Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

Uuuu macona, dobrodosla nazaj! :palec: x;)x

 

Ceprav....

Če mi kaj ne paše, lahko odidem, če hočem, pridem nazaj, samo da nikogar ne blatim in svinjam po forumu.

No, ne bom pogrevala!!! Glavno, da si se spet znasla tukaj.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem te tud vesela, Macona, sam sem itak vedla, da bos prisla nazaj, pa ti tega ne naprej metala. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah, men je bilo vse jasno, zato sem pa tud vedla, da bo prisla nazaj.

Jaz maram iskrene in zavzete ljudi, ki jim ni vseeno, in macona je taka.

jasno da si zasluzis bit tu, saj si dbest, pa fajn se razumemo. :palec:

 

Pa to ni nic takega, ce kdo kdaj naredi kaksno sceno - saj smo ljudje, jaz in forum velik preneseva.

sam enkrat pa recem pac dost.

 

To da je nekdo mal nepredvidljiv, muhast, preobcutljiv, kompliciran, vse... ni nic skodljivega al pa slabega za forum. xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x...

 

***

 

Stankaa vam sporoca, da vse (lnf) blazno pogresa in vas vse prav lepo in prisrcno pozdravlja in je torej se kako na zvezi. :palec: x:Xx

 

x:)x :vio:

 

(*stankica ... x:Xx...

... x:)x pa ceprav sama ne mara takega naslavljanja, zdaj lohk recem, ko je itak ni. x;)x x:px)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x;)x...

 

***

 

Stankaa vam sporoca, da vse (lnf) blazno pogresa in vas vse prav lepo in prisrcno pozdravlja in je torej se kako na zvezi. :palec: x:Xx

 

x:)x :vio:

 

(*stankica ... x:Xx... 

... x:)x pa ceprav sama ne mara takega naslavljanja, zdaj lohk recem, ko je itak ni. x;)x x:px)

 

 

Ji bom pa jaz prenesel x:o)x x:Dx , kar pozdravi jo in povej, da jo tudi jaz pogrešam, lp x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris, me veseli, ko si spet vec okol, ob tem da se prav dobro zavedam, da znam bit pregroba za tvojo ribjo obcutljivo duso in da mi ne zaupas cist. ;) :)

Pa ne se zdaj zgovarjat nazaj... saj je kul, saj mi je to duhovito... ker na enem nivoju se pa cist stekava... ;) :palec:

Vcasih sem... ne tolk 'namerno groba', pac pa... sem pac kar brez vseh teh mask pa floskul pa bedastoc, ki jih preziram... ipak ohranjam sebe... v vsem... vedno...

saj stekas... ;)

 

Stanka je zlo fajn, bi jo pogresala (Mick? xDDx x;)x), ce bi kar odmaglila...

ampak preprosto VEM, da ne bo... xDDx

 

kot sem vedela... pac... za macono...

 

In, Macona, a si res pravzaprav mislila, da jaz lahko kako drugace mislim kot lahko mislim le jaz - moje razmisljanje pa po mojih 20000 postih prav gotovo vsaj priblizno poznas. xDDx ??

In da bi ti kaj zamerila?

meni je sam fajn, ko se TI vec ne obremenjujes s tem. x8Dx :palec:

 

jaz RAZUMEM vse, toleriram pa velik, ne pa vsega. :)

Iskrenost pa resnicno (in ne sam frazasto) cenim x!x (ampak res iskreno iskrenost, ne prepucavanje - ces da si upamo povedat in smo torej iskreni, kar je bulhsit vcasih)... xyesx

 

Tako da - meni je to vse tok dogajanja, nobenega problema, kdor ga ima, je njegov. xyesx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikoli mi nisi sla na zivce.

no to smo zdaj razcistili... xDDx

Morda pa sem kdaj res kaj navelicano pac ti odgovarjala... kar pac, ce si zlo picajzlast (kar ti pac vcasih si - devica ? x:px), res morda lahko interpretiras kot nekaksen... ne blazno velik interes ali navdusenost, vendar se nismo pri zivcih. :D

 

Skratka - brez veze. se stekamo. :palec: xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljubezen i suppose... že dolg časa nisem bil zaljubljen... še mal pa bo pomlad... pol bo pa treba kaj ujet... hm hm
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz se pa sploh nisem spomladi zaljubljala, ampak vedno pozimi (al pa pac 'uradno' jeseni se)... :)

Pomlad je prevec... hm, 'pop'... :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D pomlad je itak sam izgovor :D lahk bi reku tud, marec prihaja :P hehe karkol, sam pismu kaj ko sploh ne vem kaj hočem... i just miss the feeling... hm hm pa kje je naša prasica meseca? :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>kdo pa je to?

sramota, a ne, v 'ziriji' sem, pa pojma nimam. :P

 

hihi jasno ksentipa... vsem je blo jasno da je brez konkurence :D hihi, tko da je kr contesa kot članica žirije utemeljila stvar... ostala žerija pa sploh ni bla zraven tko da enoglasno :D hihi :P prasica pa pol... sam zdej je pa ni... to je tko kt missice, cel večer jih gledaš, pol jim dajo naslov pol jih pa ne vidiš več...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...