Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

To pa sploh ni res. Smo te že pogrešal, mogoč ne vedno tud tu napisal. x;)x Si preveč fajn, da neb opazli, da te ni. xsrcx Vuf, ko pa se še fotke spomnim...... :onfire: :switz:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>To pa sploh ni res. Smo te že pogrešal, mogoč ne vedno tud tu napisal.  x;)x Si preveč fajn, da neb opazli, da te ni.  xsrcx Vuf, ko pa se še fotke spomnim...... :onfire:  :switz:

ne verjamem,je pa tud res da sem mal depresivna ze ene tri dni in mam vse bolj crno v glavi,....sej ves kr ene otrocje,kao :C: mene pa noben ne mara,mah kr neki......ta luna me je najbrz zdelala do fula...

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lej lej, dejva pol še Ninota vprašat če se strinja oz. če on tut nima kej proti slučajno x:px ker je baje parketk tko da predvidevam da je čist "silky" ravno tak kot je zaželjeno x:Dx  x:px

 

:wOOt:  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

...in potem svizec zavije čokolado v folijo x:Dx :vragec:

 

svilnati ljubimci ja :D hihi js pa bhemotek

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ne verjamem,je pa tud res da sem mal depresivna ze ene tri dni in mam vse bolj crno v glavi,....sej ves kr ene otrocje,kao  :C: mene pa noben ne mara,mah kr neki......ta luna me je najbrz zdelala do fula...

 

Mala, daj ga ne sračkaj. Si ful bejba :2src: , dobro pišeš :palec: , zanimiva k šus x:px , sam pričakuj naval tipov x:o)x x:Dx , mogoč s(m)o mal zadržani in obupani, k si poročena. x;)x Verjem, men se ne da lagat, mamo takih tu čist dovolj......laž-ekspertov. :vragec: x:Dx x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mala, daj ga ne sračkaj. Si ful bejba :2src: , dobro pišeš :palec: , zanimiva k šus x:px , sam pričakuj naval tipov x:o)x  x:Dx , mogoč s(m)o mal zadržani in obupani, k si poročena.  x;)x Verjem, men se ne da lagat, mamo takih tu čist dovolj......laž-ekspertov.  :vragec:  x:Dx  x:o)x

x:Ix xflirtx

thanks ,mick za lepe besede,se ze mal bols pocutim :palec:

se sama sebi cudim,da sploh omenjam depresijo,ponacadi se umaknem v samoto

in sploh nocem nobenmu omenjat svoje slabe volje,da ne bi koga za sabo povlekla

pa tudi obupno me je sram,nerodno mi je ,ko sem taka .....

res se enkrat ti hvala za lepe besedice,nisem vedela da imas tako lepo mnenje o meni.uf ,uf,zdej so mi pa mal krilca zrasla...... x;)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aH. eNA LEPA LASTNOST TEGA FORUMA JE TUD, DA SE LOHK MAL ZJOKAMO PA POJAMRAMO TUKAJ, KO NAM JE HUDO. lE ZAKAJ TI BI BILO NERODNO....črke xrolleyesx .....oz. sram, če pokažeš, da si žalostna, saj smo vsi kdaj pa kdaj, kakšni ljudje pa bi bili, če ne bi bili???? x;)x Ti kar povej, jaz včasih pravo štalo nardim tu, k sem tečen al pa žalosten. x:Ix :vragec: x:Dx Kul si, verjem. :palec: x:Xx xsrcx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>aH. eNA LEPA LASTNOST TEGA FORUMA JE TUD, DA SE LOHK MAL ZJOKAMO PA POJAMRAMO TUKAJ, KO NAM JE HUDO. lE ZAKAJ TI BI BILO NERODNO....črke xrolleyesx .....oz. sram, če pokažeš, da si žalostna, saj smo vsi kdaj pa kdaj, kakšni ljudje pa bi bili, če ne bi bili???? x;)x Ti kar povej, jaz včasih pravo štalo nardim tu, k sem tečen al pa žalosten.  x:Ix  :vragec:  x:Dx Kul si, verjem.  :palec:  x:Xx  xsrcx

jaz sem bolj vase usmerjena,nisem navajena da bi me kdo porajtal v slabi volji,zalosti,pa tko....drgac pa vsi hodjo k meni jokat in stokat ,ko so v kurcu....ko sem pa jaz pa se skrijem,kot noj z glavo v pesek x:Dx

in noben me ne vidi....

