Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa gledam na to tako:

Vsak (oz. vecina) ki jih pride na forum, se na zacetku 'fini'.

No, skozi cas, med pisanjem, odgovarjanjem, modroanjem....pa tudi 'med vrsticami' se nekako ta 'finost', 'zadrzanost', 'strpnost' , nekako, hmm...zvodeni.

 

Ce se je/bo kdo spoznal v tem, je prav, ce se ne bo, ocitno nisem govoril o njem  x;)x

Neeeee, neeeee, neeeeee :OO!: jaz pa nisem tak. Majke mi :switz: :switz: :switz:!!!

 

Buaaaaaaaaa :C: neeeee, neee, neee to ni res, to pa sploh ni res :V: :C: :xx!: .

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Demonstrativni odhodi nekaterih so me navedli na razmišljanje... Mačonin post pa je povod, da napišem tole... ki pa ni namenjeno osebno ne njej ne komurkoli... če pa se kdo najde v njem, naj mu bo v razmislek...

 

Forum je živ organizem, ki ga ustvarjamo vsi navzoči... in vsak prispeva tisto, kar v nekem trenutku sam želi. Interesi so - normalno - različni... kolikor ljudi, toliko interesov in kolikor nickov, toliko razlogov za sodelovanje.. in priznam, da niso vsi krepostni. Vendar... če se kdo razgali in razkrije določene stvari iz svojega življenja, za katere mu je pozneje žal, je to njegov problem... nihče ga ni silil, da to stori. In če kdo nasede očitni provokaciji ali celo sam provocira, lahko pričakuje, da bo dobil vrnjen bumerang. Je pač tako... kakor si sejal, tako boš žel.

 

In če kdo potrebuje nekoga drugega, da mu "odpre oči" in mu omogoči, da vidi vso "bedo in sprevrženost" tistega, kar mu je do nedavnega nudilo zadovoljstvo... no ja, potem ga čaka še veliko lekcij o življenju... ne glede na to, koliko duhovnosti ima na jeziku oziroma tipkovnici...

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>No, jaz se oglašam v tej temi z določenim namenom in ne kar tako.

Vseeno sem se odločila, da dam zadnji komentar, kljub temu, da sem se odločila, da ne bom več sodelovala pri tej packariji.

Tako kot je rekel Mick in upam, da bodo začeli spoznavati tudi ostali, ki so v redu in jih je škoda za določene ˝elemente˝ tega foruma (forum sam po sebi je dobra ideja, lahko je koristen, uporaben in še kaj, a le dokler ne posegajo drugi po tvojem življenju in zasebnosti ter si dovolj distanciran in objektiven), da ni dobro zaupati svojih čustev, občutkov, izkušenj, mnenj, nazorov, in nenavsezadnje barvo spodnji gat, način britja tam spodaj, vsebino želodca, popisovanja celega roda, popisovanje celega repertoarja ljubimcev in ljubimk,......

 

V glavnem je to drhal, ki je astrologija, ezoterika, duhovnost sploh ne gane in komentirajo le v čvekarijah.

 

Evo, nimam kaj početi na forumu. Prevelik talent imam in potencial, da bi ga zabijala na forumu! In mislim, da je tudi Mick tako rekel, da je zanemarjal ljudi v RESNIČNEM ŽIVLJENJU na račun bedarije kot je forum, ki je namišljen, zlagan svet!

IN TO JE FORUM: BEG PRED REALNOSTJO, BEG PRED SABO IN LJUDMI!!!!

 

 

Iz tvojega posta veje razočaranje in zagrenjenost Mačona. Nisem ravno spremljala zakaj in kako s kom si imela kratek stik in kdo te je tako osebno prizadel. V bistvu si že sama napisala...da je treba imeti distanco. Tako kot do ljudi v vsakdanjem življenju. In če si sama izbrala to pot, ki si jo, ni kriv forum, marveč tvoja presoja.

Ne moreš reči, da je v glavnem drhal na LNF...sorry pač, moje mnenje je ravno nasprotno. Mogoče si iskala nekaj in dobila lekcijo očitno si imela probleme z partnerjem in je to bil beg zate. Meni je LNF sprostitev in zabava. Partnerske zadeve, rešujem pa samo s svojim partnerjem in nikjer drugje.Pa tudi če kaj potrebujem najdem prej, kot pa da prekličem svoj bataljon prijateljic, če vedo to ali ono....

