Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

In zdaj ti je vse jasno, a ne Tjazy?

Nisi reden gost tele teme, pa zato ne ves, smo pa o tem ze parkrat govorili.

Avtorica te teme se je nekaj casa nazaj cez noc umaknila s foruma, skupaj s svojim partnerjem.

Bojda pa vzrok ni bil moj izbris treh njegovih komentarjev. :)

 

In eni niso postekali, kaj je slo in ali je sploh slo kaj enim v nos. xDDx x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha.. res nimam pregleda nad celim forumom.. ampak samo nad dolocenim delom..

Torej je tisti, ki se je Trudil nekaj zakuhal, ce prav razumem Pikota.. A ni ta decko mene ucil ljubezni v neki temi???

 

No sej je logicno... Ampak pujsa.. je bila meni ena najbolj priljubljenih deklic tuki gor.. Se ze doooolgo poznava..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>.. .Torej je tisti, ki se je Trudil nekaj zakuhal, ce prav razumem Pikota.. A ni ta decko mene ucil ljubezni v neki temi???

 

No sej je logicno...  Ampak pujsa.. je bila meni ena najbolj priljubljenih deklic tuki gor.. Se ze doooolgo poznava..

Kar je tebi logično, ni nujno še meni. Nisem napisal, da bi Trudi kaj zakuhal, le da tudi njega istočasno ni več gor. In da tega nisi opazil... Če štekaš...

No, sej je logično... kaj se ti zdi logično, lahko malo razložiš?

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vanda..

pa Zelda pr Space Balls..  x:o)x

 

Vanda in Zelda x:Dx meni najljubši x:px

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem opazil, da tudi Trudija ni.. ampak ker je to tema "pogresani" sem omenil tistega, ki ga pogresam.. ce je to prava beseda.. in tistega, ki ga ne pogresam.. ce stekas? :)

 

Logicno je to, da kar ucis druge, se moras sam naucit! Brez skrbi.. tudi sam to dobro vem.. :)

 

Aja.. ja res nisi napisal, da bi Trudi kaj zakuhal.. to mi je bilo omenjeno po drugem kanalu.. pol pa mal povezem..

 

A se Trudi se trudi okoli nje.. ali se je utrudil?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem srečala enih par Vand pa Zeld v real lajfu. In če jih primerjaš z risanko, se mi zdi, da so jih imeli za muštr v risanki. Based on true story x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mojga frenda georga - kr poniknu je - nč glasu od njega že en cajta rolleyesx

 

upam, da se bo kmal spet kej oglasu :OoO:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem te tud pogresala Contesa. :palec:

 

S tem je tko: kdor je, JE. :palec:

(ce si, SI. ce te pa ni, te pa ni... tu, pri men, okol... v absolutnem)...

In to mi je cist jasno od prvega trenutka dalje.

zato je vse brez veze. xyesx

 

aja, joj, da ne bi spet kaj jaz... v kaksne vode cudne, ko pa tako cudno razmisljam o nekaterih receh. x:px :vragec: x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... jaz pa pogresam Urso, svojo necakinjo... (si nisem mislila, da jo bom, al pa vsaj ne tolk, ko itak nismo ko rit pa srajca na zvezi)...

V nedeljo ima rojstni dan...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...