Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

Hm... Nacini da pridemo v stik s pogresanimi, ki si jih zelimo slisati, videti, biti skratka v stiku z njimi?

OS-i pa maili pa telefoni... pa chat. Ali pa drugi plejsi na netu, saj k sreci LNF ni edini.

 

Sicer pa, saj ze veste - vsak pride, ce in ko zeli, kot vem, nihce nima prepovedi ali cesa podobnega oz. nikomur ni nic onemogocenega, torej od vsakega posameznika je odvisno, ali bo sodeloval ali ne..

 

Je pa tudi meni malo zal, ko je bila taka rec in tolk ljubezni in prijateljstva in da Janje in Trudija nic ne gane tolk tega od vas. Moram reci, da me je to presenetilo.

Silna pogresanja tule na forumu, pa najverjetneje tudi po telefonu in mailu - kot da je odvisno od vas ali od kogarkoli drugega kot le od sodelujocega (oz. v teh primerih nesodelujocega), da boste ali ne boste v stiku.

 

So bili pa ze prestevilni ze zelo simpaticni in kot veckrat recem, kolicina smeskov in barv in lupckov ocitno ni odvisna od dejanskega stanja in filinga. :palec:

 

Upam, da se boste vseeno dobro pouctili in se spomnili morda se na druge, ki so dali pecat, pa jih zdaj ni.

 

Prav tako se veselite teh, ki se so, kajti prav lahko se zgodi, da jih kmalu ne bo vec. :palec:

 

:vio: Pa cimmanj pogresanja oz. v teh primerih nic cakat - uporabite telefon in druge podobne nacine. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, pa saj pokukata kaj se dogaja z nami, pisat pa jima očitno ni. Bo že prišel čas, ko jima bo. Sam sicer Trudijevega odhoda niti malo nisem razumeu (me glih ni blo par dni x8Dx, še manj sem razumu konflikt z rachkom, ki je taka zlo nekonfliktna osebnost, se mi zdi), ali, ajde. Pujsika pa po moje ni odšla iz solidarnosti do svojga prašička, dvomim. So se verjetn kakšne stvari nabirale, ta pa bila samo pika na i, mogoče, ne pa vzrok. Tudi pujsa se je na lnf razdajala, ni pisala sam nekaj v tri dni, je pisala o sebi, svojih čustvih, doživljanjih, razmišljanjih.......to ni tako enostavno kot pa če sam "bulazniš" neki tu gor. Jo, po svoje čist razumem, tud sam imam v planu lnf dopuste, krajše ali daljše, bomo videli. Kaj pa vem, bom pa vesel, ko bosta spet tu, kot si rekla, če pa ne bosta, tudi ok, mamo tud druge načine komunikacije. Če tudi ti niso zaželjeni, pol pa je to pač to.......ni ni. xnckrivx Sem pa v seb prepričan, da......je je x:)x Pujsa x:Xx , Trudi x;)x ........... x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick, mi je vsec in lepo od tebe, ko tako pozitivno gledas. :palec:

ja, saj, nanese pac tako.

Mislila sem bolj iz tega stalisca, tele teme, tolk enga pogresanja...

Drugace pa jaz to itak ze skoz govorim, no vse skupaj... :D ;)

Da s pogresanjem obremenimo onega, ce pa ga ne obremenimo (ce ne trza), pa pac sebe.

 

Najbolje je uzivati v druzbi onih, ki so, ko so. :palec: xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Rad prebiram temo Pogrešanih, marsikoga najdem tam, potem pa pole niti ni tako pogrešljivo. x:Dx

Pogrešanje <-- pogrešitev <-- grešitev <-- greh

Torej je greh nekoga pogrešati.