Ne mislim, nič slabega o tebi, ne vzemi to kot osebni napad. Vendar se mi zdi, da si v tem postu, šla malce čez.

Vse dobro!

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mačona, in koliko nas pozna tvoj fant, da sta lahko nas skupaj kvalificirala? Bila v krizi, naredila napako, na forumu ali preko os? In fant ti je razložil kdo smo mi? In nekje si napisala, da ne rabita ostalega sveta... ja vidim, da res ne, čeprav ne tako ti kot on tvojega sveta.. Škoda...

Miška si prijetno dekle, uživaj v življenju in vzemi si svoje trenutke, tole je dobronamerno...

kot sem že napisala -

sam stojiš za svojimi besedami, ki jih tule spišeš,

sam pač napišeš kako obožuješ sex, kaj ti pomeni vegetarijanstvo, kaj ljubimci in kaj prestiž... in o mojem osebnem življenju veste bore malo, mogoče vedo posamezniki ali pa napišem nekaj drobec... ja pišem o hčerki, ker sem ponosna nanjo, pišem o svojih razmišljanjih, ker so moja razmišljanja, pišem o prijateljstvu, predvsem pišem iz sebe... nekoč sem svoja čustva zapisala na nekaj strani papirja... če lahko tisto prebere vsakdo, potem lahko zavestno pišem tudi tule gor...

če si takšen tule kot si v resnici, stojiš za svojimi besedami.

Nikoli mi ne bo žal niti za eno misel, ki sem jo podala na forumu, niti za eno debato, v kateri sem sodelovala, predvsem pa nikogar ne sodim.

Vsak živi svoje življenje. Veliko sem se naučila na forumu, veliko novega izvedela, prisiljena sem bila v razmišljanje in nisem mlada, ki naveličano lima smeške in poljubčke... in predvsem mislim s svojo glavo. In če bo čas, da grem od tule dol, se bom odločila sama, ne moj partner, ne moja hči, ne moj ljubimec in vseeno bom hvaležna za vse tisto, kar so mi dali ljudje tule gor...

Mačona, tole je bilo samo razmišljanje na tvoj post, čisto nič osebnega, kar je bilo napisano tebi, je napisano čisto zgoraj... želim ti, da bi v mavrici ljubezni našla svojo srečo. Samo ne zapri prekmalu dlani, ne sprejmi manj, kot si vredna... vso srečo ;)

Ksenija

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mačona, nimamo te pravice zadrževati.....meni so bili tvoji komentarji všeč....norčeval se nisem, ko tudi iz drugih ne.....nekateri se radi norčujejo in prizadenejo sogovornika, kar ni fer, jaz zaradi nekaterioh v nekatere raje ne grem, ker se preveč norčuje, pa izgublja že okus in razum, ampak to je forum, že mora tako biti, naj sodelujejo kdor želi in v kakšni obliki....za nazaj ti naj ne bo nič žal, ker itak ne moreš nič spremeniti, za naprej pa lahko spremeniš način pisanja in vse ostalo....omenjaš astrologijo, se popolnoma strinjam s tvojo domnevo, malo jih tam komentira, vsi bi najraje, kar svoje podatke podali in čakali, da jim bo servirano nazaj....astrologi, ki so že tolk v tem enostavno ne zmorejo vsakemu odgovoriti, če je čas, pa mogoče energije ni za tolk pričakovalcev.... jaz sem še na forumu, edinem na katerem sem aktiven, resnično pa priznavam, da sem preveč gor, ampak to bom moral pri sebi razčistiti, sam bi raje energijo iz čvekarij prenesel med astrološke teme, upam, da bom zmogel, če bom pa šleva, pa pač ne bom, če sem prenehal kaditi po 15 letih, vem da bom tudi to zmogel, pa še voljo imam x^x ....enostavno nekatere pogrešam, pa jih še tudi bom, pa lahko vi pišete ali je lepo ali ni lepo pisati ali je to pogrešanje ali ni....bom se pa vzdržal spiskov pogrešanih za vnaprej......Mačona tebi pa želim vse dobro v življenju, počni to kar te veseli, bilo te je prijetno brati v etru, če se pa vrneš še nazaj pa vedi, da pravi prijatelji ne bodo nikoli jezni, ampak boš vedno dobrodošla, lep pozdrav, Borism xsrcx x:)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mačona, trenutno moja hči sedi zraven mene, dela nalogo...in ne boš verjela, vzamem si veliko časa zanjo in če bi brala moje poste bi to videla, vzamem si čas za prijateje, za službo, celo zase... ja smo videli, da so na forumu zate svetle izjeme, hm... in kako lahko napišeš da ima Contesa puhle poste, če jo ne prebereš? In da forum ni več to kar je bil, a veš se spomnim dvogovorov zapeljevanj, namigovanj... meni tudi to ni bilo všeč in?Je kriv forum?

