Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

Aja seveda, sem mislila da sem dodala, namen sem vsekakor imela - mislila sem seveda tudi, ko nastopamo s svojim obrazom.

 

Imeti in kazati OBRAZ.

Obstajajo celo rekla...

Ni imel tolk obraza... itd.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kako da ne?  x?x

 

 

ne vem.

 

Če citiram cel post je ok....če pa delno izbrišem...pa ni ok...

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>moras pazit, da brises samo med oklepaji, cosmica!

pa zivijo...sem te ze kar malo pogresala... x;)x

 

 

<{POST_SNAPBACK}>No glavno da sta se najdkali. xDDx x:o)x x;)x

 

 

iiiiiiiiiiiiiiii samo da sva se najdli xsrcx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa gledam na to tako ...... Ze miljonkrat povedano, pa naj bo se miljonprvič: Besede so poceni.

...

Pa vse skupaj sem napisal brez imen, splošno. Nameroma.

Če se je/bo kdo spoznal v tem, je prav, če se ne bo, očitno nisem govoril o njem  x;)x

Pa ne prevečkrat, lahko dobiš očitek, da venomer na nekaj namiguješ ... :vragec:

 

V bistvu pa je "na splošno" še najlažje pisati. Nihče ne more biti jezen, noben ožaljen, nikogar ne kritiziraš ... pa je vseeno v zraku. In etru. x;)x

Koliko pa zmoreš še pohvale tako, splošno dajati? :eek:

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

Astra je rekla, rakice smo take....mogoče, to ni samo rakovsko...si pač občutljiv.

Cosma, nisem imela v mislih samo občutljivosti...bolj tisto, obdržati stvari, ljudi, odnose za vsako ceno.

Jaz ne rabim brati svojih postov nazaj...zelo dobro vem, koliko sem se spremenila... x^x ...in To mi je dal tudi lnf...prej sem padala v scene...zdaj pa ljudi zelo preprosto spustim od sebe...ohoho težka lekcija je bila tole... :o|o:

 

 

<{POST_SNAPBACK}>pa bo čas, da se pa res na tak ali drgačen način, torej povsem ali pa deloma umaknem s foruma.......ker mogoče pa res......kaj pa širni lnf zanima moje intimno mišljenje, življenje, ljubezni, delo, moja osebna stališča, meni ljubi ljudje, pričakovanja, želje, bojazni itd. Ne, da jih mogoče sploh ne zanima, sam.....zakaj bi si vse to moral deliti z vsemi, tudi z brezveznimi modeli, ki me na ta način spoznavajo, pa si tega sploh ne želim, niti sam ne želim spoznati njih.....

 

zakaj x?x zato, ker je postal tempo življenja tak, da so nam ljudje z lnf-ja bližji, kot ljudje, ki naj bi bili naši prijatelji.Koliko takšnih prijateljev, ki jih lahko pokličeš in potožiš, da si bolan, nesrečen, preobremenjen, zaljubljen...kaj vem, kaj še vse...pa sploh še imaš? Ne vem, po moje malo...tako kot mi vsi tukaj.in tudi tisti, ki jih imaš..so postali drugačni...ali pa smo se spremenili mi...

Prenavljaš kopalnico, kupuješ ferštekerijo, skregal si se z uradnikom na občini...nekomu preprosto MORAŠ povedati...rad bi vedel, kaj pomaga proti želodčni kislini, kje lahko kupiš uro, kako naj kakšno stvar skuhaš...preprosto...vprašaš na lnf...

...in ZATO boš ostal na lnf...in nehaj že 325-tič govoriti...ja, čas bo... xrolleyesx

 

Mene sploh ne zanima, kdo piše iskreno, kdo piše o sebi..in kdo sam naklada..vsak pač po svojih zmožnostih...in željah, razlogih, zakaj je tukaj...

Jaz pač pišem tako, kot JAZ želim...in se na druge ne oziram...

