Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

Mačona!

Veliko priložnosti ni bilo, da bi se pokomentirali...

 

Včeraj popoldan sem šel v gore. Planinci hodijo v gore ob sobotah in nedeljah zjutraj, jaz pa ob četrtkih popoldan, sam. Ampak gore so gore vsak dan, pa če gor hodijo planinci ali ne. Gore so lahko tako lepe ... saj vsi tako pravijo, ane?

 

V gorah včasih prideš na rob prepada, pa zavpiješ: prepad, prepad! Če drugi hodijo po lahkih poteh, pa za kak prepad sploh ne vedo ali ga nočejo videti, bojo rekli - le kaj se ta dere! Nekaj se jih v gorah počuti bolje, če hodijo gor z organiziranimi izleti. Vodnik poskrbi za vse. Tudi za varnost. Ampak vidijo lahko samo tisto, kar je organizirano. Ampak tudi cilj se lahko spremeni, pa težko vplivaš na to. Nekatere je vseeno strah prepadov, stiska jih, pa so tiho, ker to ne bi bilo junaško. Včasih je stena prepadna samo od daleč, ko pa prideš bližje, vidiš da je lahko prehodna.

 

Vsakemu svetujem, naj gre v gore s prijatelji. Z nekom, ki se dobro razume. Zakaj potem hodim sam? Tako je pač naneslo. A za tako početje potrebuješ izkušnje. Zaenkrat imam 45 izkušenj. Včasih se prebijam po brezpotju, ker ne najdem prave poti. Kaj čem. Ampak po mili volji izbiram svoje gore, na katere bo hodil, poti, ki jih bom obiral, naravo, ki jo bom po svoje opazoval.

 

Vso srečo pri iskanju svoje poti!

 

P.S. Še zadnji sončni žarki v včerajšnjih gorah (najvišja sta Mangrt in Jalovec)

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Piko, lepo da si podal svoj nekoliko melanholicni vtis. :palec:

 

Jaz hodim na poti sama ali s prijatelji, celo samo z znanci, kakor me pici in kakrsne so okoliscine in psoamezna situacija.

 

Gor pa 'ne maram' prevec - ker me utesnjujejo.

Rada imam sirjave... gricke... kras ali dolenjsko ali belo krajino...

... najbolj pa morja, obale, prostranost.

 

In ko je bilo tu tolk enega govora skoz o LNF, je osnovni element LNF voda - morje in reka.

 

Gore so lepe, fascinantne... si prizadevas za splezat gor in res je malo lepsega kot biti na vrhu in si ogledati oblake in vse. :vio:

Vendar na gore se vsakodnevno vzpenjam, mir iscem drugace in drugje, predvsem pa v sebi, ne glede na okolje.

ce me bo pa kdorkoli kadarkoli vprasal (jasno me ne bo), si bom VEDNO izbrala morje. xsrcx

 

Gore so taf zivljenje, taf pogoji za one, ki to v zivljenju sicer rabijo, se jim pa ne dogaja po defoltu.

kot tudi ekstremni sporti ipd. To oni rabi, ki nima tega, ne jaz, ki me je sam adrenalin. :D

 

Gore pa rada opazujem, ce so v daljavi. Da jih vidim, a da so dalec, da ne utesnjujejo mojega obzorja.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa....ko si na vrhu...ni preprek. Obzorje se ti odpre, vidiš morje, vrhove, ki so nižji od tega, na katerem stojiš ti.... :2src:

 

Sicer tudi jaz grem raje na morje...od tam sem doma....vendar imajo gore svoj čar...neponovljiv... :palec:

 

Ma veš kaj... ko bom spomladi šla na Snežnik... x;)x ...te povabim...če boš hotla... x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj, Dolores, naj- hvala za povabilo, ampak... mislim da ne bom hotla... sory. :sori: me ne vlece v gore. Bila ze veckrat, celo plezala sem ze (in se tudi zaplezala itd.). Po jamah lazila, dozivela izkusnje duhov tam nekje nad tolminom, nasproti rdecemu vrhu al kaj tacga - dejansko je rdeca gora...