Miška, upam, da ti bo uspelo obdržati njegovo ljubezen, ker se razdajaš... se on tudi? Če boš pa kdaj osamljena v svojem svetu, ns pa le poišči, ker vsakdo rabi svoj svet, ne samo svet ljubezni... veš pri dvajestih sem rezmišljala, da ne potrebujem drugega kot njegovo ljubezen, pri 32 se sprašujem, kdaj sem resnično imela njegovo ljubezen... želim ti, da ne spoznaš tega...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>S fantom sva ugotovila, kakšni ljudje so na forumu, vsaj v večini no:

ločenci, ki ne vejo kaj bi s sabo,

perverzneži, ki se delajo norca iz mladih deklet in jih zavajajo (tudi jaz sem bila žrtev, čeprav se zavedam, da sem si popolnoma sama kriva),

mladi ljudje, ki cele dneve čepijo na forumu in ne vejo drugega kot klikati na smeškote in dan za dnem ponavljati eno in isto,

jara gospoda, ki se hvali s statusom in misli, da nekaj je. :xx!:

 

To so ljudje, ki sploh ne vedo, kaj je prijateljstvo, znajo samo izkoriščati in obrekovati, ter ti obrnejo hrbet v krizi, gonijo se vsepovprek in so na splošno ogabni!!!!!! Ravno taki, ki jih midva s fantom prezirava in jaz sem se zaupala tej živini?!

 

Vidim, da se moram dati v eno skupino: no pa poglejmo:

1. ločenec - nisem

2. perverznež - sem (in zavajam mlada dekleta) x;)x

3. mlad - sem

4. jara gospoda, ki misli, da nekaj je - ooooooooo, to sem tudi.......

5. ne vem, kaj je prijateljstvo - no ja, mislim, da to kar vem.

6. obrekujem - to pa ne.....

7. se gonim - ful, ful......

8. ogaben človek - ja, precej, kadar jem špagete še sploh...............

 

in na koncu ŽIVINA??? :eek: , jst sem skoz mislil, da so naši predniki nekako povezani s primati, tako, da med živino ne spadam........... xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Macona, hojla!

Po eni strani skoda, ker razmisljas tako, po drugi pa cisto kul, delno imas prav; res plitki odnosi ostanejo plitki, na netu ali pa v vsakdanjem zivljenju. Povsod je veliko hinavscine in vsega, kar te moti tudi tu...

Med sosolci, recimo v razredu ki ima 30 ucencev, je nekdo morda bodoci sprevrzenec ali bogve kaj.

Skoz ze govorim to, da vsak govori, kar hoce. To je vse.

To je zelo lepo napisala Coccinelle zdajle spet, pa tudi Cosma in Contesa. zelo se strinjam s pogledom: only strong can survive. :palec:

 

Vse sem jaz, ce kdo rovari in opravlja, ce komu povem barvo spodnjih gat, nimam jaz nic manj zaradi tega, po drugi strani pa redko pisem kaj taksnega, kako se brijem ipd..

Ce nastopas recimo v punk bendu, ce si v politicni stranki, ce se gorece zavzemas za nekaj... vedno bos dozivel reakcijo drugih in v vseh teh primerih vedno tvegas, da se bos komu zdela grozna, glupa, kaj jaz vem.

