Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Pa kva ste se na Marso pa na Conti spravl, a nimate bolšga dela! :xx!:  xrolleyesx

 

No, pa se dajmo spravit pod njiju...... :vragec: x:px

 

Ko tako mal berem poste nekterih morm priznat, da so mi ljubši tisti, ki se udarno postavijo v bran določenga stališča (zame je vprašljiv le način izražanja stališč posameznikov :xx!: ) kot pa eni k se sam neki obotavljajo, pa jeclajo, pa jim je sprejemljivo to pa ono, pa bi mal tu pa mal tam, v vsaki še takšni "svinjarji" iščejo svetlo plat za "storilca", ah in oh.... xrolleyesx :xx!: :o|o: Če si slučajno domišljajo, da je to znak njihove strpnosti in tolerance se po mojem mnenju globoko motijo. x^x Prej znak česa druzga..... xrolleyesx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:Dx  xDDx  x:o)x  x8Dx (to pa znam tudi jaz)
Oprosti Tinka, tole ni bilo osebno namenjeno tebi, ker si samo zadnja od takih postov ... in vseeno hvala, ker si napisala eno mnenje, ob katerem se da tudi razmišljati. :palec: :palec:

Zdejle bosta pa dve oprodi malo pizdili sami pri sebi, da filozofiram, hehe:

Že to, da si nalimala smeške, je določen znak prisotnosti v temi!

 

Bobnar - lahko da sem sluzast. Potem je vse v redu. A si kdaj že imel pravo ribo v rokah?

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Oprosti

Zˇe to, da si nalimala smesˇke, je dolocˇen znak prisotnosti v temi!

 

piko, zavedam se svojih dejanj...seveda je vsaka pikica, ki jo natipkam,

znak moje prisotnosti.

 

kaj je tu novega....?

 

 

 

glede smeskotov pa: ni se treba opravicit, namenjeno je bilo tudi meni, zato sem pac reagirala.

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem jo imela Pikec x:Dx . Pri njih mi je všeč to, da niso preveč inteligentne oz. da svojo zmuzljivost ne znajo uporabiti drugače kot za reševanje svoje riti...pardon - lusk alkajže.... x:Dx

Ti si jim podoben samo v zmuzljivosti... x:o)x x;)x

 

Tvoja razmišljanja so mi ljubša v temi "Zmorem", tam ti ribja narava paše....

 

Tu pa vse skupaj deluje kot mlatenje prazne slame....veliko besed....pa nobenega epiloga.... x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jaz ce vidim napisano Marsa, presodim, da gre zame in ne za forum. ... Ti pa mislis, da ce bos zdajle malo obrnil besede, da velja za vse nazaj...
Tale post mi bo malo pokvaril statistiko, ampak včasih je treba tvegati: x:Dx

Vseh mojih postov, vključno s tem je natanko 1163. Glej na levi. Rezultat bo ostal do petka. Naredil sem iskanje s pogojem +piko +marsa, vseh zadetkov, s tem je 131. Od tega jih je bilo po pregledu 29 takih, kjer te neposredno omenjam in 10 takih, kjer ti mene neposredno omenjaš. Torej 29 od 1163. Baš mi je to neki broj! Že če bi bilo to veliko - ampak ker sama veliko komentiraš (20.000+ objav) ni čudno, da sem kdaj omenjal tudi tebe. x:)x

 

Kar se tiče statistike, si morda čisto malo mimo? x;)x

 

P.S. Enkrat obrnjeno se zna obrniti še kdaj...

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj zamujam???Jaz prepirljivka :o|o: :o|o:

Sluščajno sem bila zraven v tisti temi - Poskusi na živalih in včasih prilila kakšno kapljico.

Prav gotovo se zelo dobro spomnim...Rackove jeze na debele ljudi - s sladkorno boleznijo povrh..in Trudijeve reakcije - ker on pa je sladkorni bolnik - ni pa debeli...

Sama sem iz hudobije malo še mešala štrene.. :o|o:takav mi je pač horoskop :O: :vragec: x:Dx

 

Ockey - Mačona jezna malo - itak je strelka, če se ne motim...in nagle jeze..in pove ven kaj si misli. Prav je tako...zakaj pa ne..samo potem tole sodi v tisto Aakhutovo, kdo koga mara in zakaj ne...ker tam sem se mi zdi edino jaz kaj ven povedala...

