Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

Guest sanjalica
Veš kaj je ena sicer težjih pa hkrati tud ena najuspešnejših fint pri osvajanju ženske ................................samo VZTRAJNOST. Sklepam, da tud veš zakaj.

To bi pa še jaz kot ženska rada vedela...

 

A smo tako lahko predvidljive in berljive??? :o|o: :sori: :o|o:

 

Sicer pa, če VEŠ recept, potem ti je ja življenje z :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: posejano.

 

Jaz še zmeraj ne vem... :o|o: :C: :o|o: :O:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Ne vem, noben ni bil tako vztrajen (ali pa sem jaz prej popustila... ker sem se zbala, da bo "zbrisal k drugi") x;)x x:px xDDx xrolleyesx , tk da pri tem nimam izkušenj...

 

Sicer pa, hvala za obrazlago xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
Ženska s tem ocenjuje kolk mu res pomeni, čuti se res željena, posebna zanj...........in vsi mi se radi počutimo željene, ne.....in posebne za koga. Al ne?  x;)x

Tudi moški to počnete... x^x

 

Tako da; včasih so vztrajne ženske, včasih moški... vedno eden vztraja, osvaja, drugi pa modruje in se pametuje in se išče... xDDx :inocent: xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Če meni moški v osnovi ni všeč, je lahko še tolk vztrajen, pa niti približno kakšnega doldajanja ne bo doživel.

Če pa mi je moški že v osnovi všeč...pa...........ahhhh.........sem zaspana. Nočka. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Dokaži da vem x:)x x;)x x:)x ; dokler ne dokažeš... sem nedolžna x:)x

 

(vsaj to sva zadnjič z Rachkom ugotavljala, katerega pa nocoj tudi pogrešam... Raaaaaaaaaacheeeeeeeek x:o)x , kjeeeeeee siiiiiiiiiiiiiii?????? )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Si pa že picajzlast :D xrolleyesx xrolleyesx :o|o:

 

"domnevno nedolžna" to mi je nekako v stilu... da bi j. in bi ne bila poj. :vragec: x:)x :vragec: x^x x:px :xx!: x^x x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kul, a rečemo kako, ki je že dolgo nismo.....npr. kakšno o seksu? Prav pogrešam že kakšno fajn seksi debato. :vragec: x:Dx Hih, sem se spomnu, da morm ob priliki še neki v temo "orgazem" napisat. x:px x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce res ne more samo s seksom poskrbet, potem si res naj pomaga. Ampak boljsi filing je, ce ti tip...al kaj...jst ne vem no...sam a ni lih to kul, da vids, da tvoja boljsa polovica ful uziva zraven, ko jo TI rajcas?

Al ste vsi posteljni egositi? x:o)x x:Dx x:Dx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...