Ali je zato bolje, da si v lajfu tiho, se skrijes za zidove?

Uspesna in velecenjena pisateljica vsak dan razkriva svoje najbolj skrite misli...

A ne, nekdo je tolk pomemben, da bo vesoljen svet zanimalo par bedarij, ki jih je objavil...

 

Tole je extremno nihanje... nekaj casa se navdusujes, joj, kok nas pogresas, kok se vsi pogresamo, na koncu smo sprevrzenci in celo:

...nekdo pa vztrajno služi in se skriva za masko!   

Sicer ne vem, kaj in koga si mislila s tem, samo nekako slutim, da si nekdo precej prizadeva za nekaj..... v opravljanjih in kar se dogaja po OS.ih, pac jasno nimam vpliva niti me ne zanima, preberem pa kaj potem tu med vrsticami. Da ne govorim o tem, da jasno kaj tudi izvem. In ne vem, kdo bi bilo to na forumu, ki bi blazno sluzil.

 

Mislim, da precej pretiravas, Macona.

 

Bolj mi je zaskrbljujoce dejstvo, da so zadnje cajte ravno tisti iskreni, ki kazejo obraz, ki so tu s cistimi nameni, ki hocejo pomagati, se druziti in predvsem ki se torej tu dobro pocutijo, zbegani in se pocutijo nategnjeni nekako, pa jim ni cist jasno, kaj dogaja, a vsem je nekako nekdo dobrohotno 'odprl oci' in jih seznanil s tem, kako bedno je pravzaprav vse skupaj.

(vendar - to je refleksija nekoga pac.... jaz recimo sploh ne dozivljam tako..... in nekdo si trudi, da bo se kdo drug tako dojemal? Zakaj neki? Zakaj ne pusti potem teh tako bednih netskih odnosov za sabo, zakaj se dodatno zgubljati cas in energijo??)

 

Forum so ljudje, ne samo tukaj, in ce se prevec preplete, nagrupira, se zacnejo opravljanja in zdrahe... in se dogaja potem pac to... kdor pa kaze posten obraz in je to0rej zavesten in ima ciste namene in pozitivno dojema, nima z nicemer nikakrsnih problemov.

 

Zal mi je torej Macona, da tako cutis, a glede na to, da tako cutis in si naredila tak povzetek, mi je ljubse, da si se odlocila, da gres dol.

V bistvu bodita hvalezna prijateljem, tako Macona in Mick kot tudi vsi drugi, ki so vam drugi sodelujoci ali pa nesodelujoci dobronamerno odprli oci.

Sami so se namrec prav tako razgaljali in zdaj to ugotavljajo, iz onih nesodelujocih pa konec koncev lahko govori tudi ljubosumje, ker imas nekaj cisto zase...

Pa spletejo se vezi, kaj jih pa spletate, mislim tudi custvene in vse, jasno da je hitro v tej navezi kdo nezadovoljna stranka... ... ... ...

 

Dobra tema, vsaj enkrat se iskreno govori. :palec:

 

meni je zanimivo, kako se vse zmenite, kako 'vsi vse vejo', tule pa vidis, da pojma nima nihce o nicemer... vsak vidi samo dva puzzla skup sestavljena in ja, nekdo vidi pa 3 ali celo 5.... Celotno sliko je pa tezko videt... se strinjam...

 

Kakor si si postal, tako bos spal.

Kar si si skuhal, pojej.

 

kdor se pocuti, je najbolj dobrodosel :palec:, kdor dvomi, naj se mal umakne, kdor ima srditejse ali v kakrsnemkoli smislu negativne obcutke, pa naj se cimprej spoka dol, saj nocemo, da bi kdo trpel in se pocutil slabo v nasem razredu, dnevni sobi...

OK? Ti ni vsec, kul. Sam ne mi v razredu, dnevni sobi, ... potiho nagovarjat folka, kok bedno da je.

kajti oni, ki to pocne, je sam najbolj beden. xyesx

 

nekomu pa je ocitno vsec biti tu - zakaj bi se oziral na druge?

Hodis k jogi zaradi sebe, nehas hodit ker se tam razcehujes pred drugimi?

