Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

ej, dejte no en stavek.. povedat..

Zakaj ni Pokovca več? On je bil pol Budha.. Al je bla ONA? Jst nč ne vem, me pa firbec matra, kaj je blo takega da zdej nek tabu..

Al mi pa naj kdo na OS napiše prosim, da tule placa ne tratimo, ampak bi rada RAZUMELA v čem je catch, ker recimo za nekatere vem v čem je štos, tole mi pa tud ni jasno, kaj je kdo tak terrible naredil.. x?x :inocent: :sori:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ej, dejte no en stavek.. povedat..
ne sam en stavek, cele solate pa jetra lohk beres, ce ces:

http://www.lunin.net/forum/index.php?showtopic=4590

 

Smo se pa ze VSE zmenil in ne mislim porabit za to niti ene minute svojega casa vec. xyesx

 

:palec:

 

p.s. sicer pa nihce ne rabi nic vedet in nikogar nima kaj brigat, kaj, kako, zakaj in kdaj... karkoli naredi urednistvo...

Itak samo jaz vem vse in je brez veze torej... ker jaz o tem ne bom vec govorila.

 

ce pa komu kaj ne pase, se pa tudi ve, kako in kaj.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

marsek tnx..

tega pa nč nisem vidla. Ej, pa je full hecno, da je tipinja pisala skoz kot da je TIP, kar se spomnim, ne res. Sam tole pripombo mam. :eek: Pa mene ni nikol nč s temi OS-ji razen kake fore, tiste zanimivosti, tko kot po mailu fwd.. pa mi je bla čist nice, nč blatenja. Očitno na vse tole prebrano, pa je blo neki na tem. Jebiga. Ktermu ne paše tle bit, lahk vedno gre drgam. Se mi zdi pa naša šefica dokaj objektivna, pa odpuščat tud zna, sej upam.. x:px, pa men si pa všeč marsa xsrcx , kolkrat se spomnim kak smo se v tisti temi spičle.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tud, Mushi, xDDx x;)x, men si ti tud vsec...

Pa tud Poko mi je bila cist vsec, sam... preprosto je bilo prevec tega in je moral malo pochit... saj je bilo se kje kaj prepletenega pa tko, ni cist vse tole, a je nekako najbolj strnjeno... pa o drugih ne maram govort, pa pol... sem stisnjena v kot, cesar pa ne maram. :)

To je bil nekaksen vrhunec.

In zdaj je mir, nov rekord, (dokaj) urejen in kul forum... torej - kot jaz vse skupaj vidim zdaj, je vse kul in je torej zdaj boljse, ne slabse. vec ljudi, pa manj frk... :)

 

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prijetna klima je zdaj, se strinjam :palec:

Nimamo pa več takih tem, da bi se neki zagrizeno prepričevali karkol, al pa smo tolk že vse predebatiral, da mi je včasih že kr hecno kej brat, ko prbl. točno vem, v ktero smer bo kdo vlekel.. Se sploh še sam neki hecamo... x;)x Al je pa to zdej modrost.. xrolleyesx x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj so, sam kaj smo se pa tud vsi skupaj ze naucili, kake horizonte razsirili, ne glede na to, ali se s tem strinjamo ali ne...

Tega nimas kar tkole - tolk enih vidikov... mislim, da dobis vpogled takole...

 

Ce je veliko ljudi takole na kupu, vsi skupaj pol vsaj malo rastejo z vsem, kar se dogaja.

 

Pa tud - vcasih se je bolj lusten kregat, vcasih pa zaljubljeno sepetat. :)

 

hecamo? Tudi, vmes pa ipak se kaj pametnega ali pac koristnega povemo, se vedno je kdo v tezavah, pa je fajn, da lohk nekam pride... pa tko...

 

To je zanimiv fenomen, forumi, pa relativno dost nekaj novega, se pravzaprav se ne ve, kaj in kako bo s tem...

ampak meni se zdi fajn, no... pa ne sam zato, ker pac... je tko kot je xDDx, ampak tud zato, ker mi je svec tale nacincek... sploh internet, vse v zvezi... ze sama ideja, povezovanje, informacije na broju... ne vem, no, sede mi.

