Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

x;)x

Ah to sem maconi v bistvu povedala zato, da ne bo prevec verjela tem stvarem. Sicer se pa ne obremenjujem. Ne vem sicer zakaj me lih ona ne bi marala, ce me pa res ne, pa skoda :sori:

 

Hvala drgac x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jp, male lnf spletke x:px .......govorice.......zavist.......ljubosumnost..........jeza.......ima svega x:px . Heh, ne nasedam tem fintam. V nekem sporu med lunatkoma sem imel čast govoriti z obema........večino mojih besed namenjenih njima je bilo predvsem v stilu, dajta ga no nehat sračkat, mal prej sta se še imela rada, ne bodita malenkostna, vsedita se dol, si povejta kaj si imata, direkt drug drugemu........kolk vem.......brez efekta xrolleyesx . Da bi pa se postavil na eno al drugo stran, četudi ali pa ravno zato, ker sem slišal obe plati zgodbe, pa mi na kraj pameti ne pride........v razmišljanju vsakega je bil del njegove resnice, samo drug drugega nista bila sposobna niti pripravljena slišat. Kar pa ni moj blem, niti vzrok, da bi do kateregakoli sam spremenil odnos ali bil razsodnik in dal prav enemu ali drugemu..........mislim pa si seveda svoje x^x Sploh, če se v raznih zdrahah večkrat pojavljajo isti osebki. x^x

 

Michelle :2src: ......pismo, sam pa sem ti verjel, da me res pogrešaš.... :inocent: xcivx x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick ma prav imas.

Tudi jaz sem naredila napako in se prenaglila enkrat. In mi je zdaj zal. Ker sem poslusala samo eno stran...sem se raje odmaknila potem. Ker sem zacela delati zakljucke o drugi osebi, ceprav je ne poznam. Pac, vcasih nasedes govoricam. Delam na tem, da se to ne bo vec dogajalo :palec: Ker si nisem bila vsec. xrolleyesx

 

Drugac sem se pa tudi z Mickijem ze skregala, pa sva se hitro spet nasla x:px x:px Ja sej sem te pogresala noooooo :inocent: x;)x x:Xx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, se spomnim x;)x . Samo sam ta najin prepirček jemljem kot zlo pozitivno izkušnjo.......še posebej všeč mi je bilo, da sva se ravno na podlagi tistega "fajta", vsaj po mojem mnenju, spoznala bolje, si povedala sama in odkrito kaj si misliva drug o drugem in zadevo razčistila sama. x^x Kar me veseli. x:)x :palec:

 

Saj sm vedu, saj sm vedu x:px .......trililitralala x:o)x x:Dx Mich x:Xx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh, brez veze.... :o|o:

Pride čas, ko nam gre vse narobe in potem najdemo ventil, da se lahko spucamo. Ta ventil je ponavadi takšen, da nam najmanj škodi.... x:o)x...pa kaj?

 

In kaj govorijo o nas (meni) in kdo nas (me) ne mara...ni naš (moj) problem. Naj mislijo kar hočejo. Saj tudi mi mislimo kar hočemo... :vragec: x:Ix x:Xx

 

Pri 21 - tih sem pa tudi jaz bila najbolj pametna....idealistično vsmerjena...čisto jasne so mi bile smernice, ki bi jim moral svet slediti... :2src: Potem pa se zrelost enostavno zgodi...in se strasti (hvalabogu) umirijo....

Mačona se bo vnesla in bo z leti postala manj žaljiva...upam vsaj... :o|o:

 

Bom pa še to rekla, kar si nihče ni upal: contesa - ni ti treba žalit mačone. Ona je še mlado bitje in kot je sama rekla, ji jezik hitreje funkcionira od možganov. Ti si takšnega izgovora ne moreš privoščiti (ker to ni res), tako silovita obramba (ali maščevanje) pa tudi ni bila potrebna... :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>... Ampak saj verjetno je to tvoj namen, da za seboj zapiraš vrata!

Pri meni si jih zaprla in zaklenila!