Torej - stvar, ki je izkljucno in popolnoma stvar in domena vsakega posameznega sodelujocega.

 

Oni, ki ti zdaj za hrbtom odpira oci, te bo morda zastihal v hrbet... kajti tako pac ravna - zdaj je do nekoga drugega, da je tebi prijazno odprl oci, a ti mu zaupas...

Pazi, da te ne bo ravno on izneveril.

 

Ne govorim samo tebi, macona, niti ne govorim samo o nekom konkretnem - kaj podobnega se je tu ze dogajalo, zato se tudi novejsi ne prestrasite; prisli bodo novi soncki, smeski, novi ljudje, ki bodo skakali navduseno do stropa, nekateri pa bodo celo ostali...

 

Kot je v vsem ostalem svetu - zaneses se pac lahko le nase, zelo koristno se je nauciti locevati zrnje od plev. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

Škoda, da je na dan prilezlo toliko sovraštva. :sori:  :C:

O, Mystique, tvojega posta prej sploh nisem videla.

Ja. :o|o: :V:

Ali pa tudi ne - jaz imam pa raje, da prileze ven kot da se tlaci not... kar se tlaci, saj ves, udari ven potem na hujse nacine.

 

Vsakdo ima na netu moznost, da se predstavlja, kot se zeli predstavljati.

Kot povsod, vsakdo sam najbolje izkoristi svoje moznosti. Duhovna in osebna rast poteka tudi sorazmerno z druzecimi; vsakdo sam presoja, kdo bolj ali pa bolje vpliva na njegovo rast.

 

Kdor si je delal utvare, da bere LNF le pescica ljudi, je nespameten, saj lahko vklopi preprosto logiko in recimo vidi, da so bili samo posamezni deli ene od stotisocev tem prebrani denimo po dvajsettisockrat.

 

p.s. **

Sama sem tule spletla pravzaprav malo teh vezi, ampak zato pa te tolk bolj pristne... jaz ne rabim opevanja tule v temah, pac pa mi je par forumovcev srcno priskocilo na pomoc, pa ne mislim s tem samo donatorjev LN.

In to so zame prijatelji; ljudje, ki se v stiski lahko obrnem nanje, ki priletijo, ko je pomembno, ki se medsebojno spostujemo, ki jim zaupam in ki imajo spostovanje do prijateljstva - in s tem tudi do zaupanega... ob tem, kar pa se dogaja, pa lahko sklenem, da je to prej izjema kot pravilo.

 

... nekdo ima ko gre na hrvasko, sama sranja - jaz imam dbest izkusnje.

... nekdo ima totalne shtale z mojstri - sama sem samo enkrat imela tako, ko sem se obrnila na 'prijatelja' (oz. malo blizjega znanca).

... nekdo ima povsod same frke, nekomu pa laufa kot namazano.

... nekoga so povsod nategnili, mu skodovali, nekdo pa iz vsake situacije dobi kaj koristnega in jo obrne sebi v prid ali pac v rpid svoji rasti. :palec:

 

Prav zares, zelo razlicni smo.

In nikoli me ni bilo sram ne svojih custev niti barve svojih spodnjic, pac pa se zavedam, da je chaskanje v druzbi nekaj drugega kot objavljanje v (kateremkoli) mediju.

... recimo da gre za nekaksna pisma bralcev - kaj si pac kdo misli... :) In to lahko vsi berejo. In imajo seveda potem o tem pac mnenje.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

IN TO JE FORUM: BEG PRED REALNOSTJO, BEG PRED SABO IN LJUDMI!!!!

 

 

samo če dovoliš.

 

lahko je le razvedrilo in se zraven še kaj naučiš.

 

vzrok da nekdo beži pred realnostjo je v njem samem, ne v forumu. forum je pač tukaj, tvoja izbira za kaj ga uporabljaš in kaj ti pomeni.

 

jaz sem gor zato da izrazim kar imam v sebi, kar ne pride vedno na površje v real lifeu, pa tudi da preberkam nekatere poste.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mačona, spet imam občutek da sta v tvojem svetu dovolj samo dva... nikdar ni tako, verjami.. inv erjemi, a ti tule nihče noče pamet solit in pa nasvete dajat, kako se boš odločila se boš odločila...s aj veš, vsaka pot je prava (kolk jaz zadnje čase tole uporabljam tudi v real lajfu )

drži se

Aira, dobra ikonca :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ne, schtraufenpacht! :D

Je pa prav zabavno brat, ko se med vrsticami fajn bere...

