Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>hja, dokler imamo možnost še z nekom govorit, ni frke, ko nam je pa enkrat odvzeto to, potem pa nastopi pravo pogrešanje....

To bolje lahko razumem...

Koliko je bilo takih, ki so se preselili, ne vec imeli neta, niso mogli gor, pa si to zeleli.

To mi je pa res hudo.

Da pa imas net doma in v sluzbi, si navezal stevilna prijateljstva zelo pristna (kot je kazalo) - imas torej moznost in voljo (ker saj najbrz je bilo iskreno vse to tvoje prijateljstvo), pa ne prides.

... od tu dalje je meni pogresanje brez veze.

 

Nekoc sem napisala nekje, da ne verjamem v nesrecno ljubezen.

Tole se mi zdi zelo podobno.

One, ki bi jih pogresala, so itak tu.

Ko in ce pa jih ne bo vec, pa bodo drugi.

ce pa bodo vsi sli, bom pa se vedno jaz.

Saj gre le za to, saj vsakdo pise in sodeluje torej iz in zaradi sebe.

Pa zato ker je fejst druzba.

Ce si pa tu samo zaradi mene ali pa samo zaradi nekoga dolocenega, kogarkoli, potem pa je itak brez veze in tako je pa se dobro, da je tako, kajti ocitno bi slej ko prej prislo do tega.

 

Moji pravi frendi so tu (pri meni, na broju, se javijo), ko jih (po)klicem. :palec: :vio:

In ko bi katerakoli od mojih frendic videla mene, da veckrat pisem, kako jo pogresam, menim da bi me isti hip kontaktirala.

Torej, bi pogresanje tisti hip odpadlo.

Fino, hvalabogu, vse je kul, se se lahko viidimo in smo na zvezi. :palec: x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Koga nema, bez toga se moze. x;)x

Tako je. :palec:

 

A kdo pogresa Heleno? :8):

A se je kdo sploh spomni? x!x

Andreja? Teje? Jupi? Naceta? Elizabete? Cat? Daisy? Milene? ...

Kje pa je kaj Nimbus, pa Numnum, kje pa je kaj vedno pozitivna Zaza? ...

Pa Zirosi? pa Umetnica? Vrba? Tomazslo? Docko? Dominko? Free? ... ... ... ...

Ste kdaj pomislili, da je se kdo dal kak doprinos forumu, pa ga dlje ni (in da morda NIMA TE MOZNOSTI), in da je to v bistvu krivicno ali pa vsaj ne zelo taktno do drugih?

drugih, ki so kul in ki dajejo sebe, pa morda ne tako dramaticno ali ocitno, pa ne opazite in vam torej dol visi, ce so al pa ce jih ni....

 

Upam, da se mi lahko zdi to mimo in da ne bom nikogar prizadela, ampak tako pac jaz sodim o tem.

 

Jaz pa pogresam mal vec kakovosti, bi pa zelela, ce bi si ze lohk zmisljevala, malo manj osladnosti in tudi malo manj zlaganosti.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če bi pogledali število napisanih besed bi verjetno ugotovili, da je na to temo še največ napisala......Marsa :vragec: x:o)x x:Dx

 

Sm mislu, da lohk vsak napiše koga pač pogreša, ne po direktivi koga bi moral tud pogrešat......pa tud da nisem kriv, če mi dol visi, če koga ni x:o)x x8Dx Se bom popravu.... :inocent:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Če bi pogledali število napisanih besed bi verjetno ugotovili, da je na to temo še največ napisala......Marsa

Mislim da bi tako lahko sklenil po marsikateri temi. x;)x x:px (ce ne v vseh :D)...

 

Ja, ja, seveda, vsakdo lahko pogresa, kogar zeli, vsakomur pa se tudi lahko karkoli zdi mimo. pa je. x:)x :vio:

 

p.s. poleg tega ce nastevas osebe, jasno da porabis manj besed kot jaz, ki o tem samo filozofiram, ne pa tudi pogresam. Torej nimam nic konkretnega za povedat, pac pa lahko samo nakladam.

tako kot vecina drugje. :P ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A nje a nje x:o)x :palec:

 

Velik prej omenjenih tak niti ne poznam, sam res, kje pa Helene, Zirosi, Free, Umetnica, Vrba, Nimbus, Daisy....so? :inocent: Tomazslo vem, da je vedn tu neki. x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tako je. :palec:

 

Jaz pa pogresam mal vec kakovosti, bi pa zelela, ce bi si ze lohk zmisljevala, malo manj osladnosti in tudi malo manj zlaganosti.