 

Mas pa folk, ki je do tega hladen, al pa obratno - da cist padejo not.

 

No in seveda se to dogaja kar preveckrat, ko folk cist prevec not pade... potem pa mal izgubi pravo sliko, potem so pogresani razni pa taksno...

 

Meni je to brez veze... najbolje je plavat s tokom in dogajat s casom. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm, sploh ni prava tema, pa se... 'tvegam' xDDx, da kao... nekaj namigujem...

a - iz vsega srca pogresam koledarcek! :sori:

hocem se nekak organizirat... danes, spesl... nic pametnega nimam, ob kupu vsega boga, koledarjev, planerjev, notesev raznih in vsega..

Nisem si mislila, da ga bom tko pogresala... ker je na nek nacin breme dol padlo, ker... tumach, skratka...

ampak - ga totalno pogresam... :o|o:

ker ga uporabljam ze 13 let pac...

... pri napovedih se moram selit s koledarja namesto da bi smooth imela pred sabo odprto...

ne 'verjamem', kateri in kaksni dnevi so... ce kar vidim nekje... recimo sam na mobiju...

tko da - tumach!!

Komaj cakam, da bo 31. december, ko se bova (kot vedno prepozno in dihanje za ovratnik in pet do polnoci in vse tole xDDx) spet lotila starega dobrega prijateljcka...

Ha. Ne koga, ampak kaj pogresam, zanimivo...

... Pogresam muzko, bluz, zur... pa da lohk plesem... mal odpnem... pa taksno...

... sam v bistvu pa je pogresanje ze... 'smer'.....

In ze zato ga 'ne maram'... pogresati v tem kontextu pomeni pravzaprav, ce ze ne obupovati, pa pac.... hoteti nekaj... cesar pac ocitno ni, ce pogresamo... :)

Tako da - pogresanje je pravzaprav lahko tud 'nevarno'...

a ni zanimiv... ? xDDx

No, a pogresanje LK-ja seveda ni 'nevarno', pac pa... je to... pogresanje enga frendka... nekoga ki je pac na broju... necesa pac... v tem primeru... :)

Mislim da vedno pogresamo 'stare sebe' v teh kontekstih potem...

Kot hocemo skenslati nekoga iz lajfa, ker nas veze na neke situacije, obdobja, se prav tako vezemo na nekatere, ki so... ki smo se nanje pac na nek nacin hoteli vezat.

 

In nekateri mi ocitajo, ces, o, ha, pih!!, glih jaz da imam pol tok za povedat, za govort (v tejle temi), ocitno bo ze nekaj kao... ;), pa to...xrolleyesx

Gre pa samo za to, da kot povsod, razmisljam, seckam, analiziram pri sebi... in se pac ukvarjam s samim pojmom raje, kot s predstavniki te ciljne skupine. xDDx x:px

no tko nekak... :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tud pogrešam koledarček.

 

Jaz tud pogrešam muzko, bluz, čago x:o)x ...pa da se mal napijem pa naplešem....mal odpnem....pa takšno......

 

x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

he he he marsika kaj si se ti razpisala... he he

 

jz lih pogrešam ne koledarčka, ker ga nikol nisem mela... mi je bil pa ful všeč ker ga je lani imela mami in sem skoraj celo leto čakala da si ga kupim... pol pa tkole... he he he brez panike... mogoče bo pa drug let a ne? x;)x x:)x

 

drugač pa zdele mičken enga pogrešam... pa ga nam dovg x^x :mezik:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src: Regular original, know it all... ok so you're a rocket scientist, that don't impress me much... js pogrešam en žur... hjao, zihr vsaj en let že nisem bil na kšnmu fajn žuru (ajd to je laž, ampak počutim se pa lih tko) hihi kar muvam na stou dobr da je tak k se fajn gunca jeah... tko da mick ko najdeš poklič pridem zraven... :D

 

pogrešam pa še... uhja, "that devine force that runs me" x:Ix

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...