Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

xDDx Oj, sem pozabila, da nenadoma sodelujem v 'Pogresanih', pa sla pogledat zdajle, pa vidim zgoraj, 'vroca debata', zakaj le, pa potem vidim.

Mick, ne stekam cist dobro, ampak saj ni vazno, sem sam zbrko povzrocila, :D, moj point pa je v bistvu cist drug.

V bistvu ne maram nikogar tolk obremenit s sabo, da bi mu navesila svoje pogresanje - to je moj point, svoboda njegove odlocitve.

Poleg tega pa tudi ne morem tako ravnat, ker sem urednik, v bistvu ni vazno, ce ali koga pogresam.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, tud to je en pogled na to zadevco. Jst jo vidim močneje iz druge plati....kot izraz naklonjenosti nekomu. Men je npr. pujsa ljuba, pa je ni. In jo pogrešam. Pa pol to tud napišem. Če ne opazi, ko mrbit pokuka kdaj na lnf......in je ni predolg......jo bom pač drgač zagnjavu. :vragec: x:Dx Bemu, če bi tipčki bejbam pustili tako svobodo odločitve, bi bli sami rokometaši. :vragec: x:o)x x:Dx

 

Ja, dober no, če ti tako meniš. Ravnaj pač, kot meniš, da je prav v tvoji poziciji seveda in dopusti, da ne-uredniki ravnamo in menimo drgač, ne x^x . Mah, sam, da si me pogrešala. :vragec: x:Dx

 

Matr, dans bom čvekav se mi zdi.....bejžteeeeeeeee :vragec: x8Dx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obstaja recimo se drug vidik, Mick - recimo da recem, da sem pogresala kaj jaz vem koga. A onega pa ne? pa tistega? kot sam vcasih tud pravis, morda pa ima pikec teze, ce jaz recem, pa nocem bit pomembna, ne me pliz narobe razumet... ampak a ves...

Npr. free-ja dolg ni blo, pa ga nisem poklicala, pa se poznava, smo se ze veckrat srecali, pravzaprav smo bili en cajt kar dosti na zvezi, pa ga nisem, ce bi napisala, pogresam, bi morda opazil in bi ga prijela nekaksna slaba vest, pa bi morda kaj jaz vem... a ves...

Ce pa bi hotla, bi pa lahko zacela nastevat, samo takoj krivico povzrocim vsem, ki jih potem ni na tem seznamu, ker se jih tocno tisti hip ne spomnim...

 

Poleg tega pa ne samo da se nocem se tudi ne smem v teh smislih 'vezat'.

Jaz sem tu, vsi pa odhajajo in prihajajo - naj me stre vsakic, ko se bo ena skupina al pa en posameznik dol odrolal?

Zato tega nic ne cutim, takih custev, ker jih prej ne potenciram...

 

Vcasih se spomnim koga, ki je (bil) cist neopazen in plah, pa se me je na nek nacin dotaknil, morda njegova iskrenost al kaj jaz vem kaj, samo teh je mnogo, ne mores vseh nastevat.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mickeni se pa res zna dotaknit, a ne Marsa :2src: x:Ix

 

 

Kar se pa tvoje bolečine tiče: :C: sočustvujem in ti ne znam pomagat....

še sebi ne, vse ideje, projekti....so nekomu drugemu napolnili žepe.... :V:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Thanx, Lia, saj vem, saj nihce ne mroe, sam vcas pac moras mal pojamrat...

Ja, saj si ne delam utvar, da sem edina, ampak saj to me se bolj skrbi, nisem sam zarad sebe zalostna v bistvu zarad tega, ampak splosno, ker... mah...

:)

Mi je tudi jasno, da je seveda ze kdaj bil kak Lunin koledar (sam jaz ga do pred LK-ja nisem videla, razen setvenega, pa tudi kasneje nobenega podobnega, ki bi imel zgodnejsi datum zacetka izdajanja)... torej, lun si nisva midva izmislila, vendar pristop, nacin, koncept... pa je popolnoma avtorski, in seveda so izsli kasneje se stevilni, pa nekateri se niso prijeli.

Mah saj so mi ze vsega boga pljackali, ma fak, ko se vsakic pol cist vsega spomnis! Logote, mah, ne bom nic tega pogrevala, se mi ne da - tu na netu imam vsaj TUD jaz moznost. x^x tle pa, ce si dober, te najdejo. x8Dx

 

