Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

Tamara?

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x Evo mene x;)x Bila na bolniški...prvič v življenju - stoprocentni x:)x

x^x x^x fajn, da me še kdo pogreša...doma so me imeli vrh glave x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem tudi danes razmisljala, kako se vse vrti, zdaj smo ze leta tule (sploh jaz xDDx)... normalno je, da kdo pride in da kdo gre...

 

Tamle ste napisali, pogresam tega in onega... hmm... jaz se tudi spomnim na koga, pomislim, o, tega pa ze dolgo ni, bogve kaj dogaja z njim oz. z njo.... ampak pogresati... hm, pogresati pa v bistvu tudi ne zelim.

 

Vsakdo je prisel, ko in ce se je sam odlocil in meni je to dbest...

Morda obcutljivejsi med nami dobijo celo nakaksno mikro 'slabo vest', ko mu kaksen frend omeni, ti tamle pa te pogresajo, pravijo.

No, najbrz je to ljudem vsec celo, kaj pa vem, mene bi morda kar malo 'ujezilo'... to bo najbrz zato, ker sem sama cudna.

Nekateri so se spremenili, ne rabijo vec tega, se preselili ali whatever... imajo malo pavze... saj vsakdo rabi malo pavze od odnosov vseh mogocih....

 

Meni pa je ravno to toliko vredno, da kdor hoce, res hoce... ne zato, ker me nekdo pogresa...

Pogresati ima tudi tezho - ni samo fajn.

 

Ja, teja. Vcasih je 'skrbela' za linke, potem je Tina skrbela za linke.... nato uleti nekdo drug, ki poskrbi za linke, itak pa za linke skrbim tudi jaz.

Bila je helena, ki je 'skrbela za soncke', zdaj soncna skrbi za soncke, tudi pa se uleti janja in tudi zaza in se ful...

To je vse krozno, vedno pride kdo nov, ki pa ga morda ne opazite ali se ga ne razveselite kot mu recimo pritice, ker imate zeljo po preizkusenem, znanem...

 

Pogreshati je tudi iskanje zaveznistva...

ta pogresa tega, ki sta sicer prijatelja, in oni drugi se je nekoc vkljucil na LNF in postnil par objav, ker ga je ta prvi navdusil, a kasneje se to pri tem drugem ni prijelo... In ta prvi pa ga zdaj pogresa... xrolleyesx

zakaj pa to? Saj ga v real lajfu gleda veckrat... saj sirimo obzorje, saj zato smo na forumu, da slisimo tudi druge plati in ne samo da debatiramo isto kar vedno, z istimi kot vedno...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potem mi je prav žal, saj pogrešam njen cinizem. Čeprav mi je šla kdaj tudi na živce, ampak bi še rada kdaj brala njene sočne komentarje.

No vidis, v bistvu sem tudi o tem govorila... Ti pa pogresas tudi 'cinizem' in 'sochnost'...

 

Tole 'pogresanje' mi prevec disi po grupiranju, po mojem me zato nekoliko 'moti'.

 

Predstavljajte, da smo na eni veliki, nekaksni zivljenjski 'terapiji' - kot vidis v filmih, dear johnih in podobnih....

Pismu, ce bi sami Ralphi cmeravi bili - ali sami Kirki nakladaski! xrolleyesx

A ne - PISANOST vsega je mdr. tudi ta vidik, zaradi cesar bomo na teh delavnicah ali pac whatever tudi nekaj odnesli od njih...

Ce bosta dva, ki pac oba isto jamrata skoz, se morda nikoli ne bosta nicesar naucila, tudi ce dva vse enako roznato vidita, pa je to recimo zabloda in ne zdrav attitude, tudi ne bosta zrasla stopnje visje...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole 'pogresanje' mi prevec disi po grupiranju, po mojem me zato nekoliko 'moti'.

seveda - potem pa se ta novi počutijo outsiderji!?

 

sicer pa tisti ki ne pridejo več gor LNF-ja očitno ne pogrešajo :) tako da....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, saj, tocno tole... Itak. :palec:

Torej tega, ki noce gor, je brezveze pogresati, onega, ki ne more, pa tudi, v bistvu... x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In POKOWCa ni nikjer!! :xx!:

 

Zamenjala ga je 1Budala  x:Dx

 

Vojko

važno da je spol ta pravi :lol: ....

sam še mal izobljša samopodobo :D in se imenuje za recimo Atheno :D ala Aira ;) pa bo

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh, Mick... a nisi postekal, saj enemu delcku vsakogar najbrz pase 'biti pogresan' - ampak denimo da za 'odstotnost' vcasih obstajajo tudi 'objektivni razlogi'. :D

Seveda lahko kogar zelis pogresas in to tudi napises...

Jaz sem samo na glas razmisljala, ker mi je vedno tole zbudilo ene mesane obcutke...

Ma... saj je kul... x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...