 

Greš ali pa ne greš...

Živiš tako ali pa sploh ne(še vedno mi sonce dela konjunkcijo neptunu in soncu :O: )

Če razmislim sama pri sebi..so tisti moji prvi posti bili ful depresivni. Takšna sem tudi bila. In po spletu naključij preživela čudno obdobje..in zdaj uživam v lajfu.

Srečna ker mi Jupiter mežika ponoči v spalnico...res -prisežem :2src: :2src:

Aja - zabluzila malo...

No..torej...tudi moja boljša polovica meni, da je škoda časa za računalnik.

Tudi jaz tako mislim...zato še vedno nimam neta doma..

Zato..tudi ne pišem nič :C:

Kakor koli, človek pač izbira - ali boš povedal nekomu kakšne gate nosiš, kolikokrat seksaš in zakaj ne več. Sama sem se te dneve dokopala do zame kar srhljivega spoznanja...evo lahko ga povem ali pa tudi ne...pa ga recimo bom...Da se po novem bojim seksa - ker se posledično bojim zanositve in s tem definitivno izvenmaterične....kaj mi dela saturn v osmi bajti...razen kreditov...ogromnih tudi ohladitev v postelji...in mojo pozabljivost glede antibijebi tablet...samo skrili nekje pa sem noseča...hmmm

Živi bog me ni silil da tole gor napišem...mogoče bom ob priliki zbrisala...aja ne morem več x:Dx :xx!: ...

Tole je pač nekaj...daš to ven...ali pa ne...in koga konec koncev briga moj lajf...itak..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Prav gotovo se zelo dobro spomnim...Rackove jeze na debele ljudi - s sladkorno boleznijo povrh..in Trudijeve reakcije - ker on pa je sladkorni bolnik - ni pa debeli...

Vidis, zanimivo, jaz pa se predvsem spomnim trudijeve reakcije in manj rackove jeze.

Rachek je dejal v smislu, da so si debeli ljudje sami krivi, da so debeli, in prav tako sladkorni bolniki - kar je res mimo in tudi to je izbrisano, izhajal pa je iz stalisca, da so vse bolezni prvic v glavi in drugic od slabih vzorcev in (prehranjevalnih) navad (rachek ima sam eno izkusnjo, zaradi katere misli kot pac misli), trudi pa se je cisto pretirano in neprimerno odzval in zacel s takimi besedami, da je se umirjenega Rachka sprovociral, ki je potem v tem tudi sodeloval (tako sem jaz videla in postekala to vse skupaj).

Ostalo pa so bile v bistvu kar vse bolj ali manj grde besede in nic za izlocit, torej nobene vsebine posebej, da bi se dalo kaj pustit, brez da bi okrnil vse poste.

 

Potem se najbrz, Nataly, spomnis tudi (vsaj) Venus in Michelle, ki sta zgrozeno in ogorceno apelirali na urednistvo, zakaj slednje neki ne ukrepa, ker debata jadra v take grde in necastne vode.

... potem si je urednistvo, ko je to videlo, ogledalo prejsnjo stran in res opazilo kakih 5,6,7 takih postov, ki si moral 2x pogledati, da se prepricas, ce je res.

Potem je urednistvo (tako je menilo) naredilo uslugo obema, predno bi obema postalo zal in preden bi postalo neresljivo za oba, ker bi ze tolk grdega bilo zmetanega v afektu.

Torej urednistvo je brisalo zmerjanja in ne ideologij, kar se zdaj skusa predstavljati. preprosto je bila tolk neokusna debata, pa se dovolj hitro sem opazila, da sem menila, da se jo iz te tocke se da zajezit. Poleg tega so tako predvsem menili sodelujoci v debati in pravzaprav tudi vplivali na to.

Zame je slo torej za totalno neumnost, neprimerno obnasanje nekoga in je bilo tako z izbrisom teh postov prizaneseno vsem in njemu, da bi ga drugi gledali v taki luci.

