Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

ja, sej tut Škorpijon je dost kriv in tale Uran gor pa sploh - nenadni izbruhi! :xx!:

 

ja, dost ojgna mam. x:Dx x:px Marsa v Levu, Venero v Levu (oba v 9. hiši) Luno v Levu (8. hiša) Asc v Strelcu in direkt gor Jupiter in Uran. x:px x:Dx to ti zadost pove o mojih refleksih in izpadih fizičnih in mentalnih. x:Dx x:Dx pa Sonce na Mc-ju v Devici, pa Merkur ravnotako, sam da je že v Tehtnici. x:)x mal vode mi manjka edin, sam mam tut neke svoje neptunske finte včasih ..... :vio: x:Dx

 

ja ja, sej si kul! xDDx x:px x;)x

 

:onfire: :onfire: x:Xx ta zadnji stavek je zakon x:Dx x;)x

Ja, hitra in eksplozivna znaš bit zihr, še pečat imaš v strelcu x:)x, verjamem, da rataš živčna, če se kakšen bikec hitr ne obrne :inocent:, sam na mojga brata pomislim :inocent: x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
:onfire: :onfire: x:Xx ta zadnji stavek je zakon x:Dx x;)x

Ja, hitra in eksplozivna znaš bit zihr, še pečat imaš v strelcu x:)x, verjamem, da rataš živčna, če se kakšen bikec hitr ne obrne :inocent:, sam na mojga brata pomislim :inocent: x:Dx

ti si zakon! x:Dx x:px x;)x x:Xx

ja, taka celo včasih, da druge šokiram s svojo pojavo al se me clo ustrašjo, k kar laufam gor po stopnicah, sunkovito odprem vrata na vrt, pogledm levo desno, sosedje pa sam: :OO!: :icon15: :icon16: :icon17: x:Dx x:Dx x:Dx pa tut bučna sem včasih. čist odvisno, v kakem štosu sem, včasih na plesu kr pohodim koga, k rabim ful placa okol sebe za densat ... vrh 5. hiše v Ovnu ... x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

počaki, da ti še osmo pofura :switz: men je naredu totlano štalo in v 7. in v 8. tak da šele zdej mal lažje diham ko je končno v 9. :vio:

 

ne jo strašit, no x:px, pa mene tut ne :inocent:, Scorpio ima močnega saturna, saj ji je vladar horoskopa, tako da stvari ne potekajo na tak način

kot pri drugih, recimo ti ga imaš dost šibkega saturna v raku, pa je takoj večja štala x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne jo strašit, no x:px, pa mene tut ne :inocent:, Scorpio ima močnega saturna, saj ji je vladar horoskopa, tako da stvari ne potekajo na tak način

kot pri drugih, recimo ti ga imaš dost šibkega saturna v raku, pa je takoj večja štala x;)x

pa še kaka štala je bla :sori: ko pogledam nazaj je včasih čudež, da se nisem fentala :8):

kaj pa sade sati :inocent: 5 let me še čaka :switz:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti si zakon! x:Dx x:px x;)x x:Xx

ja, taka celo včasih, da druge šokiram s svojo pojavo al se me clo ustrašjo, k kar laufam gor po stopnicah, sunkovito odprem vrata na vrt, pogledm levo desno, sosedje pa sam: :OO!: :icon15: :icon16: :icon17: x:Dx x:Dx x:Dx pa tut bučna sem včasih. čist odvisno, v kakem štosu sem, včasih na plesu kr pohodim koga, k rabim ful placa okol sebe za densat ... vrh 5. hiše v Ovnu ... x:Dx

 

x:px hvala x:Xx, sej mi bo še neroden x:Ix , saj ti si tut kul :palec: , še retro merkurja v živo prerast, pol pa raztur x^x. Verjamem, da se sosedje kar ustrašijo, ko pride ogenj do izraza, nekje se mora pokazat x:px, ga imaš res veliko :inocent:

 

pa še kaka štala je bla :sori: ko pogledam nazaj je včasih čudež, da se nisem fentala :8):

kaj pa sade sati :inocent: 5 let me še čaka :switz:

