Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

Ludo dancing baby z velikimi naočniki x:Dx

 

Mmmm pa koga še pogrešamo danes.... :inocent: ...ah whatever sj bo minil.

 

Toploto...uff...ja v tem trenutku pogrešam rokavičke pa termo zoknčke, ne gre segret zebe k hudič :sori:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Živjo Cigančica ! :palec:

Tebe pa smo mal pogrešal ja... x;)x

Lepo te je spet brati ! :palec:

zdej sem se spomnila celo ,da sem te sanjala en dan ,ko sem bila na dopustu.nic pomembnega,samo da smo se srecali v izoli in udarli neko debato,pa smejali smo se,pa ne vem zakaj.....kr neki. x:Dx x;)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>zdej sem se spomnila celo ,da sem te sanjala en dan ,ko sem bila na dopustu.nic pomembnega,samo da smo se srecali v izoli in udarli neko debato,pa smejali smo se,pa ne vem zakaj.....kr neki. x:Dx  x;)x

 

Morda se bo to en dan res zgodilo...!!! x;)x :palec:

Kar se tud je, ko smo bili mičkeni ! x:px x;)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Morda se bo to en dan res zgodilo...!!! x;)x  :palec:

Kar se tud je, ko smo bili mičkeni ! x:px  x;)x

itaq.lih vceraj zjutraj sem bila v sansimonu,sva si z mozem sla pojest zajtrk ob morju,ker se nama ni dalo jest in se prebujat v kopru.....

samo je bilo na koncu tako da sva samo zacela jesti ,pa so uleteli lacni galebi,tko da sva jim dala vso hrano x:Dx

bom pa prisla kak dan mimo stantov ,ce si se tam....

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Z aprilom začnem delat na stojnici v Izoli !!

Ti kr pridi...na kak kufe pa kak čvek...!! x;)x :palec:

 

p.s.bogi Galebi...saj po mojem niso mogli letet najmanj dve ure, kolk sta jih nafutral ! x:Dx x;)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Z aprilom začnem delat na stojnici v Izoli !!

Ti kr pridi...na kak kufe pa kak čvek...!! x;)x  :palec:

 

p.s.bogi Galebi...saj po mojem niso mogli letet najmanj dve ure, kolk sta jih nafutral ! x:Dx  x;)x

ni panike ,jih je bilo ful,pol so pa uletele se une divje macke s pod belvederja,pa se zapuscen pes.... x:Dx tko da sva ostala lacna,ampak je bilo vseeno super ko so naju obletavali galebi....sem se pocutila kot ribiska barka,he he x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:lol: hehe Nino, sma na istem x;)x

Jaz pa pogrešam mojega lubija :wub:

 

ne ne nisva lih na istem.... js mojo ljubico.... ljubija pa še nimam :vragec: me pa zanima kaj bi si ljubica mislila, če bi mel zraven še enga ljubija... hja :D

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx zihr nebi imela nič proti x:Dx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>evo me ,prisla z dopusta.

u,ne morem verjet da je nekdo opazil da me ni .svaka chast ,cosma :palec:  x;)x

 

A ti misliš, da so moje velike oke samo za okras? x;)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...