Ne maram govorit o tem in nase nisem ponosna, ko sem omenila stevilo os-ev oz. mailov, kajti nimam navade govoriti teh stvari... tu pa sem se pocutila prakticno izzvana in celo prisiljena, ker nisem mogla stvari povedati z manj besedami, brez da bi povedala bistvo.

Ki pa je, da smo ocitno bili kar v navezi, ob toliki korespondenci (ki je bolj potekala v kot pa iz moje smeri).

In cetudi bi hipoteticno ravnala totalno narobe, menim, da si tako kot 'super urednica' kot tudi 'tako super fejst clovek' (kar pa je bilo seveda pac v drugih situacijah, torej taksnih, ki so sicer zelo podobne, a se ticejo drugih ljudi) zasluzim, da se mi rece besedica, vsekakor pa si to zasluzite vi (in ce sem brisala tri trudijeve poste, nisem janjinih, niti nisva prisli kakorkoli navzkriz, kar se mene tice, sta se samo dol odrolala, takoj po tem).

In ker je postala takale ta tema, ker se v drugih temah to omenja, ker dobivam celo os-e in maile v zvezi s tem, sem tega sita in sem pac zdaj jaz povedala, kako je bilo oz. zakaj je teh par postov bilo izbrisanih.

Zdaj ne bom vec razlagala in utemeljevala, ker je to poglavje ze zdavnaj za mano... a ocitno se ni bilo dovolj povedanega, jaz pa izkoriscam tole temo, da povem, kajti ce je javno, jaz stojim za tem kar pravim...

kar je pa po osih pa mailih pa telefonih, pa dobi vcasih drugacne podobe.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro.

Saj ti nihče nič noče no..

Sicer pa je bilo vedno tako - ko je kje kaj zagustlo..so se neki klani ustvarjali.

Jaz...ki živim bogu za hrbtom in me prav malo briga s kom je kateri v katerem hipu pač na "smolo" nisem interesantna za kakšne os ali maile x8Dx :eek: Viš, zakaj vse sem spet prikrajšana x:Dx x:Dx

Tako, da se nima smisla s tem obremenjevati.

Sta mi pa bila oba všeč - Janja in Trudi..in tudi prav je sicer, da ljudje živijo kakor so se odločili..

 

Da je net lahko odvisnost sem ugotovila sama. Ko sem komaj čakala, da pridem iz službe domob(takrat še v velemesto naše) hop na čarunalo, da vidim, če se je kdo oglasil na kakšno moje mnenje... :inocent: :inocent: Potem sem razčistila malo...ja tako pa več ne gre...saj se niti pogovarjati več nisem znala...in ponovno vzpostavila normalne odnose doma...da sem pač z mislimi tudi pri tisti stvari, ki jo v nekem hipu počnem, ne pa da bom nestrpna in komaj čakala...hop moram na net...zdaj pa sem zapacala srajco..mogoče bo celo koga zanimalo x:Dx

 

Zato me je nekoliko manj brati. Kadar me daje patetika se razjočem..kadar sem vesela poskrbim, da se še drugi smejijo z mano...

 

Mah - Marsa - nič ne maraj..ljudje pridejo in odidejo...in življenje teče dalje.

Sicer pa - uredništvo - v vsakem primeru si kar objektivna..no...čeprav jaz skočim ob vsaki izbrisani izjavi tedna in se sklicujem na demokracijo x:Dx x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jp, ni ti lahko tu vse obvladat, se strinjam, si v posebnem svojstvu ne le lunatik in tak ti je to. Hahahaha, verjetn bi blo fajn, če bi imel forum funkcijo "ignore" za vsemogoče zmerljivke......hihi, pa jih ne bi mogli sploh napisati oz. objaviti x:px . Sicer ne vem zakaj se v določenih situacijah eni posti brišejo drugi ne, pa sploh ni pomembno, mislim, da je Marsa v "aktualnem" primeru ravnala prav, vsekakor pa z dobrimi nameni, kar verjamem, da stori tud, k mene s kakšno potezo razjezi. x:px Zato pa nanjo v bistvu nkol nism prav jezen, sam mal bentim.....grrrrrr :vragec: x:Dx x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nat, dvomim, da brisem na teden eno izjavo, pravzaprav sem kar ziher jasno, da ne... Ob taki kolicini tako postov kot tudi tako ali drugace neprimernih objav, menim da zelo zelo malo brisem in sem ful demokraticna. x^x

Ja, saj vem...

saj meni je bila tudi janja vsec, je pa res, da je dolge mesece kot celota tu cist fajn funkcionirala. Pa me je potem tolk bolj presenetilo vse skupaj.

