Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

:palec:

da bi ti osvajala, ali, da bi kdo osvajal tebe ? xsrcx

 

hmm, punce, kako ste lahko tako razočarane? Meni se zdi, da so sami dobri ljudje na svetu x:Dx ...če sklepam po sebi x;)x x:o)x x:Ix

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..pogresam poletje pa vonj po Coppertonu.. x:px :C:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

da bi ti osvajala, ali, da bi kdo osvajal tebe ? xsrcx

 

hmm, punce, kako ste lahko tako razočarane? Meni se zdi, da so sami dobri ljudje na svetu x:Dx ...če sklepam po sebi x;)x x:o)x x:Ix

Ja niso vsi tok prjazni kt ti x:Ix

It's a dog eat dog world
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

da bi ti osvajala, ali, da bi kdo osvajal tebe ? xsrcx

Bl, da bi bla jst. Pa sej sm. Sam kaj pa vem. Nimam nobenih čustev v sebi, tko nekak sm prazna, brezvoljna. Pa bi rada bla vsa vesela, z žarečimi lički, v veselem pričakovanju kakega msg-a, klica... pa po eni strani itak nočem tega...sam, na trenutke pogrešam te občutke. x:Ix Smotka.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xnckrivx A jst kej ne vem? Ker klub pa je to? Klub nakladačev, morebiti? :inocent:

 

Ah... si me enkrat že sprašvala, če čva klub tistih, k ne znajo rečt ne ustanovt... Viš, kok hitr pozablaš, k maš preveč funkcij na kupu x;)x x:Dx x:Dx x:Dx

živi in pusti živeti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..Pika...pa v klubu dvojckov si tudi v upravi... tm tut zanemarjas dolznosti...ze na zadnjih 2 sestankih si manjkala... kaj se to pravi?? :o|o: :o|o:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..Pika...pa v klubu dvojckov si tudi v upravi... tm tut zanemarjas dolznosti...ze na zadnjih 2 sestankih si manjkala... kaj se to pravi?? :o|o: :o|o:

Hihi...a sploh veš, zakaj te mamo v našem klubu? K nujno rabmo čistilko. :lol:

Jst si to lohk prvoščm. x^x x8Dx x;)x

 

Še vedno neki pogrešam. x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...