 

 

Tele besede so me pa kar ganile, kar napiši kdo je osladen, kdo je lažnjiv, pa praviš, da naj pišemo pozitivno, saj pišem, naj bo tudi od zgoraj tako prosim, včasih je pa res bolje, da človek nič ne napiše, čeprav bi lahko bil tudi jaz vmes med osumljenimi, ki "postam" poljubčke gor in podobne ikonce... moji prijatelji že vedo in čutijo, če jih pogrešam, pa menda bom še pisal v temo pogrešani, ker mi je le žal za kar dost lunatkov, čeprav jih ne mislim klicati nazaj, ampak pogrešam jih pa le, lp. x:)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Borism, seveda, saj zato pa je tema v čvekarijah...

 

Čeprav jaz seveda mislim drugače...jaz ne pogrešam nikogar...

 

In razumem tiste, ki so šli...se pač izpoješ v določenem trenutku...in greš...morda za vedno, morda samo začasno...iz različnih vzrokov...

 

Tudi meni se zadnje čase vse pogosteje dogaja, da mi ni do pisanja...pridem, mal preberem in grem...potem pa čez čas s polnim šusom nazaj...

 

In smešno mi je, da berem grožnje, tako, zdaj pa grem dol, če ste takšni do mene...in nekateri to celo uresničijo...vsi pa čakajo reakcijo...da bodo začeli lunatki vpiti, NEEEEEE, ostani tukaj...brez tebe ne moremo... :xx!:

 

Smo tukaj zaradi sebe ali zaradi drugih? kao, men ni več, sam me drugi tolk pogrešajo in prosijo...blablabla....tukaj bomo natanko tako dolgo, dokler nam bo...

 

če jaz kaj pogrešam...včasih pogrešam "stare cajte na lnf" in se spomnim tiste posebne energy...ki je vsaj zame več ni...pa kaj, je pa drugačna, ki pa drugim ustreza...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tako je. :palec:

 

A kdo pogresa Heleno?  :8):

A se je kdo sploh spomni? x!x

Andreja? Teje? Jupi? Naceta? Elizabete? Cat? Daisy? Milene? ...

Kje pa je kaj Nimbus, pa Numnum, kje pa je kaj vedno pozitivna Zaza? ...

Pa Zirosi? pa Umetnica? Vrba? Tomazslo? Docko? Dominko? Free? ... ... ... ...

Ste kdaj pomislili, da je se kdo dal kak doprinos forumu, pa ga dlje ni (in da morda NIMA TE MOZNOSTI), in da je to v bistvu krivicno ali pa vsaj ne zelo taktno do drugih?

drugih, ki so kul in ki dajejo sebe, pa morda ne tako dramaticno ali ocitno, pa ne opazite in vam torej dol visi, ce so al pa ce jih ni....

 

Upam, da se mi lahko zdi to mimo in da ne bom nikogar prizadela, ampak tako pac jaz sodim o tem.

 

Jaz pa pogresam mal vec kakovosti, bi pa zelela, ce bi si ze lohk zmisljevala, malo manj osladnosti in tudi malo manj zlaganosti.

Ljudje prihajajo in ljudje odhajajo. Fluktuacija! Vsak s svojim razlogom in na to se ne bi smeli preveč sekirati. Zdaj če so se nekateri odločili da ne bodo več na LNF-ju, je to stvar njihove osebne odločitve. Kakšni so razlogi, to je pa druga stvar. Jaz osebno zagovarjam čimvečjo raznolikost in zato tudi čimbolj večjo toleranco med ljudmi.

 

Smatram pa da če je nekdo strašansko negativen in žaljiv do drugih :V: , še ne pomeni da se ga je treba ustrašiti in prekiniti vse stike in objave, ker to gre samo v prid tistim ki žalijo in pljuvajo.

 

Nekateri nimajo več časa, imajo drugih stvari čez glavo.

 

Drugi so siti ali naveličani, pa so mogoče našli forum ki je za njihov okus boljši od tegale.

 

Mogoče se najdejo tudi takšni, ki se imajo za duhovno zelo visoko, nekje v oblakih in zaradi prezira do ljudi, ki so nižje rase prekinejo vse stike. Da tudi takšni se najdejo :V: .

 

Ta forum bi lahko bil odličen predmet za diplomsko nalogo kakšnega psihologa ali pa socialnega psihologa, sociologa. Ta forum je fenomen. Družbeni fenomen. Ne vem čemu sploh spraševanje in kritike na račun foruma. Forum se kot vsaka stvar ki se rodi razvija in raste. Dostikrat ne po naših merilih in pričakovanjih.

