Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>jaz se pa sploh nisem spomladi zaljubljala, ampak vedno pozimi (al pa pac 'uradno' jeseni se)... :)

Pomlad je prevec... hm, 'pop'... :P

 

jz sem tud bl zimska....oktoben,november, december... takrat mene kej doleti... ja zgleda da bom še dolg čakala.... :inocent: x:Dx x:Dx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej neverjetno Triple, eno minuto nazaj sem na Conteso pomislila, pismu pa kje je kaj ta zenska! :8):

 

Pa da natrixa tud ni se vedno nic okol.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tino!

 

Ziher nekje ful študira ali pač kaj pripravlja..pogrešam njeno metodičnost in njene jedrnate poste.. :palec:

 

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

 

 

Ej,kje je pa Sanjalica???

 

 

Hm, Contesa je zamenjala službo, oz.lokacijo, pa je nekje omenila, da bo zdaj imela bistveno manj časa in je ne bo prav dosti naokoli.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa upam, da napacnih oseb ne bom nikoli vec pogresal. V bistvu vem, da jih bom vse manj, ker si vedno bolj znam zapomniti tudi slabe plati.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enga kolega... ubogi je bolan, pa ga nič ni na faks.. :( šmrc šmrc.... pa conteso, uboga, nekje uživa pa je ni nič na forum... :D ehja, pa še eno miško... je šla neki naokrog.... :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kje pa je avtorica te teme? Kdo slisal zanjo?

A to pa to ...

Mislim, da te ravno takrat ni bilo tu gor, ko je odšla. Takrat je bilvelik pomp, ki je šel enim zelo v nos, hrk hrk, ker je bila pogrešana.

Dvomim, da bi dobil kak odgovor, malo se izogibajo teme "Bila pa šla...". Pa si pomislil, da ni več gor tudi tistega, ki se je okoli nje največ Trudil?

Ja, pa ljudje niso zato nič slabši, ker jih ni več tukaj gor (kot niso - nismo zato nič boljši, če so, smo še tu gor)

 

In Sava še naprej teče dalje med Brodom in Tacnom...

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...