 

:palec: sade sati je iz djotiša, to je obdobje, ko gre saturn okoli natalne lune, šteje se eno znamenje prej in potem :vio:, te nisem hotel s tem

obremenjevat, ampak zdej ko že veš :inocent:, pa kar pogumno naprej :palec:

 

Ja, tut pluton ti je nagajal, ampak ti si škorpijonka x^x, tut šibkega saturna se z leti naučiš obvladat, tko da sej pravim, mora it sam na boljš x:)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
x:px hvala x:Xx, sej mi bo še neroden x:Ix , saj ti si tut kul :palec: , še retro merkurja v živo prerast, pol pa raztur x^x. Verjamem, da se sosedje kar ustrašijo, ko pride ogenj do izraza, nekje se mora pokazat x:px, ga imaš res veliko :inocent:

nima ti kej bit nerodn. x;)x x:Xx

 

točn to, v ŽIVO prerast Merkurja. xDDx :palec:

 

ja, ogenj z Uranovsko noto ... kdo bi me šteku. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: sade sati je iz djotiša, to je obdobje, ko gre saturn okoli natalne lune, šteje se eno znamenje prej in potem :vio:, te nisem hotel s tem

obremenjevat, ampak zdej ko že veš :inocent:, pa kar pogumno naprej :palec:

 

Ja, tut pluton ti je nagajal, ampak ti si škorpijonka x^x, tut šibkega saturna se z leti naučiš obvladat, tko da sej pravim, mora it sam na boljš x:)x

hujš ne more bit kot je blo x^x me prav zanima kaj mi bo prinesel jupiter, ko mi bo šel čez asc x:px

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nima ti kej bit nerodn. x;)x x:Xx

 

točn to, v ŽIVO prerast Merkurja. xDDx :palec:

 

ja, ogenj z Uranovsko noto ... kdo bi me šteku. x:Dx

 

pol pa kul x:px

 

Glede mekurja ti itak govorim iz prve roke :palec:, si dobro predstavljam kako je, je bil tut hec na moj račun, že kar neki cajta nazaj, ko boš pa ti prišel na vrsto, bo pa minuta molka :inocent:

 

Ja, tut moje vodnarske lune, vladar vodnarja je pa uran, marsikdo ne šteka, mal samosvoja bi človek rekel x;)x

 

hujš ne more bit kot je blo x^x me prav zanima kaj mi bo prinesel jupiter, ko mi bo šel čez asc x:px

 

saj to bo pa kmalu x:px, še letos, če imam prav v spominu x:)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
pol pa kul x:px

 

Glede mekurja ti itak govorim iz prve roke :palec:, si dobro predstavljam kako je, je bil tut hec na moj račun, že kar neki cajta nazaj, ko boš pa ti prišel na vrsto, bo pa minuta molka :inocent:

 

Ja, tut moje vodnarske lune, vladar vodnarja je pa uran, marsikdo ne šteka, mal samosvoja bi človek rekel x;)x

saj to bo pa kmalu x:px, še letos, če imam prav v spominu x:)x

a veš, da ne štekam zdaj, kaj hočeš to minuto molka ... jebe me retro Merkur. x:Dx nč hudga, slej al prej vse skapiram. veš, ful hitro razmišljam, misli mi kar švigajo, tuit ideje nenavadne, prebliski, izvirne, ... sam pol k je v Tehtnici - hočem lepo oblikovat in k je retro - včasih priložnost je že mimo, folk me čaka, a bom kej spravla iz sebe. jaz pa čez 5 minut točno vem, kaj bi morala rečti. x:Dx ma sej bo, mam zadost optimizma tut - Merkur sekstil Uran in Jupiter .. :P jebiveter. x:Dx

 

aja, taka una je pa rada neodvisna in samostojna, poznam jih par ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a veš, da ne štekam zdaj, kaj hočeš to minuto molka ... jebe me retro Merkur. x:Dx nč hudga, slej al prej vse skapiram. veš, ful hitro razmišljam, misli mi kar švigajo, tuit ideje nenavadne, prebliski, izvirne, ... sam pol k je v Tehtnici - hočem lepo oblikovat in k je retro - včasih priložnost je že mimo, folk me čaka, a bom kej spravla iz sebe. jaz pa čez 5 minut točno vem, kaj bi morala rečti. x:Dx ma sej bo, mam zadost optimizma tut - Merkur sekstil Uran in Jupiter .. :P jebiveter. x:Dx

 

aja, taka una je pa rada neodvisna in samostojna, poznam jih par ...