In tukaj sem s svojo sliko....in velikokrat slišim od raznih znancev, oooo, ti si pa Astra...sem videl na LN....ja, pa kaj...

Povem tisto, kar pač sama želim povedati...in zakaj bi me bilo sram mojih misli, besed...in če kdo igra sam voajerja...in hodi brat...nek mu je sa srećom...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobra debata se je tu razvila! :palec:

Dokaz, da je lahko na videz nepomembno čvekanje povod za poglobljeno razmišljanje.

 

V glavnem se strinjam z napisanim in tu ni kaj dosti dodati. Pogrešam... v bistvu nikogar... ne bom rekla, da mi kdo občasno ne manjka, njegova energija... ampak razumem, da življenje ni (samo) tale mali virtualni svet, na katerega zaidemo... in ostanemo, dokler nam ustreza.

Virtualna poznanstva niso nekaj trajnega in nespremenljivega... če pa je naklonjenost do nekoga tolikšna, da preraste v osebno prijateljstvo (ali pa le-to obstaja že od prej), pa pojavljanje ali nepojavljanje na netu ni bistveno za njegovo ohranitev.

 

Ali na tole pisanje pričakujem odziv? V bistvu ne... je samo še en prispevek v mozaiku ostalih mnenj.

 

So moji posti odraz moje osebnosti? Trudim se, da bi bili... pa ne glede na to, ali sem v real lajfu Micka Kovačeva ali Polona Tapata... moja fotka je pa tudi gor x;)x

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pac, tema, kot katerakoli druga....

Se mi pa zdi ocitno dovolj zanimiva, da se notri pojavim na vsake recimo 15 ali dvajset strani in potem se mal pogovarjam, ker mi je fino te plasti raziskovat.

Ja, sem šel štet: na zadnjih 9 straneh skupaj 29 postov. x;)x

Po drugi strani, pa verjamem, da se po 15 - 20 zaporednih strani notri ne oglasiš.

Zato še vedno trdim, da ta hip govorimo o bolj pomembnih rečeh. x^x

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Cosma, nisem imela v mislih samo občutljivosti...bolj tisto, obdržati stvari, ljudi, odnose za vsako ceno.

...

zakaj x?x  zato, ker je postal tempo življenja tak, da so nam ljudje z lnf-ja bližji, kot ljudje, ki naj bi bili naši prijatelji.Koliko takšnih prijateljev, ki jih lahko pokličeš in potožiš, da si bolan, nesrečen, preobremenjen, zaljubljen...kaj vem, kaj še vse...pa sploh še imaš? Ne vem, po moje malo...tako kot mi vsi tukaj.in tudi tisti, ki jih imaš..so postali drugačni...ali pa smo se spremenili mi...

Prenavljaš kopalnico, kupuješ ferštekerijo, skregal si se z uradnikom na občini...nekomu preprosto MORAŠ povedati...rad bi vedel, kaj pomaga proti želodčni kislini, kje lahko kupiš uro, kako naj kakšno stvar skuhaš...preprosto...vprašaš na lnf...

...in ZATO boš ostal na lnf...in nehaj že 325-tič govoriti...ja, čas bo... xrolleyesx

 

Mene sploh ne zanima, kdo piše iskreno, kdo piše o sebi..in kdo sam naklada..vsak pač po svojih zmožnostih...in željah, razlogih, zakaj je tukaj...

Jaz pač pišem tako, kot JAZ želim...in se na druge ne oziram...

In tukaj sem s svojo sliko....in velikokrat slišim od raznih znancev, oooo, ti si pa Astra...sem videl na LN....ja, pa kaj...

Povem tisto, kar pač sama želim povedati...in zakaj bi me bilo sram mojih misli, besed...in če kdo igra sam voajerja...in hodi brat...nek mu je sa srećom...

 

Astra

WoW!! :palec: x^x

In to sem mislila, kar si ti tako super ubesedila - TA rakovski moment in ne custvenosti, to dvoje ni tolk povezano kot se zdi na 1. pogled oz. ni nujno, da je.