Tako smo si različni. Tako smo si enaki. Ne vem zakaj iz muhe delati slona. Ko pogledam svoje izjave izpred dveh treh let, opažam razlike in to velike. V realnem življenju tega ne opaziš, razen če pišeš svoj lasten dnevnik in v njem izražaš misli, čustva, pogled na svet v vsakem danem trenutku in v tem se opazi sprememba v tvoji osebnosti. Vendar si želim, da tisti stari člani foruma, ki so izginili da se ponovno pojavijo. Ampak na to nobeden ne more vplivati, razen njih samih.

xrainbowx xflowx

 

.

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ljudje prihajajo in ljudje odhajajo. ...
Glej Volk, sploh ne morem napisati v stilu "Pod tole se pa podpišem". Ker si napisal ti, hehe, se lahko podpišeš samo - ti.

Ali da bi ti rekel - tole pa si napisal za pet! (haha)

Običajno se z napisanim strinjam ali ne. Ocenjevati se pa ne da.

Lahko samo rečem, da je poleg Mickovih končno še kak relevanten post na to temo. Čeprav je res, da se je tudi Marsa trudila. Tema je pomembnejša, kot se na prvi pogled zdi. Na drugi pogled pa je točno videti, da ima veliko komentatorjev. Kar tudi daje nek pečat pomembnosti. Četudi je v Čvekarijah.

Saj tako je v lajfu. Na začetku je bil hec, potem pa so zadeve postale resne.

 

Mej se! In hvala za mnenje!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

popolnoma se strinjam, da je tema pomembnejša, kot se zdi na prvi pogled, ali celo na drugi...res je, da je vsak od nas pogrešljiv, da so spremembe sestavni del našega vsakdana. nujne in potrebne. še bolj je res, da kar nekaj ljudi ne sodeluje več, ali pa ne tako pogosto. in da ima vsak svoje razloge za to, ki se me čisto nič ne tičejo, ker so v domeni izbire posameznika. po drugi strani je pa res, da se me je pisanje marsikoga dotaknilo, mi nekaj "dalo", nekaj, kar je bilo pomembno meni in mogoče tudi drugim. ker se smatram za celo, se me stvafri dotaknejo tudi čustveno in ne samo razumsko. in moja izbira je če koga pogrešam al pa ne...in me čisto nič ne briga kaj si o tem kdo misli, niti ali je pogrešanje zaželjeno ali ne. taka sem....saj nima smisla blefirat, mar ne?....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikogar ne pogrešam x!x

Ali zato, ker sem premalo časa na forumu x?x

Ali zato, ker sem samozadostna x?x

Ali mogoče zato, ker sem prišla do ugotovitve, da nam vsaka vrzel v življenju (ne mislim tistih skrajnih vrzeli) pokaže naše šibke točke... x?x :o|o:

Ena energija gre, druga, ki ni slabša, pride... kaj je tu narobe x?x

 

Ker sem privrženka dinamičnega načina življenja, bi mi več dinamike tudi na forumu vztrezalo, vendar....mir prinaša drugačne kvalitete in več raznolikosti.... x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tele besede so me pa kar ganile, kar napiši kdo je osladen, kdo je lažnjiv x:)x  x;)x

Saj jaz ne presojam, Boris, pac pa samo opazujem in ugotavljam, od mene tu ni nic odvisnega.

Recimo nekdo je tu poln pozitive, wow, ful steka in vse, potem po OS-ih oz. v ril lajfu pa je cist drugacen... Torej ko nima publike je cist drugacen...

In ne recem, kdo je osladen, pac pa lahko recem, kaj je osladno meni - to pa itak ze veste. :)

Pa ne morem reci tule seveda nicesar, ker ne glede na to, kaj si jaz o cem in o kom mislim, ohranjam diskretnost.

Besede so pa itak samo besede, mene CLOVEK zanima, torej tisto kar je za - besedami (in vcasih, veckrat, je nekaj drugega). ja, jebiga, kaj cmo se sprenevedat.

 

<{POST_SNAPBACK}>

In razumem tiste, ki so šli...se pač izpoješ v določenem trenutku...in greš...morda za vedno, morda samo začasno...iz različnih vzrokov...

....

In smešno mi je, da berem grožnje, tako, zdaj pa grem dol, če ste takšni do mene...in nekateri to celo uresničijo...vsi pa čakajo reakcijo...da bodo začeli lunatki vpiti, NEEEEEE, ostani tukaj...brez tebe ne moremo... :xx!:

...