 

točno to sem mislil kar si napisala, nisem vedel kako bi začel, pa kaj bi rekel in potem tko izpade, rabimo pač več časa, je pa dejstvo, da ker se mormo bolj trudit, smo na koncu boljši govorniki kot marsikdo ki nima retro merkurja x:px. Ali pa sem imel besede na koncu jezika, pa kar niso šle ven, ker so možgani tolk druzga zraven delal, tko v tem smislu x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

heheh, fajn je da me končno vsaj en razume, zakaj sem tok mutava včasih. x:Dx

 

ja, bomo neki govorniki, pisatelji, ... hehe, ti pa kr na Telekomu? dbest. x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
sam, Janif, a veš da sem prej pomislila, fak ej, jaz mam vrh 3. hiše v Vodnarju - kaj pa če sem sposobna normalno komunicirat le na netu? :O: v RL pa mutava? :O: ma ne ne ne, sej bo. x:Dx ne ne ne, pa še URANA MAM LEPO ASPEKTIRANEGA Z mERKURJEM IN SPLOH SAME LEPE ASPEKTE Z mERKURJEM. :palec: EVO VIŠ, K NITI TIPKAT VEČ NE ZNAM. x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

heheh, fajn je da me končno vsaj en razume, zakaj sem tok mutava včasih. x:Dx

 

ja, bomo neki govorniki, pisatelji, ... hehe, ti pa kr na Telekomu? dbest. x:Dx :palec:

 

x:Dx vsaj mi se mormo med sabo razumet x;)x, kakšno knjigo bomo pa že izdal x^x

 

:inocent: moram mal izkoristit sonce v tretji bajti x:px

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
aja, Sonce v 3.? te si pa itak potencial! x:Dx x:px :palec: še eno objavo zate mam tam zgoraj zate. za vsak slučaj povem. x:Dx :inocent: k sva oba retro. x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam, Janif, a veš da sem prej pomislila, fak ej, jaz mam vrh 3. hiše v Vodnarju - kaj pa če sem sposobna normalno komunicirat le na netu? :O: v RL pa mutava? :O: ma ne ne ne, sej bo. x:Dx ne ne ne, pa še URANA MAM LEPO ASPEKTIRANEGA Z mERKURJEM IN SPLOH SAME LEPE ASPEKTE Z mERKURJEM. :palec: EVO VIŠ, K NITI TIPKAT VEČ NE ZNAM. x:Dx

 

x:Dx šibam jst na morje, tako da lepo neguj svojga merkurja čez vikend x:px, se javim drug teden x:)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
x:Dx šibam jst na morje, tako da lepo neguj svojga merkurja čez vikend x:px, se javim drug teden x:)x

ja nč, hvala, da si se ukvarju z mano, maksimalno uživaj na morju (jaz bi tudi :C: ), bom negovala Merkurja, pa Urana in Jupitra tut. x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:onfire: samo za 14 minut sem falil x^x Vse je možno v tej deželi kranjski x:px, jupiter v 6. bajti not bad, kako že lunca enkrat napisala, takim kar ponudijo delo :vio:, pa potovanja, potovanja, to je nekaj zate, strelec v 9. bajti, pa pečat v devici, pridna punca torej x:px, ni se bat zate, no brez

truda ne bo šlo, je tut severni vozel v 6. bajti, pa nč bat ...

x:px To mi deli...potovat se mi ful lušta. Pa sploh je lohk delo zraven vklučeno. :palec: Kuuuul! To mi deli. Care. :vio: x:px :palec:

 

Se prav, bogata bom tud? x:Dx

 

Pogrešam tud...sej se bom potrudla, da vsak dan manj. x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...