Prav solski primeri. :)

 

vsega je..... svasta ne proizvede cloveski um...

... ne da sem kaj blazno razocarana, ker itak nic ne pricakujem, so me pa tile nivoji in tudi nacini, metode, kar presenetili....

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa razmišljam predvsem o tem...kaj nekoga vodi do tega, da mora javno objavljati..da ga več ne bo sem...in mimgrede še popljuvati kar in kogar se da...

 

Men včasih tut ni bilo kaj všeč...sem se umaknila, pa se spet pojavila, ko mi je bilo...pa komu to mar, razen meni pač..

 

Lnf ni beg pred resničnim življenjem..to JE real lajf...tukaj se dogaja pač svašta...zavist, nevoščljivost, privoščljivost, cmeravost, makaronarstvo, ljubezni, seksualne zveze, flirti...trdna prijateljstva, prijateljstva, ki pridejo in se hitro končajo..itd, itd...in zakaj ne?..zame samo še en dokaz več, da je lnf živ...ne pa neko odmaknjeno poduhovljeno pogovarjanje...

 

Mačona, dobro bodi... x!x ...kjerkoli pač boš...jaz sem že gospa v letih, dala ful stvari v lajfu skozi.. x^x ..pa me lnf še vedno uči..in bogati.. :palec: ..škoda, da zase nisi znala poiskati,kar ti lahko širi obzorja...

 

Saj, nekdo je to že omenil...pa bom še jaz ...spominjam se, kako si prilepila svojo fotko v kopalkah...hm, ena redkih, če se ne motim...in vseh vija-vaj potem okol tega...in zdaj očitaš Contesi morda nekaj, česar si želiš sama...umetnost, kako ZNATI nositi svojo lepoto...

 

ne vem...imam se za članico lnf-ja..ki je kar precej časa tukaj..pa nimam filinga, da bi tukaj nastajale ne vem kakšne spletke in intrige...in podobno...mogoče pa zato, ker jih tudi jaz ne povzročam?...in potem tudi to ne pride do mene...

 

bemti, zdaj samo še razmišljam, v katero kategorijo si me dala... x:px

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:) ;)

ja, seveda, itak, saj tako tudi je. :palec:

Forum so jekleni konjicki, filmi, knjige, astrologija, krvavi zulji, obnove kopalnic, ...

in ne samo dnevnik in cvekarije. Je pa TUDI to. :) lajf pac.

In kdor ima v zivljenju z odnosi tezave, jih bo imel tudi tu, ce bo sklepal tesnejse zveze.

Vse kar obstaja in kar se mi dogaja, me uci.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja kolk ste vsi fajn! x:Dx x:Dx

Ampak eni so pa malo prizadeti? Drugi se skrivajo za smehom...

 

Ampak, Mačona, kar si napisala - dam pa kapo dol! :palec: :palec: :palec:

 

(Pa ne misliti, da je kaj narobe, če si odkrita, če zmoreš napisati, kar misliš, drugi pa tega ne zmorejo; če misliš da se ti kdo posmehuje, ker so mu lahko smešne eninole njegove misli o tebi, ti sama pa ne!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da še jaz povem svoje mnenje.....

 

Ko sem bila v Mačoninih letih sem razmišljala podobno...najbrž...

Če me niso hvalili, ko sem jim nakazala, da me morajo hvalit, sem bila zoprna, če se niso strinjali z mano sem bila zoprna, če niso opazili mojih adutov sem bila jezna,...in bila sem jezna vsakokrat, ko niso sprejeli slike, kakršno sem jim pripravila....nikoli pa nisem nikogar žalila, če se nisem z njimi strinjala ali če od njih nisem dobila tistega, kar sem želela....

 

Sem pa z leti ugotovila, da se da od "slabih" ljudi včasih naučiti več kot od tistih "dobrih". Skozi dejanja tistih, za katere mislim, da nimajo prav, ugotavljam svoje pomanjkljivosti in svoje napake...in še vedno nikogar ne žalim.

