Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

sam se Aiwa manjka na tehle straneh cvekarij, triple je pa jasno na broju. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se mi je sanjalo o tebi Marsa danes nekaj, da sem te na tv gledala kako si tarot al kaj in nekaj plesala... sej več pojma niam za ka se je šlo

 

odkar sma brezdomca ne morem spat

in danes sem imela sred noči občutek, da morm v službo in se vstanem, a je blo pretemno še zunej

 

in se me je mož ustrašo in sem rekla, saj je treba vstat, pol mi pove, da je ura pet do polnoči in sem se počasi spravla nazaj... čist zblojeno in nooooorooo,

da ne rečem, da pr sosedi kr tekmujejo petelini med sabo kdo bo bolj kikirikal, čist sem aut... SAJ BO!!!

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xNNx Pogrešam eno xhypnox Pa bi rad da ostane v mojih sanjah, taka punca sploh ni za RL xsrcbumx

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Pogrešam Mačko režalko in njene poste. Všeč mi je bilo njeno razmišljanje, čeprav včasih malo radikalno. :C:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<------------- :C: ......še vedno pazim, da ga ne bi slučajno kje pohodila.... ko odhajam od dragega, ga še vedno iščem po stanovanju, da bi ga počohala.... :cry: x:(x .....dragi ma še vedno dve mali luknjici v majici od njegovih krempljev, ko ga je hotel pri veterinarju pomirit.... :V: ....saj bo... :palec:

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}><------------- :C: ......še vedno pazim, da ga ne bi slučajno kje pohodila.... ko odhajam od dragega, ga še vedno iščem po stanovanju, da bi ga počohala.... :cry:  x:(x .....dragi ma še vedno dve mali luknjici v majici od njegovih krempljev, ko ga je hotel pri veterinarju pomirit.... :V: ....saj bo... :palec:

.. :eek: ..a ga ni vec x?x ......kok je lep xsrcx

..le krila misli me neso..
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala rdeča hrenovka... x:Xx xsrcx ....ne, ni ga več.... zdajle opazila, no pa sej sem že prej vedela, samo nisem več bila pozorna.... na tejle fotki jezik kaže.... :vio: x:o)x

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....starost..... in starostne težave.... pa ni več hotel nič jest, na koncu tehtal samo kako kilco, kilco pa pol.... :eek: (pa še to najbrž pol kile samo dlake)

 

Hvala obema, pomaga. xsrcx

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Cigančica, jaz štekam, pa se mi ne da pojasnjevati... :xx!:

 

Aakhut, ne bom te citirala, saj boš sam vedel, na kaj se nanaša...

 

Pravi gnoj si  :xx!:

 

Astra

 

 

AAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! xcivx men gre pa na zivce, da je zmeri zlomk dezurni krivc... :xx!: tole je blo cist mim, Astra... :o|o:

 

Pa nam razlagala... :xx!:

 

Dejte ze mir s tem...perte v pralnem stroju... :xx!:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xNNx Pogrešam jo :2src: pa nikakor noče iz mojih misli ... upam, upam, upam da ... xwizardx

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...