Smo tukaj zaradi sebe ali zaradi drugih? kao, men ni več, sam me drugi tolk pogrešajo in prosijo...blablabla....tukaj bomo natanko tako dolgo, dokler nam bo...

Tako je, to je tudi moje mnenje.

 

<{POST_SNAPBACK}>Ljudje prihajajo in ljudje odhajajo. Fluktuacija! Vsak s svojim razlogom in na to se ne bi smeli preveč sekirati. Zdaj če so se nekateri odločili da ne bodo več na LNF-ju, je to stvar njihove osebne odločitve. Kakšni so razlogi, to je pa druga stvar. Jaz osebno zagovarjam čimvečjo raznolikost in zato tudi čimbolj večjo toleranco med ljudmi.

 

Smatram pa da če je nekdo strašansko negativen in žaljiv do drugih  :V: , še ne pomeni da se ga je treba ustrašiti in prekiniti vse stike in objave, ker to gre samo v prid tistim ki žalijo in pljuvajo.

 

Nekateri nimajo več časa, imajo drugih stvari čez glavo.

 

Drugi so siti ali naveličani, pa so mogoče našli forum ki je za njihov okus boljši od tegale. 

 

Mogoče se najdejo tudi takšni, ki se imajo za duhovno zelo visoko, nekje v oblakih in zaradi prezira do ljudi, ki so nižje rase prekinejo vse stike. Da tudi takšni se najdejo  :V: .

 

Ta forum bi lahko bil odličen predmet za diplomsko nalogo kakšnega psihologa ali pa socialnega psihologa, sociologa. Ta forum je fenomen. Družbeni fenomen. Ne vem čemu sploh spraševanje in kritike na račun foruma. Forum se kot vsaka stvar ki se rodi razvija in raste. Dostikrat ne po naših merilih in pričakovanjih.

Tako smo si različni. Tako smo si enaki. Ne vem zakaj iz muhe delati slona. Ko pogledam svoje izjave izpred dveh treh let, opažam razlike in to velike. V realnem življenju tega ne opaziš, razen če pišeš svoj lasten dnevnik in v njem izražaš misli, čustva, pogled na svet v vsakem danem trenutku in v tem se opazi sprememba v tvoji osebnosti. Vendar si želim, da tisti stari člani foruma, ki so izginili da se ponovno pojavijo. Ampak na to nobeden ne more vplivati, razen njih samih.

  xrainbowx  xflowx

No tule se pa kar pod vse podpisem, mega Volk, zelo dobro.

Saj sicer se pa to ze pocne... ne gre sicer za diplomsko ravno, a gre dejansko za nekaksno raziskovalno delo, nekaksen eksperiment. :palec:

 

<{POST_SNAPBACK}>popolnoma se strinjam, da je tema pomembnejša, kot se zdi na prvi pogled, ali celo na drugi...

Mah, meni pa se ne zdi - dve leti smo cist shajali brez te teme in tudi stevilni pogresani v tej temi so odsli, jih ni vec - torej kakega ucinka blaznega ali vpliva nima...

Pac, tema, kot katerakoli druga.

Sama sem na vse to ze racunala, poleg tega pa ze sproti tu gor pridobila nekaj dragocenih izkusenj, moje teze pa se pac potrjujejo (npr. najprej odidejo tisti, ki najbolj do stropa skacejo - no ali pa najbolj dramaticno odidejo (ker taki pac so).

Se mi pa zdi ocitno dovolj zanimiva, da se notri pojavim na vsake recimo 15 ali dvajset strani in potem se mal pogovarjam, ker mi je fino te plasti raziskovat.

 

..in me čisto nič ne briga kaj si o tem kdo misli, niti ali je pogrešanje zaželjeno ali ne. taka sem....saj nima smisla blefirat, mar ne?....

Malo hecno je tole, briga, zazeleno... Zakaj?

Saj ne gre za to, da bi rabil kdo blefirat in saj tu nihce ne blefira.

Pac, pogresas, jaz pa ne - in?

 

meni je tema sama zanimiva.... morda nekateri tu jemljete bolj custveno, ker gre pac za forum in s tem tudi nekatere vam zelo drage, ki ste se vsak dan druzili, ampak jaz zelo podobno mislim tudi drugje...

Ko ljubimka zelo pogresa ljubimca, ga klice, kako ga pogresa, mu posilja ful sms-ev, vsakomur govori, kako pogresa onega, pise to nekam, ono tretje... tam je moje mnenje enako, pa tezko recem, da gre za meni zelo pomembno temo. :vio:

In se manj so mi pomembni jehovci, pa sem tud tam nekaj besed zguibila, povsem dol mi visi, kaksna je cigava spolna usmerjenost, pa sem tisoce besed izgubila v treh temah o homosekusalnosti - ukvarjam se s clovekom in me zanimajo vse te plasti, pa primerjava med vidnim vsem in vidnim samo meni oz. samo nekomu... Itd. In zato, ja, je zanimiva...

