Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

hehe, tole se pa sliš, kot, da bi me rada mal pometla pod predpražnik, kot kakega slaboumnega Kekca :inocent: :C: x:o)x x:Ix x:Dx

A jest?!? :inocent: Nikol!!! Sploh nism mela nč podobnga v mislih no... Ti si že fejst poba, Cashy x;)x x:Dx x:Dx x:Dx

 

to pa ni res Cashy, Engl Bengl je preveč dušca, da bi koga rada pometla pod predpražnik x;)x x:o)x

Oooooooooooooooooooooooooooooooooooo, luuuuubiiiiiiiiiiiii x;)x x:Dx x:Dx x:Dx x:Xx

 

x:Ix x;)x

živi in pusti živeti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes pa pogrešam: Bingo-Bongo, Svizca, Bikca 1975, pa Sealček je nekam zginu, Santosu pa tud nekaj dogaja.... :o|o: x?x , pa Michelle ni...... :sori:

 

:att: Kje mi hodite......... x?x

:eek: Evo me, sem že tukaj...sem šel na en lep sprehod. Mi je rablo. x;)x :palec:

 

Od tega trenutka naprej, ta tema zame ne obstaja več ! Ker mislim, da ne bom nikoli več nič pogrešal ! x^x :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Od tega trenutka naprej, ta tema zame ne obstaja več ! Ker mislim, da ne bom nikoli več nič pogrešal ! x^x :palec:

 

 

x:Xx x^x Helou Santi x;)x

 

Nikoli ne reci nikoli......... zdaj govoriš tako, ker si prizadetxDDx x;)x

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx x^x Helou Santi x;)x

 

Nikoli ne reci nikoli......... zdaj govoriš tako, ker si prizadetxDDx x;)x

Nisem prizadet ! Saj v tem nisem nič pričakoval...le sanje so bile in te bodo tud ostale ! xsrcx :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....in morda enkrat resničnost bodo postale........ :palec: xDDx

Morda v drugem življenju...zdaj imam pomembnejše cilje, kot najprej spremenit ta svet (na boljše) ! :vtz:

Vseeno hvala Koki. xsrcx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: ah Santos pusti svet, svet se bo vrtel naprej....

 

Korakaj , korakaj le vedno naprej

na dneve minule nikoli ne glej....

 

Najlepše te šele čaka xsrcx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf, težka naloga.......:o|o:

 

Vseeno, veliko uspeha ti želim..... :palec: xDDx x^x

Morda težka...kljub temu verjamem, da se da vsaj malček, če ne več !

Kljub temu bo odmevalo po vsej Zemlji...to absolutno ! :palec: :palec: :palec:

 

x;)x

 

:o|o: ah Santos pusti svet, svet se bo vrtel naprej....

 

Korakaj , korakaj le vedno naprej

na dneve minule nikoli ne glej....

 

Najlepše te šele čaka xsrcx

To absolutno, da me še čaka tisto lepše...ponavljam, ko bom nekaj naredil za naš Svet in za otroke, ki tega nimajo (Nasmeh na obrazu) ! x;)x :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes pa pogrešam: Bingo-Bongo, Svizca, Bikca 1975, pa Sealček je nekam zginu, Santosu pa tud nekaj dogaja.... :o|o: x?x , pa Michelle ni...... :sori:

 

:att: Kje mi hodite......... x?x

 

Pa ne, da sem bil pogrešan :eek: x:Dx

 

P.S.: Pišem diplomo, zato bo treba manj interneta x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

P.S.: Pišem diplomo...

..ce je tisto v nicknejmu letnca tvojga rojstva, pol je pa res ze skrajni cas za to... x:Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...