cmokich cmokich ti poshilja cigumiguch za prijaznost x:Xx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj zato pa ravno. Jaz tud ne obešam na veliki zvon v real lajfu, razen zlo bližnjim, zato pa se pol mal tu zduvam. Vaše učke mal trpijo ob mojih "genialnostih", sam men pa je boljš. x:o)x x:Dx Je pa res, da tud k men folk ful hodi ko so v k........in včasih me to prav obremenjuje, po drugi strani pa mi godi, da mi zaupajo. Sam razpizdi pa me, da se ure in ure z njimi meniš, pa skupaj najdeta neko rešitev, pol pa nardi čist kontra in vse zajebe......pa spet pride. Taki me pol začnejo počas nervirat................jih nič ne pogrešam, če jih ni. :vragec: x:o)x x:Dx

 

Hihihi.....sladki cigumigu cmokci..... x:px x:Ix xsrcx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Saj zato pa ravno. Jaz tud ne obešam na veliki zvon v real lajfu, razen zlo bližnjim, zato pa se pol mal tu zduvam. Vaše učke mal trpijo ob mojih "genialnostih", sam men pa je boljš.  x:o)x  x:Dx Je pa res, da tud k men folk ful hodi ko so v k........in včasih me to prav obremenjuje, po drugi strani pa mi godi, da mi zaupajo. Sam razpizdi pa me, da se ure in ure z njimi meniš, pa skupaj najdeta neko rešitev, pol pa nardi čist kontra in vse zajebe......pa spet pride. Taki me pol začnejo počas nervirat................jih nič ne pogrešam, če jih ni.  :vragec:  x:o)x  x:Dx

 

Hihihi.....sladki cigumigu cmokci..... x:px  x:Ix  xsrcx

ja,ja dost je teh tichkov fichfirichkov....jst tud ne pogresam,sploh pa tistih,ki se pojavijo sam ko majo frke.......bemu se pocutim kot strelovod vcasih....pridejo s problemi,objokani in pol jih spet ni na spregled do naslednjih problemov,bemu

kisko tebi x:Xx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hahahaha....zelo znano, zelo znano. Pač rabiš čas, da to spoznaš, pol pa še čas, da znaš takim reč NE. Velik ljudi je prihajalo k men le, ko me je potrebovalo, še zdaj jih je nekaj, sam res tisti po svoje men najljubši. Ko mi je blo 1x dost sem odkrito povedal kaj si mislim o tem.......in jih več ni bilo. Tudi zato imam rad odkritost. x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hahahaha....zelo znano, zelo znano. Pač rabiš čas, da to spoznaš, pol pa še čas, da znaš takim reč NE. Velik ljudi je prihajalo k men le, ko me je potrebovalo, še zdaj jih je nekaj, sam res tisti po svoje men najljubši. Ko mi je blo 1x dost sem odkrito povedal kaj si mislim o tem.......in jih več ni bilo. Tudi zato imam rad odkritost.  x:o)x

uf,jaz milionkrat povedala,da je bilo dost in da nisem jaz nobena rezervna guma x!x pa tud psihiater ne mislim bit.....kar je prevec je prevec.sam glej ga zlomka,eni tega ne stekajo,dokler ne izjavim vse kar mam za povedat.pol so pa kot kup nesrece...kr neki.jp,tko je.vsak ma svoj lajf.in frendi niso frendi sam ko majo frke,a ne?jade x^x

pismu so eni taprave pijavke,vse bi pobral od kesha do chikov pa na konc se energijo,zivce....

uf...ne ne ,mene ne bojo vec x^x x;)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdej šele prebrala mal... cigančica res si super... tud jz tko mislim... si en sonček xrosex čeprav se mogoče zdele ne počutiš tko... mal se sprosti... boš vidla... hmalu se boš našla spet xyesx tak xsrcbumx kot si

 

enga lubčka pa enga objemčka :detelca:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...