Contesa, ko se človek "daje ven", oz. daje "ven vse iz sebe", ko pritisk v ekonom loncu že velik, pole veš, kaj se zgodi, ko potegneš z njega ventil. Večina kuharic (pa tudi kuharjev verjetno ne) niti ne ve, da je najbolje lonec prej malo ohladiti pod mrzlo vodo, tako da pritisk pade na normalo, šele potem ga odpreš in dobra papica nič ne šprica naokoli... in ko imaš v sebi efekt ekonom lonca, bi bilo tudi najbolje dati glavo pod mrzlo vodo.

 

Spletke? Del te besede je tudi SPLET. A ne splet okoliščin, niti ne svetovni splet. Nekaj se splete okoli tebe... Nekdo to spleta.

Redko sprašujem druge o drugih ljudeh, z neta pa sploh ne. Predstavljam si dvoje: da ženske med seboj intimno težko govorijo o drugih ženskah pozitivneje, kot je (veliko raje negativneje, kake podrobnosti). Kje smo moški, bi težje ocenil - zanimivo, kaj ne? Po drugi strani pa prav zato verjamem, da te nekatere od "teh nekaterih" potem javno hvalijo, ja kok si fajn ...

 

Lej, drugih ne sprašujem o tebi, kakšna si, vidim da rada puncam napišeš kakšen recept, pa prerokuješ na čatu, pa kakšen drug nasvet, skratka kdor hoče videti, tudi vidi, da rada pomagaš. Vsaj jaz tako vidim. Vidim tudi kaj drugega, hehe, kak tatu, pa še kaj ...

 

Na Forumu večkrat opažam, ko neke punce tuki gledajo na Marso kot svetnico, pole ni čudno, da se jo jemlje kot eno mamo... (pa o maminih sinčkih sem tudi že pisal, da se ne bi ponavljal) a je potem kaj čudnega, če nekatere od teh nekaterih punc tudi druge ženske poskušajo razvrščati med svetnice ali čarovnice ... po drugi strani se mi pa zdi, da je Marsa tudi sama kaj pripomogla k temu, (npr. daje ocene postom punc in fantov, pa enim daje spodbudo pa druge na kaj opozarja, pa še kaj) Kaj pa, če se pomešata osebni in uredniški pristop?

 

Mačona, 21 let? Pa ti imaš še vse pred seboj! Če boš seveda to hotela ...

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še nekaj. Ne znam ugotoviti, kaj vam je bilo nekaterim tako všeč pri Airinem postu. :eek: Ali pa sem kaj spregledal? Oprosti Boris, da te vlečem sem notri - kako bi brali, če bi taiste besede napisal BorisM?

 

Evo, tule bom napisal, kako je prav različen pristop do foruma pogojen za različno komentiranje. Če sem Borisa prav razumel - njemu je žal, da nekateri odhajajo. In ga razumem, ker je zame človek, ki se za vsakega potrudi, nič ne napiše tja v en dan. Forum mu ni samo v zabavo. V ikono si ni dal svoje najlepše slike, s katero bo lovil punce. Tudi se ni rodil kot punca... enim puncam očki pri 18-ih kupijo za RD avto, drugim pa ne. Ene so lepe druge manj. Enim je življenje malo preprosteje, drugim manj. Vse je možno in vse je prav! Zato so pa naši osebni pogledi tako različni.

 

Kako bo kdo to in prejšnje bral, hehe - ne pozabite, da smo vendar v Čvekarijah!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hvala bogu, da me zakompleksane in zafrustrirane gospodičnice kot si ti, niso nikoli jemale drugače! xg:Dx

Uredi najprej v svoji glavi, potem pa se vrži na fasado, saj je potrebna temeljite prenove! :vragec:  Pa dokler je noter fuj, ne bo nikoli zunaj uj! x:Dx

Notranjost mora biti lepa, potem pa se kaže tudi v zunanjosti. Če pa si v svoji notranjosti gnijoče, razpadajoče truplo, se to kaže tudi navzven, v tvojih srce segajočih postih! x:Dx

Pa glej, da "ne" boš prebrala mojega mnenja, ker ga boš potem težko komentirala! :vragec:  x:Dx

Sicer pa,firbec, ti ni dal miru, da ne bi pogledala, kakšen je bil odziv na tvoje bedno,puhlo besedičenje! :xx!:

Bogi tisti,ki je v tvoji bližini, verjetno gnije s teboj! :xx!:  x:Dx

 

 

Contesa, si prepričana, da si TI vedela, kje je meja, ko si pisala zgornji post ?