Ampak star (po stažu mislim, da ne bo ogenj v kleti, ali poplava v strehi, al'koko se že reče) -

star Lunatik rad pogleda v Pogrešane, hehe. :vragec:

Nekateri starejši tudi radi v časopisu pregledujejo parte, kaj se dogaja na pokopališčih... x:o)x

 

Ampak pogrešanje je naš odziv. Zakaj koga pogrešamo, je vedno razlog v nas samih in ne v tistih, ki jih pogrešamo. Upam, da ne bom kdaj izgubil kakšnih telefonskih številk, ker bi jih pole morda pogrešal... x;)x pa izgubljeni e-naslovi se tudi lahko pogrešajo.

 

Mi je pa všeč, ker pogrešani nikoli ne pogrešajo samega sebe x!x

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>pozdravček še na luuuunoooo x:Dx pa sem spet nazaj!!

me je kdo pogrešal? xflirtx

jaz sem vas....malo x:Dx  x^x

Pipika, tvoje mežikajoče mačke izza 9-ih gora ni nihče pogrešal. Ampak to je samo dobro, samo pozitivno... so toliko bolj presenečeni, ko si prišla nazaj! xDDx x^x
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi je pa všeč, ker pogrešani nikoli ne pogrešajo samega sebe x!x

 

heh, meni se občasno tudi to zgodi, pokorno javljam.... x:Ix x:Dx x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, skor ne mom verjet, da se tu lahko tudi toliko skregate, da nekateri odidejo. Res je ja, Pujse (ojnk ojnk) nič ne vidim več. Sicre res, da vsega ne berem, sam tam, kje sem jaz pisal in bral nisem zasledil "večjih" konfliktov. saj, pa vsi malce nekaj filozofirimo, a ne? In zato je tud fajn. verjamem pa da so se tudi nekateri pod drugim userom prijavili pa so še vedno tu. Linin.net je težko zapustit, pa čeprav se včasih malo skregaš. x:)x
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hm, pa saj pokukata kaj se dogaja z nami, pisat pa jima očitno ni. Bo že prišel čas, ko jima bo. Sam sicer Trudijevega odhoda niti malo nisem razumeu (me glih ni blo par dni x8Dx, še manj sem razumu konflikt z rachkom, ki je taka zlo nekonfliktna osebnost, se mi zdi), ali, ajde. Pujsika pa po moje ni odšla iz solidarnosti do svojga prašička, dvomim. So se verjetn kakšne stvari nabirale, ta pa bila samo pika na i, mogoče, ne pa vzrok. Tudi pujsa se je na lnf razdajala, ni pisala sam nekaj v tri dni, je pisala o sebi, svojih čustvih, doživljanjih, razmišljanjih.......to ni tako enostavno kot pa če sam "bulazniš" neki tu gor. Jo, po svoje čist razumem, tud sam imam v planu lnf dopuste, krajše ali daljše, bomo videli. Kaj pa vem, bom pa vesel, ko bosta spet tu, kot si rekla, če pa ne bosta, tudi ok, mamo tud druge načine komunikacije. Če tudi ti niso zaželjeni, pol pa je to pač to.......ni ni.  xnckrivx Sem pa v seb prepričan, da......je je  x:)x Pujsa  x:Xx , Trudi  x;)x ........... x:)x

 

Mas cist prav Mick :palec: x;)x

Glede Pujse...men pa njeni posti manjkajo. Se posebo simpaticno mi je bilo, ko je pisala o omi pa cybercku x:Ix Simpaticna je ful. Ne vem zakaj je sla. In raje ne sklepam...ocitno sta se s trudijem oba odlocila. Me kr mal vest...No v glavnem, upam, da uzivata karkoli ze delata.

Jaz sem mela naprimer poleti obdobja, ko sem res ful pisala...ocitno to mine pa pride nazaj x:o)x Normalno x:Ix Zdaj pa ne poskusam vec podirati rekordov x!x

 

Anyway, ce bereta..definitivno sta pogresana x:Xx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi je pa všeč, ker pogrešani nikoli ne pogrešajo samega sebe x!x

Piko še ena ki včasih pogreša samo sebe... ampak kaj naj napišem, pogrešam svojo nagajivost, večni ansmeh, pogrešam občutek, ko sem imela filing, da lahko objamem ves svet?Mah, to ni tema za takšna pogrešanja x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...