Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

Hvala bogu pride jutri spet Žaža v službo x:Xx , no saj ji res priv0oščim frej in je po eni strani nočem pogrešat, naj se ženska spočije in uživa, po drugi strani pa mi manjka xsrcx :inocent: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala bogu pride jutri spet Žaža v službo  x:Xx , no saj ji res priv0oščim frej in je po eni strani nočem pogrešat, naj se ženska spočije in uživa, po drugi strani pa mi manjka  xsrcx  :inocent: .

Poznam ta občutek Janja....ko sodelavca najraje ne bi spustil na dopust, ker ti manjka x:Dx ...malce sebično, seveda mu privoščiš in si vesel za njega..., bi ga kar nazaj poklical, kot kak zlobni šef :vragec:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pogrešam eno osebo, ki je že 3 leta nisem videl. Pa na splošno pogrešam kako osebo ženskega spola, kjer bi začutil resnično prijateljstvo.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za pogrešanje, ne bom dajal na tehtnico, kdo je koga bolj pogrešal(verjetno le JAZ!), ampak ne zamerite, če sem vas zelo pogrešal, bom napisal, da kar VSE, da ne bo pomote, pa, da ne bi bil kdo užaljen, v januarju sem vas pogrešal 8 dni, sedaj pa že kar 16!!!!...počasi napredujem, šalim se, ker brez Luninega Neta & Foruma, dokler bo PC pri hiši , ne bi zdržal, vem, pa, da si je marsikdo le hotel oddahniti od mojega pisanja x:Dx x:Ix , za vsakogar nekaj, lep večer in lepo poletje prav vsem, Borism x:Xx x;)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh sem se prejle mocno spomnila na Nataly.

Kjerkoli si in karkoli pocnes, Nataly, imej se kul in upam, da se prikrozis med nas spet. :palec: :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem pa prišla v obdobju, ko daisy ni blo tok gor, al je pa najprej nisem opazila, zato je ne znam tko pogrešat x:Ix , sam naj vseeno kaj pride- da se jo naučim pogrešat x:Dx , ja, Nataly pa res pogrešam, povsod, še posebej pa pri hišnih xsrcx :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Zgleda da jaz tudi... samo potem... sem vidla Mickov post... pa... mi ni bilo čisto jasno...

Verjetno sta se po drugačnih poteh "šunjala" :D :D :D

 

Sicer pa... ene takoj začutimo, ene ne... .samo če jo toliko ljudi pogreša, potem bi bilo čudno... da mi nebi padla v oči...

Grem gledat arhiv njenih postov... :D :D in je mogoče krivo, da je "ne pogrešam" moja sklerotičnost :D :eek: :sori: :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...