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšna žalost in beda vse skupaj!!! :xx!:

 

Klasične slovenske zdrahe, natolcevanja, zamere in posledični beg, kot obrambni mehanizem in enostransko gledanje na zadeve.

V stilu - jaz nič nimam in kaj potem, vendar ti imej še manj kot jaz. :xx!: :xx!:

 

Po nesreči danes zjutraj pogledala v to temo in srečna sem, da živim kjer živim, da mi nihče ne šteje denarja v žepu, da mi moj videz odpira vrata in ne zapira kot v Deželi, da živim svobodno, da uživam v lepotičenju in drugih dobrinah materialnega tipa, ker mi zaradi tega nihče ne poskuša navesiti 'duhovne plitkosti', skratka, nihče se ne bavi z mojim stilom življenja.

To je svoboda x^x :palec:

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zakaj do teh zdrah pride? Imam zelo jasno in logično pojasnilo za to:

-ker se ne dopusti virtualnosti LF-ju, kar je njegov čar in funkcija.

Forsiranje sestankov, partijev, nasilno druženje za vsako ceno, pa zamere, če se kdo ne pojavi, pa cel plaz nekih čustev, pa delanje klanov z 'IN' in 'OUT' elementi...kupčkanje in kao lobiranje...

ma folk!!!!!

 

-popljuvajte na netu politika, ki vam gre na jetra, preberite kakšno šalo, poglejte kakšna Luna vas danes nosi x:Dx , popaberkujte s simpatično osebo il LFja ali pa, če vam je too much-s klikom zaprite okence LF-do naslednjič! :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Zakaj do teh zdrah pride? Imam zelo jasno in logično pojasnilo za to:

-ker se ne dopusti virtualnosti LF-ju, kar je njegov čar in funkcija.

Forsiranje sestankov, partijev, nasilno druženje za vsako ceno, pa zamere, če se kdo ne pojavi, pa cel plaz nekih čustev, pa delanje klanov z 'IN' in 'OUT' elementi...kupčkanje in kao lobiranje...

ma folk!!!!!

 

-popljuvajte na netu politika, ki vam gre na jetra, preberite kakšno šalo, poglejte kakšna Luna vas danes nosi x:Dx , popaberkujte s simpatično osebo il LFja ali pa, če vam je too much-s klikom zaprite okence LF-do naslednjič! :palec:  :palec:

:palec: :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men se pa zdi da je en tak čudn obdobje ratal.. tolk enih strašnih zamer je prišlo na dan tko v kratkem času, pa funkcija ignore se je začela uporabljat, ma je blo dober včasih, ko smo se tud v nulo spičl, pa nobenem ni prišlo na misel da bi pol s tistim nehu komunicirat,.. smo se bockal tolk cajta, da smo se pol nekak sporazumel, al pa naveličal.. al pa mnenje spremenil.

xrolleyesx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>men se pa zdi da je en tak čudn obdobje ratal.. tolk enih strašnih zamer je prišlo na dan tko v kratkem času, pa funkcija ignore se je začela uporabljat, ma je blo dober včasih, ko smo se tud v nulo spičl, pa nobenem ni prišlo na misel da bi pol s tistim nehu komunicirat,.. smo se bockal tolk cajta, da smo se pol nekak sporazumel, al pa naveličal.. al pa mnenje spremenil.

xrolleyesx

 

 

 

Ko je sod polen začne ven teči.......

 

 

potem pa je treba z vso energijo nekoga "obglaviti"

 

 

koga.....

 

 

človeštvo polno kuge :xx!:

Vsaka ovira je priložnost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh, glede na vsebino njunih postov in omenjeno povezavo med notranjostjo človeka in njegovo zunanjostjo se bosta obe brez dvoma zelo čedni dekleti na žalost zlasti nas - moških lunatkov - občutno pogršali. :vragec: :O:

 

Virtualnost lnf-ja.......hehehehehehe........bodimo realni, no. x;)x V bistvu pa gre samo za stopnjo zrelosti in tudi toliko opevane duhovne razvitosti nas samih. Mal šepa, ne x8Dx Sam nisem niti v sporu z nbenim lunatkom niti ne zavidam nikomur na lnf popolnoma nič......Z ljudmi, ki sem jih spoznal imam ok odnose, z enimi mal bl intenzivne z enimi mal manj, tiste, ki so ali me še zanimajo sem se potrudil oz. se bom potrudil jih tudi "v živo" spoznat, tiste, ki jih pa ne čutim na lnf, pa dvomim, da jih želim kakorkoli čutiti v živo. x:o)x