 

To sploh ni bilo kaksno nasprotovanje al kaj tacga... preprosto sem asociirala dalje, ker smo pac zaceli govoriti v prispodobah (jaz, gozd, kar sem nalasc, nisem dala ze prej morja, ker to je moj trip, gozd pa je 'splosnejsi'. :))

 

Ne bi zivela v gorah, sploh ne ob vznozju. A tudi ne gor... Mi ne pomeni bit na vrhu (morda je povezano, ampak tudi odra ne maram... ne maram bit 'gor')...

 

To mi je prav zanimivo pri meni, ko sem to zacela opazovat, potem ugotavljat in potem potrjevat. Nimam kaksne slabe izkusnje al kaj tacga, preprosto imam druge sfere za rajske. :vio:

 

Pac pa imam rada led, belino... in ne v gorah, pac pa spet na morju... ledene gmote, severni medvedi in podobno... to mi je pravljica... ne pa gore, skale, ki ti zarezejo nezno kozo.

 

Vendar seveda - jaz nisem kozorog, niti nimam prav nic v kozorogu, se hise ne nobene, niti se saturn ne veze pomembno na katerega od osebnih polozajev... :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj te razumem.... :palec: Mene same skale (pih kozorog :vragec: ) ne vlečejo, temveč mir, ki ga začutiš tam gor...enako kot me fascinira šumenje morja in oddaljeni glasovi galebov...širina.....in tista tišina, ki govori....v kateri se začutiš....

 

Spet bluzim... x:o)x

 

Snežnik....samo zato, ker sem tam nekje doma....danebslučajnomisliladrugače x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne saj sory, to sem pac jaz in ta moj 'slavni nacin' :D - ampak rajs recem, kot da mutim in se zgovarjam kaj... ces, danes nimam cajta pa tak. ;)

Jaz kar povem, bobu bob, da je mir in da je zmenjeno.

Tu pa nisem niti mal riba. :)

Hvala ti za povabilo, kaj pa ves, kako se obrne... :palec:

... jaz sem morda mal hecna v enih stvareh... mene recimo zene predvsem v majndu... hocem rect, ne iscem na poteh, v podvigih posebnih... dosti vseeno mi je pravzaprav, kje sem... pac furam svoje, kot se mi zdi, da je ok v danem trenutku na dolocenem mestu, fazi... pa sibamo - tu pa sem ribja... mi das vodo, ok, jaz plavam. :)

Oni dojenci, ki so jih v vodo vrgli, ces da bodo zdaj plavali... v bistvu grozno, sam jaz bi ziher plavala. ;) :P

Da bi se kar utopila kot kamen? Poletim po vodi, ce je treba... :vragec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se ne zdi, niti najmanj, na ene par folka pa delujem tako, na ene celo samo zaradi imena oz. pravzaprav nicka (ki pa me tako vsi klicejo)...

Pa imam en 'zanalasc nacin', ki je sicer kombinacija urana in plutona (kar imam na vrhu horoskopa, pa tako vecina folka v bistvu to vidi... ).

Recimo vedno vidim, kaksen vtis naredim na druge in ce denimo ima oni predsodek, da ker sem na -ić da kaj jaz vem, sem mal primi, pol se pa kar mal hecam in sem kar nalasc mal primi. :P

Tko nekako... precej si dovolim... pa zato pomisli folk na ovna... a jaz vidim tu predvsem skorpijona oz. plutona v povezavi z uranom... pa se, ker sem zelo na majndu... uzivam v miselni telovadbi, prav tako kot v fizicni rekreaciji. Pa tak... ;) civciv...

recimo ce je zadrega, bom prav jaz prevzela inicijativo, bleknila, brejknila... pa zato najbrz ovna tud kdo vidi pri meni (sicer pa imam mars tako postavljen tudi, da mi vpliva na sonce, luno in merkur in pravzaprav bi lohk zgledala vse zivo, od dvojcka dalje... :))

Cakaj katera tema je ze?

Aja, pogresani, saj res, me bodo nadrli, zakaj se rajs ne pregovarjam cesa druzga al pa naj nanizam ze te sezname...

Da bo tud sokrat lohk bral... :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...njega...pogrešam ga....res...do bolečine....(sam povem, k je glih naslov "Pogrešani")
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa se lepo mi je bilo, kako si sprejela... potem si res mocno zacutila, pa potem jasno, da so-cutim. x:Xx

Kaj pejt pocet... kaj pa ves, kaj in kako bo... cimmanj razmisljaj, se naslajaj, potem kar vrtamo, si ne pustimo odvzeti vsaj podobe v glavi - vendar s tem si zadajas dodatne rane.