 

<{POST_SNAPBACK}>Dobra debata se je tu razvila! :palec:

... če pa je naklonjenost do nekoga tolikšna, da preraste v osebno prijateljstvo (ali pa le-to obstaja že od prej), pa pojavljanje ali nepojavljanje na netu ni bistveno za njegovo ohranitev.

:palec: No, to... ti poves v smooth stavku, jaz pa...

 

<{POST_SNAPBACK}>Ja, sem šel štet: na zadnjih 9 straneh skupaj 29 postov. x;)x

Po drugi strani, pa verjamem, da se po 15 - 20 strani notri ne oglasiš.

Zato še vedno trdim, da ta hip govorimo o bolj pomembnih rečeh. x^x

... povem to na 29 straneh al kolkih. :D ;) ;)

 

ja, Piko, ce se ze grem cifre, ne... :D

V resnici recimo v enih temah sploh ne sodelujem, kaj jaz vem, varanje recimo, potem pa na 68. strani do 76. blazno intenzivno in se mi zdi nadvse pomembno, ocitno...

Potem pa me spet ni.

Pac, meni ni tezko ne pasti v debato, ne ustvarjati si slike... in ne o tem javno povedati mnenja.

Ce ne bi bilo tako, ne bi imela taksnega foruma. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ali na tole pisanje pričakujem odziv? V bistvu ne... je samo še en prispevek v mozaiku ostalih mnenj.

Prav to se mi zdi pomebno. Ne pa, kdo ima prav in kdo ne. Če bi imel vedno prav, bi bil bog! Če bi imel skoraj vedno prav, potem sem lahko svetnik. Zato mi je važno, da spoznam, kdaj nimam prav in predvsem - da si to tudi priznam.

 

Piko

 

P.S. O nekaj sem že kar pogrešal, pa bom tule nadoknadil:

Nekaj lubčkov za JanjKo x:Xx Tinko x:Xx Cosmo x:Xx Cocinelle x:Xx Aiwo x:Xx Tihoreko x:Xx Amis x:Xx ! Upam, da jih niste preveč pogrešale, kor pole bi bile pogrešnice, hehe

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za pikota x:Xx ....in vse naštete x:Xx ...in še za koga x:Xx ...pa za marso enga x:Xx ...pa ne se jezit šefica, če ni v tapravi temi x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[zakaj x?x zato, ker je postal tempo življenja tak, da so nam ljudje z lnf-ja bližji, kot ljudje, ki naj bi bili naši prijatelji.Koliko takšnih prijateljev, ki jih lahko pokličeš in potožiš, da si bolan, nesrečen, preobremenjen, zaljubljen...kaj vem, kaj še vse...pa sploh še imaš? Ne vem, po moje malo...tako kot mi vsi tukaj.in tudi tisti, ki jih imaš..so postali drugačni...ali pa smo se spremenili mi...

Prenavljaš kopalnico, kupuješ ferštekerijo, skregal si se z uradnikom na občini...nekomu preprosto MORAŠ povedati...rad bi vedel, kaj pomaga proti želodčni kislini, kje lahko kupiš uro, kako naj kakšno stvar skuhaš...preprosto...vprašaš na lnf...

...in ZATO boš ostal na lnf...in nehaj že 325-tič govoriti...ja, čas bo... xrolleyesx

 

Mene sploh ne zanima, kdo piše iskreno, kdo piše o sebi..in kdo sam naklada..vsak pač po svojih zmožnostih...in željah, razlogih, zakaj je tukaj...

Jaz pač pišem tako, kot JAZ želim...in se na druge ne oziram...

In tukaj sem s svojo sliko....in velikokrat slišim od raznih znancev, oooo, ti si pa Astra...sem videl na LN....ja, pa kaj...

Povem tisto, kar pač sama želim povedati...in zakaj bi me bilo sram mojih misli, besed...in če kdo igra sam voajerja...in hodi brat...nek mu je sa srećom...