Drugace pa ne - aha, Boris pogresa metuljcici, Michele pogresa micka, piko pogresa janjo in trudija, amis aiwo, cosma pogresa tinko, tinka pogresa tomazaslo, ki pogresa vrbo, ki nikogar ne pogresa... mal pa vsakega.

ja, kul. In? zanimivo? Niti ne, nic novega, pretresljivega, presenetljivega, saj vidis vsak dan to. :D

Stekam pa, da je nekaterim to pomembno. nekateri se tudi veliko bolj navezejo kot drugi.

ce nekoga spoznas, ce sicer recimo tezje navezujes stike al kaj tacga, logisch, da ti nekaj manjka al ce si iz takega okolja, da si delezen se vec nerazumevanja in ti je tako zelo pomemben kvaliteten kontakt...

To je vse normalno in jasno, pac pa se mi zdi samo povsem nekonstruktivno...

Moj point je, dajmo se rajs ukvarjat s tem, kar je, kot pa se tem, kar je bilo ali kaj naj bi bilo.

In kot pravi Volk in kot sama veckrat pripovedujem - LNF je kot morje, svasta prenese in tudi prefiltrira, omogoca pa seveda tudi stalen pretok, in normalno je, da imam raje nove in nove energije, kot pa eno zakljuceno druzbo, ki v bistvu njeni clani niti drug z drugim niso iskreni (torej raje imam morje kot jezero ali celo mlako).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Drugace pa ne - aha, Boris pogresa metuljcici, Michele pogresa micka, piko pogresa janjo in trudija, amis aiwo, cosma pogresa tinko, tinka pogresa tomazaslo, ki pogresa vrbo, ki nikogar ne pogresa... mal pa vsakega.

Ne, ne in ne. Pri moji oceni je bilo zelo mimo! x:Dx

x!x Še posebej, ker sem tu večkrat napisal, da ju ne pogrešam.

Tako da premišljujem, kako dobro si potem ocenila druge... :o|o:

 

Boris, :palec: (čeprav je leva roka, kaj čmo)

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Recimo nekdo je tu poln pozitive, wow, ful steka in vse, potem po OS-ih oz. v ril lajfu pa je cist drugacen... Torej ko nima publike je cist drugacen...

 

Michele pogresa micka

 

K si že omenila....in ja, vem, da ni šlo name......sam sem pa tak k sem tu tud na OS. In privat v real lajfu tud. Poskušam razmišljati pozitivno, pogosto razposajen, pa tudi otožn in zatežen kdaj.......Fajn to.......sam, ne vem, če je tud pametno. :o|o:

 

Mick pogreša Michelle xsrcx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Četudi je v Čvekarijah.

Saj tako je v lajfu. Na začetku je bil hec, potem pa so zadeve postale resne.

 

 

Jaz sem nekako takega mnenja. Zavedam se, da nič ni večno, ne jaz, ne Vi, ne forum, Vse enkrat gre. Tako ali drugače, zlepa ali zgrda. Ni je stvari, ki se ne bi spreminjala, mogoče čez 100 let vesoljski lunin forum in bomo ravno tako vpisovali svoje misli z močjo misli iz nebes. Najbrž nihče od nas, čez toliko let ne bo tu.

Meni je to bolj vprašanje minljivosti. Kot pa pogrešanja. Pogrešam, tudi. Ampak bolj mi gre za trenutke, energijo, ki mi jo je človek dal v danem trenutku. In ker se tudi jaz spreminjam, mi ne bi pasalo imeti okoli sebe eno in isto, leta in leta. Pa pride trenutek, ko sem v določenem filingu in se mi milo stori za nekom, ki ga ni več.

To je kot smrt, zame. Nekdo se dokončno odloči, da ga ne bo več nazaj. Pa čeprav si ga želimo priklicati nazaj, ga ne bo več.

 

Jaz itaq nimam razpucanih teh zadev. In sem bolj tak tip, ki pogreša stvari, ki jih ni več. To sem si vzela, za lekcijo, da se naučim, kako priti preg tega.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix Ok, bom x^x . K sem že lep, pa pameten pa duhovit pa oh in sploh.......morm bit še olikan, ne. Dobiš. x;)x Sam povej na kter naslov ti ga naj pošljem.... :vragec: x:px x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...