Vpisi se na jogo, pejt h kozmeticarki, zase kej napedenaj, vcasih bejbe neverjetno dobro zgledajo ravno takrat, ko naj sploh ne bi. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Slikam, pišem, berem, se pedenam, nakupujem, bla v lunaparku, si šla nove očala delat, grem na kavo, igram se z hčerko, pogovarjam z mamo, rihtam nohte, surfam po netu...clo bol zgodi hodm spat, delam...pa vseeno...prva misel zjutraj...kar pretrese me...je on...in zvečer....ne glede na to kaj razmišljam ali pa sploh nič...je on...

Vem, čas...je pa le čas :vio:

 

p.s.: napedenam se pa itak vedno prvo zase. x:)x :vragec:

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Slikam, pišem, berem, se pedenam, nakupujem, bla v lunaparku, si šla nove očala delat, grem na kavo, igram se z hčerko, pogovarjam z mamo,
.....ola, mam idejo, kak ugotovis kako je že odrasla˝; zavijta v kaki topl kafič˝... boš opazla kaj vse gleda, zanimivo sprašuje, kam večkrat se obrne, ...sj veš kj mislim... x:Dx (boš vidla pol napredek njen morda...)

:palec:

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

Včeraj popoldan sem šel v gore. Planinci hodijo v gore ob sobotah in nedeljah zjutraj, jaz pa ob četrtkih popoldan, sam. Ampak gore so gore vsak dan, pa če gor hodijo planinci ali ne. Gore so lahko tako lepe ... saj vsi tako pravijo, ane?

 

V gorah včasih prideš na rob prepada, pa zavpiješ: prepad, prepad! Če drugi hodijo po lahkih poteh, pa za kak prepad sploh ne vedo ali ga nočejo videti, bojo rekli - le kaj se ta dere! Nekaj se jih v gorah počuti bolje, če hodijo gor z organiziranimi izleti. Vodnik poskrbi za vse. Tudi za varnost. Ampak vidijo lahko samo tisto, kar je organizirano. Ampak tudi cilj se lahko spremeni, pa težko vplivaš na to. Nekatere je vseeno strah prepadov, stiska jih, pa so tiho, ker to ne bi bilo junaško. Včasih je stena prepadna samo od daleč, ko pa prideš bližje, vidiš da je lahko prehodna.

 

Vsakemu svetujem, naj gre v gore s prijatelji. Z nekom, ki se dobro razume. Zakaj potem hodim sam? Tako je pač naneslo. A za tako početje potrebuješ izkušnje. Zaenkrat imam 45 izkušenj. Včasih se prebijam po brezpotju, ker ne najdem prave poti. Kaj čem. Ampak po mili volji izbiram svoje gore, na katere bo hodil, poti, ki jih bom obiral, naravo, ki jo bom po svoje opazoval.

 

Vso srečo pri iskanju svoje poti!

 

P.S. Še zadnji sončni žarki v včerajšnjih gorah (najvišja sta Mangrt in Jalovec)

 

Pohvalno Piko, pa ne samo zaradi fotke, tukaj imava pa res podobem okus kar se tiče gora in pogledov ter razgledov....se strinjam, da ni dobro hoditi sam v visokogorje sam, tule sem sam prevečkrat izigraval, pa sem rekel, da ne bom več, še dobro, da me je letos prizemljil ata Saturn v domači hiši, ampak mira pa še zdaleč ne bom dal, ker takšnega ambienta pa res ne najdeš nikjer v gorah, še sebe prav dobro spoznaš, lp, B. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Hoj, ko sem prebrala ene par strani nazaj...

 

 

 

:O: x?x :sori:

 

 

mi je bilo kar žal.

 

 

Še najbolj pozitivno mi je delovalo pisanje NATALY.

 

Se stoodstotno strinjam. (Verjetno zato, ker tudi jaz nima več časa za NET, pa sem gor le še na kakšni astrološki polemiki, ali pa kako stran pogledam kot gost. Doma me rabijo, lajf je tu, ne pa na netu.)

 

Aja, pa pa pogrešam vas vse, vključno s kompletnim LF, ampak časovno ne gre.

 

 

xsrcx xsrcx xsrcx GroznresnaMucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...