To kar pa je zdaj... ces, odvisnost... ja, sem ziher da je tudi to, vseeno pa menim, da gre tudi tu, kot v primeru macone, za nekaksno avtosugestijo, da bo mir v hisi.

 

Razmisljam tule cist iz sebe... kjerkoli sem, pa ce sem celo nezadovoljna, se ob odhodu poslovim. Tudi ce je prislo kaj vmes, recem adijo navadno...

Sploh ljudem, s katerimi se vsakodnevno pogovarjam. da bi kar tako odsla, bi moralo bit nekaj zelo custvenega in hkrati pomembnega, nekaj prek cesar se pac ne more (tu pa za to ni podlage, ker je bila brezveznost) ali pa kaj nujnega, kaj jaz vem, v smislu 'visje sile'. TO mi je edino bila uganka.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick, lepo da to reces, jaz pa sem ti ze povedala, zakaj... tu sem bila opozorjena in sem dovolj hitro videla...

Pa tako zelo...narobe je bilo... kot da ne bi bil LNF... vtis...

totalno me je presenetilo, kot tudi totalna koncentracija tega v teh nekaj postih.... zato sem malo pomislila, pravzaprav se jezno napisala odgovor, ces, zakaj se ne javi na urednistvo in v bistvu fak da se mroam ukvarjat.... a ko sem videla, nisem nic pomisljala in prav na zivce mi je slo vse skupaj.

In to sem ZE naredila. Torej od tu dalje je vse nesmisel....

 

macona... do macone je predvidevam vse zivo prislo - in je vse izbruhnilo. 'Vrata si je zaprla' po moji presoji tudi dejansko malo namenoma, prav vse je rekla, prav rinila je se bolj in bolj v to, da bo ja lazje odsla. tako menim. to jo je begalo, pa je prav morala s tem na plan... ni kriva ona za besede o Contesi, pac pa tisti, ki je Maconi orpavljal Conteso. Morda je bila uzaljena, ker je oni recimo navrgel, da je ne mara... pa je macona okrog tega tud spletla mnenje o contesi. Contesa je reagirala pretirano, kot je tudi maconino izvajanje bilo pretirano. Vsak pac po svoje reagira.

 

Macona je OK clovek, samo ne zna vsak vsega prebrati prav. Vedno.

macona je (da se izrazim dramaticno in v prispodobah) oni, ki je denimo kot filmski lik v 'nepravem' gengu edini posten in ki potem zafrkne sceno ostalim, ker ima vest...

ce me kdo razume...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja :palec: , men je mačona tud všeč xsrcx , pa čeprav se ne strinjam z njo marsikdaj, vidim pa v njej velik sebe v njenih letih. :vragec: x:px x8Dx

 

Mene mickeno moti, da se zakulisne igrce tudi ne rešijo "zakulisno". Vpleteni točno vedo zakaj in kako, enim pa se potem na forumu niti sanja ne kaj dogaja. Sicer niti ni potrebno, da se jim, sam pol se naj ne nardi tu teater in vzbudi zanimanje, odziv pa to. Bemu, če se znate dobit, mejlat, os-irat, telefonirat, se družit, flirtat, zaljubljat, celo ljubit itd..... :vragec: ......potem tud medsebojne spore rešujte privat in ne vpletajte še drugih oseb v to. x^x x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:Dx in kdo je tuki nategator? kdo nategnen?? x:o)x  ne da se mi vse tiste solate brat!!!

 

Ne da se ti brati...a nisi enkrat omenil, da si prevajalec ali nekaj podobnega ?

Vidis, imam nekaj zate, skrajsane obnove nakaterih slavnih knjiznih del :

(vem, ne sodi v to temo...ali pa tudi, saj vendar govori o pogresanju...cesa ze :eek: x:Dx )

 

PROCES

Tipa uvate drotovi bez razloga i drkaju ga kroz celu knjigu i na kraju ga sjebu do koske.

