Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

Pogrešam Bingo-Bongo! A kdo ve, kje je? Zadnje čase je ne vidim!

Ops, kaj pa sploh to pomeni, pogrešanje? A pride to iz pogrešnosti, pogrošnosti ali pregrešnosti?

Če pa koga ni tuki gor, pomeni samo dobro. Se ima že kako drugače dobro, kot takole.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx

bog ti dal se velik humorja zdravega na tem sveti!! x8Dx

----------

Seal, ja, z Bobi palckam se boma palckale, po pa, k boma mele dost, jih boma pa PUUUZZZRLEEEEE!!!! Unga unga unga :onfire: unga unga unga

 

 

ke pa je contesoslava kej? :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pogrešam faks, študij, cimra, stanovanje v Lj, pogrešam dinamičen študetnski utrip življenja, pogrešam sošolce in posebej sošolke, ure telovadbe, in še posebej nove sošolke, katere sem nameraval letos spoznat, pa mi ni zneslo. x:(x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
pogrešam faks, študij, cimra, stanovanje v Lj, pogrešam dinamičen študetnski utrip življenja, pogrešam sošolce in posebej sošolke, ure telovadbe, in še posebej nove sošolke, katere sem nameraval letos spoznat, pa mi ni zneslo. x:(x

:C: ah, žalostno, pa še beden job maš. ukreni kaj. x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pogrešam Sončno Vilo !

Mal prej sem prebral njen post, pač v eni temi xy...kar želim povedat, da je prav prijetno jo brat, tako čist simple dušica in zelo iskrena. x^x

Škoda, da jo ne beremo več. Morda enkrat se bo vrnila, upajmo ?! xgoldfishx xsrcx

Za Ribico Katjo enako velja ! xsrcx

x;)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x?x

Ko sem se pridružila forumu je bla tuki keti227 in opažam da je nikjer več ni xrolleyesx je bla luštna, čvekava, žurerka z eno slikco našemljeno v Pika Nogavičko x:Dx

 

xsrcx Ribica Katja, se pridružujem!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pogrešam faks, študij, cimra, stanovanje v Lj, pogrešam dinamičen študetnski utrip življenja, pogrešam sošolce in posebej sošolke, ure telovadbe, in še posebej nove sošolke, katere sem nameraval letos spoznat, pa mi ni zneslo. x:(x

 

Cashy, te čisto razumem!

Čez nekaj časa bom tudi jaz na tem, človek se navadi študentskega življenja, da se imaš fajn, da nisi nikoli sam... Potem pa se vse obrne na glavo. xrolleyesx Redna služba, obveznosti...

Ampak, verjetno bi se tudi študentskega življenja enkrat naveličal, sploh, ko vidiš, da je tvoj čas mimo... x:Dx

Kar nekaj ljudi poznam, ki so se tako počutili po končanem xbookx , ko ne veš ne kod ne kam, potem pa čas prinese še veliko lepega in imaš le lep spomin na ta leta! xrosex

Cashy veliko lepega ti želim! xokx :detelca:

Vse naše sanje se lahko uresničijo, če imamo dovolj poguma, da jim sledimo. (Walt Disney)

T design

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...