Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

gospa posedujejo slovar tujk x:Dx

Tut to...pa še hčero imam, ki hodi na klasično gimnazijo....in jo moram včasih spraševati...potem pa še men mal znanja ostane...

 

Astra

:vragec:

 

hehe

a pr telih postih ti tut hchera pomaga x:Dx x:Dx x:Dx

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra...maš trdo kožo in močne, jeklene živce... :palec: :palec: :palec:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Sanjalica xscratchx , sem mislila,da se bo vsaj na napoved prišla **pritožit** x;)x

Pa Sončna, Daisy se je malce pofočkala ...Daisy xcrossfingx :detelca:

Tina ? Kje si?

 

pa še kdo.....

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Sanjalica xscratchx , sem mislila,da se bo vsaj na napoved prišla **pritožit**  x;)x

Ja, xDDx, jaz tudi... Mislila, da se bo prisla v napoved kako rect x;)x, pa pogresala sem jo tudi, vcasih se potem 'javi' na koncu tedna. :)

 

Tina se je vmes parkrat 'pofockala' in celo v primerih recimo pomoci, da je postnila kak link in v cestitke... :vio:

 

Soncna ima pa novega tipa ali kako ze, simpatijo, pa je vec v domacem kraju, kjer pa nima neta (kot sem postekala, morda se motim). :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Majica...moja koža je mehka..in lepo negovana... x:px ...živčki pa elastični...

 

x;)x  x:Dx

 

Astra

x8Dx :palec:

 

Hmmm, zanimivo, zakaj imamo tako stevilni s 'trdo kozo' pravzaprav mehko kozo... x;)x x:px :vio:

Torej, recept za lepoto - bodi gajsten in taf! :sniky:

 

x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

si je zadnjič kupovala novo pižamo...

 

Astra

:vragec:

 

hehe

verjetn de je biu shou pol manjshi...k :vragec: ni biu zram x;)x

pozdrau jo...pikslna x:)x

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Majica...moja koža je mehka..in lepo negovana... x:px ...živčki pa elastični...

 

x;)x  x:Dx

 

Astra

Ma sej veš kaj sem mislna...Astra...ti si men pri srcu... x:Xx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hihi, ste pa res LNF modeli in modelke x:Dx x:Dx :palec:

 

Sploh nisem vedla, da se tale tema gre pravzaprav o lunatkih, ki jih pogrešamo (jaz in moje selektivno branje foruma, bemu, se bo treba mal poboljšat :o|o: :8): x:Dx ) - sem mislila, da je nekaj v zvezi s tistimi "Izbrisanimi", pa je nisem niti odprla... Eh, spet moje predpostavljanje, pa sem spet pogrnila na lastni fori xzobkox xrolleyesgx

 

Lepo je videt, da ste me pogrešali, no saj zdaj bom pa spet malce več časa z vami, pa spet sončne žarke škropila xloveyx xrainbowx xrosex ... sem imela kar mal smešno obdobje... bi se lahk reklo intenziv učenja svojih for in lastnosti in karakterja x:o)x x:Dx x;)x

 

Pogrešam Naky... :sori: ... ko smo že v tej temi... kje si bejbi? xsrcx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hihi, ste pa res LNF modeli in modelke  x:Dx  x:Dx  :palec:

 

Sploh nisem vedla, da se tale tema gre pravzaprav o lunatkih, ki jih pogrešamo (jaz in moje selektivno branje foruma, bemu, se bo treba mal poboljšat  :o|o:  :8):  x:Dx ) - sem mislila, da je nekaj v zvezi s tistimi "Izbrisanimi", pa je nisem niti odprla... Eh, spet moje predpostavljanje, pa sem spet pogrnila na lastni fori  xzobkox  xrolleyesgx

 

Lepo je videt, da ste me pogrešali, no saj zdaj bom pa spet malce več časa z vami, pa spet sončne žarke škropila  xloveyx  xrainbowx  xrosex ... sem imela kar mal smešno obdobje... bi se lahk reklo intenziv učenja svojih for in lastnosti in karakterja  x:o)x  x:Dx  x;)x

 

Pogrešam Naky...  :sori: ... ko smo že v tej temi... kje si bejbi?  xsrcx

 

 

Sončna Vila

Sončna Vila :palec: x:Dx

 

Sam sem tudi pogledal v to temo, ker sem si mislil.

 

No, če koga pogrešajo, pa ga morda lahko pomagam najti, ko vidim kar precej ljudi.

potem pa tolee.... x:o)x x:Ix x;)x :palec:

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx  x;)x  x:Xx

 

... saj od danes dalje se bom postrudla, da ne bom več pogrešana, če si s tem tudi mene mislil.... x;)x

 

 

Sončna Vila

Lepo, Sončna Vila

 

Tebe pač pogrešam na DZK forumu.

No, lepo pa te je čitati kjerkoli.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tina dela magisterij, če jaz kaj vem. Pol pa (hm..lastne izkušnje... x:o)x x:Ix greš malo na net pogledat za kako literaturo, pa pristaneš pri 12-unem prebiranju Luninega Foruma. :o|o: :sori:

 

Je karakter, pa si je postavila omejitve v zvezi z dostopom do LF x;)x x:Dx !

 

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...