Skoči na vsebino

Pogrešani


Pujsita

Recommended Posts

pogrešam nekoga, ampak očitno je tako prav... prijatelji pridejo in gredo, ne glede na to, kako se mi počutimo...

imam pa eno željo - upam, da jo prebere prava oseba. Če ima še kdo stike s Sanjalico - če želi naj se mi javi na email, in naj ji sporoči, da ji želim da je srečna xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj res, Contesa... x:Xx (riba/sco family scene x;)x).

zanimivo je tud to, da njen oce je pa skorpijon (sam ni tvoj datum xDDx, mal kasnej).

Frajerka, tamala, totalna, ful obvlada, da se kar kadi, tko je podjetna in pridna v primerjavi z mano, svaka cast...

Ja, in jo kar pogresam.

cestitke ocetu, Contesa! :palec: x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa ne zarad 'toplih krajev', ker shizim (tud) na zimo...

Pac pa sam - pogresam morje pac. xyesx

premajhna doza letna... :|

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enako Marsa. :palec: ...tud ob tem letnem času ga pogrešam,tud če bi blo minus 20 bi ga pogrešala,pomirja me že sam pogled nanj,tud v takem letnem času mi je waw...mal razburkano,pa to....
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>pomirja me že sam pogled nanj
to. to!!!

Pol ure nazaj sem frendu TOCNO TO (x!x) razlagala - da lohk sam fotko zagledam, sam pomislim, pa globoko vdihnem in me kar pomiri,..

 

haha, 13. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...