Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

jaz pa na forumu pogrešam Bobija, Marso, Cosmo...Astro

in še nekaj jih je izginilo

 

x:Xx x:Xx x:Xx

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px To mi deli...potovat se mi ful lušta. Pa sploh je lohk delo zraven vklučeno. :palec: Kuuuul! To mi deli. Care. :vio: x:px :palec:

 

Se prav, bogata bom tud? x:Dx

 

Pogrešam tud...sej se bom potrudla, da vsak dan manj. x:Ix

 

Danes sem zgleda prav dobro razpoložen, dnar ne bo problem x:px, bik v 2. bajti x:px, nek se vidi razkoš x^x, dobr kiron mal hinavi, postaviti si svojo ceno, no o tem bi tut sam lohk filozofiral, kozorog v 10. bajti, devica v 6. bajti, sama zemlja, tam kjer je treba :inocent:, pol pa kakšnega mlajšega tipčka, saturn v devici v 7. bajti, tko lunca pravi, merkur vladar device, mlajši moški xnckrivx

 

 

Pa ker smo glih pri pogrešanih: Tinke še zmer ni nikjer :ermm:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

faaaak, jaz mam pa vrh 7. v Dvojčkih, Merkurja pa v Tehtnici v 10. hiši in same lepe aspekte. :eek: xscratchx xnckrivx Janif? :inocent:

 

in kaj je zdej problem :inocent:, severni vozel v 7. bajti x:o)x, aja pa dvojček, merkur, ja nč na kakšnega mlajšga bo treba počakat, zdej so še mal premladi ali pa tudi ne, kakor se vzame xnckrivx, samo da ne bo kakšen nadrejeni x:px

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pogrešam tinol x:)x že nekaj časa hodim mimo Most in sem zapazila en črn Clio s tistim sharky plavutkom na strehi. No potem pa danes res mal bolje pogledam ko ena bejba zavija na cesto in not sedi blondinka :eek: tinal mogoče??? No, kolko avtekov pa sploh ima tisto plavut gor - preveč naključij... pa še črn je bil x:Dx

 

Škoda da se ne oglasi več, včasih je bila reden klepetalec xsrcx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Larsy točno x:)x no pa tudi Larsy ni več online kaj dosti ane x;)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pogrešam tinol x:)x že nekaj časa hodim mimo Most in sem zapazila en črn Clio s tistim sharky plavutkom na strehi. No potem pa danes res mal bolje pogledam ko ena bejba zavija na cesto in not sedi blondinka :eek: tinal mogoče??? No, kolko avtekov pa sploh ima tisto plavut gor - preveč naključij... pa še črn je bil x:Dx

 

Škoda da se ne oglasi več, včasih je bila reden klepetalec xsrcx

x:Dx dan! evo mene!

5rca: pol pa kr en dan se ustavi, pa pozvon! x:Dx

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o, Larsy , kje si se ti potepala čez poletje, da te ni bilo nič videt? xsrcx x:)x

Potepala... hmmm. Dlje kot do Dubrovnika niti nism prišla x8Dx x:o)x Sem si pa "rihtala podstrešje" (in my head) x:o)x In marsikaj razčistila.... x:Dx

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potepala... hmmm. Dlje kot do Dubrovnika niti nism prišla x8Dx x:o)x Sem si pa "rihtala podstrešje" (in my head) x:o)x In marsikaj razčistila.... x:Dx

upam, da imaš sedaj lepo urejeno, toplo, gostoljubno in prijetno sobico na podstrešju x;)x x:)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...