Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>x^x  :vragec:  :palec:

včasih tudi tebe pogrešamo.  :inocent:  :8):

:eek: :eek: :eek: x!x x?x x:Dx

Thanx! x:Xx

 

<{POST_SNAPBACK}>ne ne ne...midve mava kratek stik danes, zgleda  x:Dx ....tale fora je bila v smislu: smejat se na lasten račun...malček samoironije s šcepcem črnega humorja... x:Dx ...pa sploh se ni nanašalo na forum x^x  x;)x

 

sicer pa:hvala x:Xx  :palec:

Mah amis, saj ga nimava, a pac, tolk je enih podtonov vedno pa asociacij, da pac... vcasih je moznih vec interpretacij. x;)x xDDx

 

:palec: x:Xx

 

... drugac pa so zdaj za stevilne pocitnice. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Nisem že ful dolgo JanjeK pa Trudija brala...hmmm...

 

mojedva cukrčka! x:Xx x:Xx včasih jih mal pogrešam, sploh bratca k preveč u delo pade... pa nima cajta... ampak ga je pol treba kr nagont pa je... si vzet kar rabmo x^x x8Dx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pogrešam poletje in moje sončenje na vrtu x:Dx

Pogrešam mojega dragega.

Pogrešam prijteljico x:Dx

Pogrešam počitnice.

Pogrešam morje - posebaj letos ku nedemo nikam ker ma fotr abraham <_<

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

njeeeeega xrolleyesx

 

namest da bi ga zmeri manj, ga zmeri bolj, že kr mal nevzdržno postaja na momente xnckrivx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D hja mišelko jasno....

 

ampak pismu kera mene tolk pogreša se mi kolca ko hudič... in bom js zdej tisto k name misli fejst po riti k se mi kr noče nehat kolcat... :vragec:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>kje je pa DandaLuna?

x:Xx

 

<{POST_SNAPBACK}>pa res, danda Luna... upam da je sve ok, da je niso iz flata vrgli ali ji odklopili telefona... xcrossfingx

x:Dx

 

Kuku je fajn, ko te kdo pogreša... xsrcx x:Xx

 

Js sm kr neki tule, stanovanje še mam, po novem sem ga preimenovala v Svetišče, telefona pa itak nimam v svetišču (razen GSM), tako da izkoriščam službo za internetanje, no pa domači pristan pri starših...

 

Drgač pa, hja, se ukvarjam kar sama s sabo, pa me je včasih strah, kaj tule napisat, ker sem ta čas zelo občutljiva :O: in če nekdo kaj "narobe" komentira, me blazno prizadane :C: ... mah, taka sem.

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

astra? rachek? cigančica? .....

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...