 

Astra

 

 

:palec: :palec: x:Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[

Ali na tole pisanje pričakujem odziv? V bistvu ne... je samo še en prispevek v mozaiku ostalih mnenj.

 

So moji posti odraz moje osebnosti? Trudim se, da bi bili... pa ne glede na to, ali sem v real lajfu Micka Kovačeva ali Polona Tapata... moja fotka je pa tudi gor x;)x

 

:palec: :palec: x:Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Prav to se mi zdi pomebno. Ne pa, kdo ima prav in kdo ne. Če bi imel vedno prav, bi bil bog! Če bi imel skoraj vedno prav, potem sem lahko svetnik. Zato mi je važno, da spoznam, kdaj nimam prav in predvsem - da si to tudi priznam.

 

Piko

 

:onfire: xsuperx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>zakaj x?x  zato, ker je postal tempo življenja tak, da so nam ljudje z lnf-ja bližji, kot ljudje, ki naj bi bili naši prijatelji.Koliko takšnih prijateljev, ki jih lahko pokličeš in potožiš, da si bolan, nesrečen, preobremenjen, zaljubljen...kaj vem, kaj še vse...pa sploh še imaš? Ne vem, po moje malo...tako kot mi vsi tukaj.in tudi tisti, ki jih imaš..so postali drugačni...ali pa smo se spremenili mi...

Prenavljaš kopalnico, kupuješ ferštekerijo, skregal si se z uradnikom na občini...nekomu preprosto MORAŠ povedati...rad bi vedel, kaj pomaga proti želodčni kislini, kje lahko kupiš uro, kako naj kakšno stvar skuhaš...preprosto...vprašaš na lnf...

...in ZATO boš ostal na lnf...in nehaj že 325-tič govoriti...ja, čas bo... xrolleyesx

 

Mene sploh ne zanima, kdo piše iskreno, kdo piše o sebi..in kdo sam naklada..vsak pač po svojih zmožnostih...in željah, razlogih, zakaj je tukaj...

Jaz pač pišem tako, kot JAZ želim...in se na druge ne oziram...

In tukaj sem s svojo sliko....in velikokrat slišim od raznih znancev, oooo, ti si pa Astra...sem videl na LN....ja, pa kaj...

Povem tisto, kar pač sama želim povedati...in zakaj bi me bilo sram mojih misli, besed...in če kdo igra sam voajerja...in hodi brat...nek mu je sa srećom...

 

Astra

 

Odgovarjaš zame oz. namest mene? xrolleyesx Ali zase? x;)x

 

Prijateljev? V real lajfu? Seveda se strinjam, da je tempo življenja (vsaj moj :vragec: ) tak, da še komi folgam. Ampak....včasih k temu velik pripomorem sam, tudi s pretirano udeležbo na lnf. Na srečo še takšne real prijatelje imam, res pa je, da jih redkeje videvam, vendar, tudi po moji "krivdi". Ali pa lahko te prijatelje nadomestim z lnf-om? Močno dvomim. Oziroma menim, da ne. Kdo na lnf-u pa je moj prijatelj? Kdo pa stvari, ki jih napišem in si jih omenila v svojem postu bere zato, ker je moj prijatelj, ker ga iskreno zanima, skrbi zame ali pa se iskreno veseli zame? Ne pravim, da ni koga, sam si ne delam pretiranih utvar. x^x A ni to sam lnf res neka vrsta terapije, da si daš duška, poveš........ne pa tudi naivno verjameš, da lahko nadomesti prijateljstva, prava prijateljstva? In ali ne "poročaš" na lnf tudi zato, ker se ti ne da vzeti časa, ki bi bil potreben za živ stik s prijateljem, ker je to tukaj enostavneje. A pa morš res tud o tem kako si rit brišeš pisat na lnf? Al pa o vsakem mal bl ne povsem običajnem dogodku v svojem lajfu?