 

 

ROMEO I JULIJA

Romeo i Julija su zabari iz Verone i oni se smuvaju. Medjutim, matorci su im veoma zajebani i oupste se ne gotive jer rade isti biznis ali u razlicitim ekipama (kao Verona i Kjevo). Zent im je da ih ne provale i da im ne ukinu kintu pa se vidjaju tajno. I tako na pedeset strana oni kao nesto kriju i kenjaju jedno drugom kako se vole a ne karaju se. Na kraju, jednom prilikom upadnu u los trip i roknu se.

 

 

ZLOCIN I KAZNA

Neki student je stalno bez filera jer mora da placa stan, posto je ispusio za mesto u studenjaku. Jednom prilikom je bio u bedaku, pa je uletio kod neke babe, pune ko brod na gajbu i overio je. Posle je uleteo u frku sa samim sobom, jer se plasio da ce murija da ga provali. U stvari on i nije bio neki krimos vec picketina pa se na kraju sam prijavio muriji.

 

 

ILIJADA Ta Ilijada traje ko gladna godina. Vodja jedne ekipe mazne ribu od vodje druge ekipe. Onda ovaj prvi, da ne ispadne jajara skupi ortake i opkoli ih ko Babo Sarajevo. Ali ovi prvi ga ispuse, onako zestoko, jer su ovi drugi bili ko jaja spremni. Onda jedan tip smisli kul foru da zajebu ove druge. Satro, kao boli ih kurac za ribu, vazan im je biznis koji moze da se sjebe zbog nastale frke. Da pokazu da su iskulirali, oni odu i ostave sleper cigara drugoj ekipi u kome su sakrili deo ekipe. Ovi prvi su pomislili da su ih sjebali i poceli su da slave. Kada su se ponapijali i udrogirali, ovi drugi su izleteli iz slepera i najebali im se keve ko u Mortal Combatu.

 

 

RAT I MIR

Pre dvesta godina Francuzi krenu na Ruje i dodju do Moskve (kao u Pancer Generalu). Onda je dosla zima i Francuzi se posmrzavaju ko picke i onda se napasu muda Rujama ko zec kelerabe. Knjiga ima soma strana, tu ima i neke ribe, zurke, zvacu nesto, njesra sve vreme.

 

 

NECISTA KRV

Tipa ozene starijom ribom. On provali da je njegov cale ziguje, sto ga totalno sjebe. Cela knjiga je seks, samo tako.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da v teh primerih nihče nič od tega, Sokrates. Imam pa včasih občutek, da so eni jezni, ker niso nategovali, ene pa, ker niso bile nategnjene :vragec: . Al pa so bile, pa so zdej že na ignore. Itd. Ipd. Vse po vrst pa v bistvu čist zasebne stvari, ki pa jih, in to vem iz "prve roke", :vragec: x:px eni veselo širijo in prenašajo videne iz svoje perspektive, pa še mal manipulirajo zravn. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mick x:Dx  :palec:  :palec: dobr si to napisu............tle se ti ne splača nategovat'

, če je pol tko..............

 

 

x:Dx :palec: No, kot je verjetn tud lnf-opazno, sm do SKOR (ne vem, če sem že čist in dokončno prepričan, no x:px :vragec: ) takšnega prepričanja pršu tud sam..... x;)x x:o)x

 

Mora pa si člouk pustit manevrski prostor, ne....nkol ne veš kdaj te ktera zadene :2src: ......tak da......."izjeme potrjujejo pravilo" :vragec: x:px x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hEH - Marsa - saj vem, da ne brišeš vsak teden...

Tole je bilo mišljeno čisto drugače(kaj pa ne pišem več...pa me folk ne razume :vragec: :vragec: ) Izjava TEDNA :xx!: je pač izjava....ki ni nujno vsak teden...vsaj na lnf...torej - kakšna kočljiva in odštekana...

 

Mick - s tabo se pa tule strinjam. Čeprav spet nič ne vem o nategovanju....to se tudi počne x?x Kje hudiča pa jaz hodim?? Aja...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...