Ampak mislim tudi, da same sebe ne precenjujem. Mačona pa se precenjuje.

Kot sem že v neki drugi temi rekla: lažna skromnost ali prepotentnost - oboje je isto sranje...in škodi nam samim.

Mačona bo odrasla in se bo nekoč temu smejala. Če pa se ne bo, potem bo imela naporno življenje.

 

Njen nick sem uporabila samo kot sinonim za lastnosti, ki se v njenem postu odražajo. Najbrž ni edina, ki tako razmišlja, je pa ena izmed redkih, ki je to brezkompromisno (in precej brezčutno) povedala.

 

V nobeno od naštetih kategorij ne spadam in ostajam (zaenkrat) na forumu. Ker se med "brezveznimi" posti najde tudi kaj takšnega, kar dopolnjuje moje znanje... :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>....nikoli pa nisem nikogar žalila, če se nisem z njimi strinjala ali če od njih nisem dobila tistega, kar sem želela....
Ja, meni se je tudi zdel zaljiv pa se kaj, maconin post, pa se mi ni dalo izpostavljat tega, ker je vseeno.

No nikakor pa se mi ravno ta maconin post ne zdi za kapo dol dajat - iskrena pa je bila itak vedno.

Tole pa ni bila macona.

 

Nekdo je rekel, da moras ob odhodu vse spljuvat in vsevprek zalit in obtozevat....

To me je vedno cudilo - tudi ko so se koncevala razmerja... Blazno so bili zaljubljeni, leta, potem pa sama sranja... to pljuvas po sebi.

In imam tud jaz svoje mnenje o teh, ki jim morajo drugi od zadaj oci odpirat.

 

Z moje strani pa kapo dol tistim, ki zmorejo ohranjat trezno in stvarno presojo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...Najbrž ni edina, ki tako razmišlja, je pa ena izmed redkih, ki je to brezkompromisno (in precej brezčutno) povedala....

Najbrž ni edina? Imaš še koga v mislih, hehe, haha hoho huhu hihi?

Brezčutno? Še zdaleč, zdaleč ne! Ze čutno!

Brezkompromisno? V življenju se vedno pa ne da delati kompromisov.

 

Če vedno pišem na forumu, da bo "onemu" všeč, pa "tistemu" se ne smem zameriti, pa še kak priliznjen post vsake toliko navržem za nabiranje točk, potem sploh ne opazim več, da to nisem jaz. Pole igram nekoga drugega in ne sebe.

 

Jasno, da brezčutno ni bilo napisano, drugače ne bi bilo toliko čutnih reakcij.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj bi bilo že čudno, če ne bi odreagiral.... :o|o:

Nisem imela tebe v mislih hehe, haha hoho huhu hihi....

 

Brezčutno in brezkompromisno? Ti si pa ja mojster besede in veš, da se lahko tudi slabo stvar pove tako, da ne užališ človeka. Če imaš vsaj kanček dobrega v sebi.

 

Ali se ti ne strinjaš s tem, Piko...(pikolovec) x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>No nikakor pa se mi ravno ta maconin post ne zdi za kapo dol dajat - iskrena pa je bila itak vedno.

...

Nekdo je rekel, da moras ob odhodu vse spljuvat in vsevprek zalit in obtozevat....

Kaka dol ali kapa gor - ti gledaš stvari vsebinsko, kaj je napisala. Pa saj vsi pišejo ravno tako, da se jih bo ocenjevalo po vsebini, kaj so napisali, in ne kakšni so v resnici. Ker se potem za napisanim skrijejo. A pustimo to. Iskrena je bila pa vedno? Žal nisem spremljal njenih postov.

 

Da je treba ob odhodu vse spljuvat? Odvisno kdo in zakaj odhaja. Vseeno bolj cenim iskrenost, pa četudi se z mislimi ne strinjam, kot kaj drugega.

 

Zagovarjam koga? Sem na njegovi strani? Ne, nikaor ne! Vedno poskušam biti na svoji strani. Moja stran pa je - situacijo poskušati videti realistično.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...