Jasno da se te dotakne Mick - saj je srcen, vse, o tem sploh ni debate. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To itak :palec: . Saj pravim, mislim, da sm dans že omenu, da si ti pač v specifični situaciji. Men je npr. bila nekak "brezvezna" tema miss lnf......in je tud nisem komentiral......haloooo :eek: .......ker je čist brez veze, da sedaj poleg vseh simpa lunatk ene kujemo v zvezde in s tem na podlagi fizičnih lastnosti na nek način zanemarjamo druge. Ker izgled in fotka sta ena stvar, stil, šarm, karakter pa, vsaj meni, lahko velik prej dajo neko vrednostno oceno posamezne lunatke, pa itak se bi teh ocen raje izognu. Kdor mi je všeč mu to pač izrazim na tal al drgačn način, kdor mi npr. ni.....se mi zdi brez veze, da to kaj posebej komentiram. Razen v temah, kjer se pač moja stališča in nekateri pomembni pogledi na življenje, svet tako zelo razlikujejo, da se je pač treba mal sfajtat. Pa vendar, lunatki si to lahko dovolimo, tisti, ki si ne želimo, pa se pač ne odzovemo temi. Seveda pa so lunatki večinoma izgleda zlo fajni ljudje in ne boš verjela.......sem prej začel o tem pisat, da je mogoče do bl tihih in neopaznih tema mal krivična, pa sem zabluzu, brisal, pol pa se mi ni dalo še 1x pisat. V bistvu bi tudi meni bilo žal za čist vsakega lunatka, ki bi šel dol.......seveda pa ne morem mimo tega, da me odsotnost nekaterih bolj "prizadene" kot odsotnost drugih. Tako pač je. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, tako, ja, Mick,. koncno si videl situacijo iz tega zornega kota, ker si se tudi sam lahko nasel v enem takem primeru, ja tako - miss lnf, res je, potem pa zdaj nastevat?

Kolk jih je lustne, same dobre bejbe, ena tako in druga drugace.

Ja. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lia, thanx, to smo ze obravnavali - zaradi pocasnosti sodnih mlinov je povsem jasna, da bolj ne bi mogla bit, zadeva, vsi dopisi, advokati, vsega boga... na nekaksnem cakanju v vsem teh kolesju tozb, zmede v sodstvu, avtorsko pravo ni doreceno (ravno zato pa se lahko ribari v kalnem, ni pa to v sirsem interesu, da bi se sfuralo, ker potem pol casopisnih, tv in ra his odpade kot gumbi), se manj pa je doreceno to na netu, kaksen butast razlog sva dobila, zakaj je zavrnjeno - JASEN PRIMER - z dokazi, takimi in drugacnimi, celo s posto, kjer v bistvu potrjuje ona urednica (prav neumno, pravzaprav), skratka, V ZEPU!!!!

ne pa tudi tu, v Slo.

Potem pa ti dol pade, ker tulis v vihar.

Brez veze, raje dalje ustvarjava, nocem past v stos kot nekateri, ki se ves lajf borijo za pravico, pa morda neprave poteze se grejo... jaz raje dalje grem, pa morda se kaj drugace in prav obrne. :palec: xDDx

sam jezi pa zaboli pa me vseen.

So bili cajti, ko si nisem upala cajtenga odpret, brez da bi se bala, da bom komplet svoj lunin post zagledala pod kaksnim avtorstvom I.e.-ja ali kaj jaz vem koga!!! :eek: celo tako je ze bilo...

Na netu se leta 2000 prakticno ni pojavil eden astro sajt, ki ne bi imel textov z LN. Morda delam krivico, sory, morda niso bili cist vsi - a nekateri vejo, vsak mesec je bilo kaj.

In kaj naj - se razpocim, tedne, ure, dneve svoje dragocene, TAKOLE zapravljam?

jaz pravim - zivi bili pa vidjeli, pa verjamem, saj res, tudi v karmo... :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men so ble pa te debate fine za brat...pa štekam marso, sam sem nekako takega mnenja kot mick. mislim, da ni vse zlagano...in ponekod je celo veliko bolj iskreno, kot je videti na prvi pogled. kar se pa teme tiče....skrajno zanimivo, kaj smo pravzaprav pogrešali x;)x

 

mick...sem vesela, da si nazaj x:)x

 

koga pa jaz pogrešam in zakaj je pa spet čisto moja stvar x^x ...pa sem vseeno vesela, da poznam ta občutek. težko sem hladna do ljudi, nikakor pa ne morem biti do vseh (pa čeprav znam biti tudi taka) x:px x;)x :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ooooo, pikica x:Xx x;)x . Zame tvoja najboljša ikonca do sedaj. x:o)x Hehe, sm mislu napisat tud isto za niknejm, pa ne gre.......zame boš v bistvu vedno pokowc :palec: x:)x :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[

koga pa jaz pogrešam in zakaj je pa spet čisto moja stvar x^x ...pa sem vseeno vesela, da poznam ta občutek. težko sem hladna do ljudi, nikakor pa ne morem biti do vseh (pa čeprav znam biti tudi taka) x:px x;)x :palec:

 

 

No :palec: :palec: :palec: se strinjam, tudi sama včasih rabim vedro mrzle vode , da ohladim razgreto glavo od domišljija....še dobro da prihaja zima not, da bomo laže hladni, x:Ix x:Dx :vragec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hahahahaha.....kaj češ lepšega v živleji k skušnjave, ha? :vragec: x:o)x x:Dx Pa premagane......al pa tud ne........ :inocent: x:Dx

 

Pogrešam skušnjavo? x:px :vragec: x:Dx

 

Ži pa? :inocent:

 

Ah, ji morm prepustit svobodo..........če me neče, me pač neče. xnckrivx

 

A mamo kakega smeška z avreolo nad glavco? x8Dx x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...