 

Če bom to želel, bom napisal res 325x, da bom 1x mogoče odšel, saj tudi zato pa lnf je. In sploh nisem napisal v tem smislu, dramatično, joj odhajam, samo prenesel sem svoje misli, ki so se mi porajale v debati, nič druzga. Brez bilokakšnega namena vzbujat poste, kao, daj nehaj, ostani, brez veze, da greš itd. Ker o tem zadnje čase razmišljam pogosteje, brez kakšnega razloga, ki bi bil kakorkoli povezan z bilokom na lnf.....je povezan s samo menoj, gre samo zame, meni se porajajo takšne misli, verjetn jih lahko napišem, če si to želim, ne. V določeni meri pač ta hip ocenjujem mojo preveliko ali pa sploh udeležbo na lnf kot škodljivo zame, tudi zato, ker mi krade čas za prijatelje. In včasih jemlje energijo za stvari, ki bi mi po mojem bolj koristile kot čvekanje tukaj. In tako kot tebe kao ne briga kako kdo piše, ne vem, zakaj te moti, če to kar pač sem - napišem jaz. In napisal sem 2x v debati z Marso, pa še enkrat bl za hec k zares, pa sedaj sem podal svoje misli......pismo, je tako delovalo nate al kaj? :vragec: :o|o:

 

In konec koncev, ne pozabi, ti si ti, jaz sem pa jaz. Zakaj bi mene ne motile kakšne stvari, če tebe ne motijo? In obratno? Se pa spomnim tvojega posta, ko si ravno ti nekaj tazga napisala, o načinu pisanja in voajerstvu itd. x;)x ....ker te je tist trenutek pač zmotilo. Sam sem o tem razmišljal pač sedaj. In?

 

Ti pač misliš kot misliš. In Marsa kot pač misli. Jaz pač mislim kot sem napisal. Sem pač razmišljal le zakaj bi se odpiral ljudem, ki jih ne poznam in pa celo tistim, ki me sploh ne marajo, pa tud tistim, ki so meni antipatični. Le zakaj? Povsem moja stvar je, če ne bom več, ne? Povsem tvoja stvar je kako boš ravnala ti.

 

Kar se pa teme same "pogrešani" tiče, sem sam pisanje vanjo vedno razumel predvsem kot dan kompliment, izkazano pozornost nekomu.......le-teh pa ne dajemo oz. izkazujemo vsem. A je to krivica? Da nekomu poklonim kompliment, pozornost, nekomu pa ne? Daleč od tega, zato pa ta tema mene nikol ni motila tako kot npr. Marso. Tudi poklanjanje komplimentov vsakemu kot izkazovanje pozornosti v smislu pogrešanosti vsakemu, bi bilo le hinavstvo, torej, le v čem je problem? xrolleyesx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>... zato pa ta tema mene nikol ni motila tako kot npr. Marso. ...

No, ja... a to si sklenil iz moje silne udelezbe tule?

Ker je tema, sem pac razmisljala o temi, kot je navada na forumu.

ker sicer ne sodelujem v temi in je ne berem, me je recimo presenetilo, kako je postavljano skoz... seznami, imena...

(*ja, to je lep point - pozornost)...

jaz pa sem pac samo filozofirala vselej tule.

In ne moti me tema, nikakor, a je kje kaj takega, je izbrisana, prestavljena, sem imela kakrsnekoli pripombe na samo temo? Ne, pac pa kvecjemu na pojem, ki ga obravnava ta tema.

Ne motijo me custva, niti me ne motijo v bistvu neiskrena custva, niti besede... ... kot je rekla astra, vsak daje kar pac zmore, zna ali zeli. :palec:

 

V bistvu samo razmisljam o pogresanju... in to prevajam na vsa podrocja v lajfu in prevedem na vsemogoce (bolj ali manj podobne) situacije in okoliscine v lajfu.

 

Vsaka pot je prava. :palec:

Selene je zelo dobro povedala...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...