 

Menim pa, da večinoma gremo moški lažje čez lnf ali pa tud "v živo" spore kot ženske. x^x Pa četud se na lnf-ju razcotamo. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsake toliko dobim kak OS, ravno vceraj sem enega, v katerem me nekdo sprasuje nekaj v stilu: kok sem kul, kako pa to, da sem nagnala Janjo in Trudija?

In ker ocitno se svasta cveka, samo povem, da nisem NIKOGAR do zdaj zabrisala dol, z drugimi forumovci ne govorim o drugih forumovcih.

TOREJ JASNO NI NIKOMUR ONEMOGOCEN DOSTOP, nikogar nisem zabrisala dol. Vse kar se je dogajalo, se je zgodilo v temi Poskusi na zivalih - ni bilo nikakrsnih ozadij.

:::::::::::

trudiju sem po apelu parih forumovcev v konkretni temi brisala kake 4 primitivne poste (kar zdaj sodim, da 'prevaja' socustvujocim v nekaksno ideologijo), kot tudi Rachku (ki niso bili tolk primitivni kot trudijevi, velik bolj na nivoju), s tem da racha se opazim po tem tule gor in da Rachek sodeluje ze nekaj let in nimam se namena odlocat med dvema forumovcema (v kar me pravzaprav veckrat kdo nekako posredno sili).

To je VSE.

janja mi je do odhoda pisala povprecno 1 OS ali mail (ali vec) dnevno.

zelo je bila navdusena tudi nad mojim urednikovanjem, ko je slo za koga drugega oz. za druge situacije (kajti ze se je zgodilo, da sem kdaj kaj izbrisala, ceprav zelo zelo redko, ali pa da sem morala ravnati v delikatni zadevi).

Tu pa ocitno se ni dal objektivneje pogledat.

 

tako sta se oba dol odrolala, brez da bi meni in ocitno tudi vam (na forumu) rekla adijo.

Ob vseh sonckih, osih, mailih, navdusenju, ob vsem...

tako - to je vsa zgodba.

 

Potem je Piko letel k revezema, ki sem jima tako strahotno krivico naredila, bila sem 'napihnjen balon', ki ne pogresa, pa taksno, dal si je trudijevo ikono, v vsakem postu me omenja, nekaj namiguje, skratka, totalno se je ufural in cist pretirava. :D x:o)x

In tudi se nekateri in se je v to smer obrnila debata. In tudi energije na forumu.

Potem se je dogajal nekaksen bojkot, lobiralo pa se je s strani. Folk je zacel dvomit, ratali so negotovi, zbegani, nekaterim se je svasta sesuvalo, saj so verjeli v vse to in je jasno, da so tako dozivljali, ce je vse za nazaj s tem postavljeno na laz.

Maconino izvajanje mi je potrdilo, da prav razmisljam, kajti kot sem ugotavljala, tisto ni bila macona.

nadalje je Mick dejal: 'po telefonskem pogovoru z eno lunatko' - iz cesar sem sklepala, da je slo za janjo... po mojem se nisem motila.

 

.. ko se je omenjalo mlade punce - naj se javi tista mlada punca, ki si je z mano kaj dopisovala, ki je imela karkoli z mano... ne bo je... ker je ni... pac pa vprasaj druge mlade punce, s kom vse so kontaktirale, kdo vse jim je ODPIRAL OCI.

 

Jaz po OS-ih ne govorim o drugih - za razliko od nekaterih, stevilnih...

In iz tega se dela ne vem kaj, dejstvo pa je zgoraj napisano.

 

:palec:

 

... da ne bo dvomov...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:wacko: Ej pipl, sej je samo forum.

 

Ali pa jaz res ne dojemam, razsežnosti vsega.

 

Ruby, Astra :palec: , gremo v nov dan.

 

Ko tole berem ima vsak svojo plat in svoj point. Ne odstopamo. Vsak ima prav!

 

Pa to je kot pri nas doma x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...