vedno pomislim, da mi kaj manjka....recimo on in njegov način življenja x:Dx

Upam samo, da ne bom že jutri prosila zlate ribice, naj zazvoni telefon x:Ix

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jz še vedno mojo femili pogrešam... pa čas... časa mi ful primankuje...
Ti ti pogrešnica! x:Dx x:Dx x:Dx

(Pa saj en malček njun duhec sem in tja sprehaja skozi poste, le zamižati moraš v temi pravi trenutek, pa ga vidiš! x:o)x

S časom je pa tako, čas teče venomer, ves čas, kar naprej ... kako ga lahko zmanjka?

 

No, za en pozdravček na dan si bom pa že vzel čas! x:Xx

Hihi, in femili pozdravi, tudi če niso bolni!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ajs pje si vroč danes, daj hejaj si malo! Uh kr 666, boga moja rxxxx,

čist fuč zdajle, še en teden ne bom mogla sedet na njej...

 

Ma klinc

 

Eto ti KONTRA

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ajs pje si vroč danes, daj hejaj si malo! Uh kr 666, boga moja rxxxx,

čist fuč zdajle, še en teden ne bom mogla sedet na njej...

 

Ma klinc

 

Eto ti KONTRA

 

 

:vragec:

 

sm ti dau enga ne pa 666....baba fukjena

matr cheb mela u glavi tist kar mash u riti

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

A tudi taka tema obstaja?

A nisi vedel, ja, saj je res mal hecna, ampak kaj cmo, pac, eni se pogresajo pa napisejo.

...Moram pogledati, kdo jo je odprl.

No dej pejt, jaz grem pa vmes ostale quote napedenat.

... Treba je videti realno.

Absolutno se strinjam. xyesx

P.S. Se bom že potrudil, da me ne boste preveč pogrešali, ko bom izginil na študijski dopust!

Po mojem te ne bomo, a nisi videl, da imas status nepogresljivi?

Torej, ne bomo te pogresali. To pomeni. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>... a nisi videl, da imas status nepogresljivi?

Torej, ne bomo te pogresali. To pomeni. x:o)x

Saj to je glavni problem. Nihče ni nepogrešljiv, anede. Kot bi rekel da alkohol nič ne pogreša človeka. Vem samo, da ko bo dnevna doza postov narasla preko vseh meja, bo treba na ti. metadonsko varianto (se bom že česa domislil).

Ampak zlomek je še v tem, da si nisem sam postavil statusa "Nepogrešljivi". A da tega nisem vedel? Če ne bi vedel, tudi ne bi napisal, hehe, haha, hoho, huhu, hihi!

 

Ps. Pogrešam sončka, pogrešam četrtkov izlet. Obenem pa sem zadovoljen, ker sem šel na Snežnik že prejšnji četrtek. Danes tudi če bi imel prevoz, tega ne bi mogel izvesti. Pogrešam več takih trenutkov - ko najdem najbolj primeren trenutek.

 

V bistvu skoraj ničesar ne pogrešam, razen - pogrešanja! Ampak tega lahko pogrešim...

 

Mejte se vsi še naprej lepo, fino je ker nobenega ne pogrešate, pa čeprav vas malo firbec, koga pogrešajo drugi.

HiHIHIHIhihi x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

Malo make-upa sem si našibal na dlake, sem že boljše vole!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...