Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

greve! :D :D

grevI morda celo? x:o)x x:Dx :vragec:

 

hehe, mene pa sploh ne mores pogresat. xDDx ker sem skoz tle. x:o)x xrolleyesx x:px

 

amber, xmusicx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa res, danda Luna... upam da je sve ok, da je niso iz flata vrgli ali ji odklopili telefona... xcrossfingx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa res, stajerske sekcije najvec fali. :)

Morda pa je ves folk na nekaksnih pocitnicah...

Boljs ta interpretacija odsotnosti (ce si jo mormo sami zmislit ;)), kot pa kaksna bolezen. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>pogrešam micka, pa amis... sej vem da je klele sam jo je premal x:o)x  x:)x

 

 

x:Dx x:Dx ..mene je sicer preveč x:Dx ...sa mam ful gužvo v službi....tole paše na moj ego...da me vsaj kdo pogreša... x:Ix x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...da me vsaj kdo pogreša... x:Ix  x;)x
:o|o: xrolleyesx xcivx xcivx xcivx

 

kaksne so to fore... a mislis ce ne jokamo v tejle temi, da nimamo obcutkov ali da smo cist hladni? pa ne maramo nekaksnega nastevanja clanov.. mah, saj vemo... ;)

ampak tkole rect, je mal pretiran, ce te ne bi blo, jaz bi ziher opazila, jasno, sam ziher ne bi sla semle 'te pogresat'... morda pa bi rekla - kje pa je kaj amis? :vio:

 

A ti v kotu lezis od obupa, ko mene kak dan ni al kako? x:o)x x:px :vragec: x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:o|o:  xrolleyesx  xcivx  xcivx  xcivx

 

kaksne so to fore... a mislis ce ne jokamo v tejle temi, da nimamo obcutkov ali da smo cist hladni? pa ne maramo nekaksnega nastevanja clanov.. mah, saj vemo... ;)

ampak tkole rect, je mal pretiran, ce te ne bi blo, jaz bi ziher opazila, jasno, sam ziher ne bi sla semle 'te pogresat'... morda pa bi rekla - kje pa je kaj amis? :vio:

 

A ti v kotu lezis od obupa, ko mene kak dan ni al kako? x:o)x x:px :vragec: x;)x

 

ne ne ne...midve mava kratek stik danes, zgleda x:Dx ....tale fora je bila v smislu: smejat se na lasten račun...malček samoironije s šcepcem črnega humorja... x:Dx ...pa sploh se ni nanašalo na forum x^x x;)x

 

sicer pa:hvala x:Xx :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...