Skoči na vsebino

Polje


Amis

Recommended Posts

toliko se je zložilo v zadnjem času vsega mogočega. prebiram neke knjige o fiziki, ezoteriki in kaj vem čem še. hecno, ne zapomnim si avtorjev in znanstvenih dokazov vseh mogočih poizkusov in raziskav........zapomnim si jedro pa tisto, kar mi je (trenutno?) pomembno......o tem kako funkcionirajo stvari in mi sami. čez praznike smo imeli zelo zanimive debate o doživljanju sveta in sebe. so frendi povedali, da so čutili bolečino staršev ob izgubi otroka. tudi jaz. potem pa je nanesla debata na to, kako pravzaprav pogosto se nam zgodi, da čutimo žalost, bolečino, nekakšen pritisk kje v telesu, pa pravzaprav nimamo nobenega razloga za to. potem pa izvemo, da se je komu kaj pripetilo, da je bil naš frend žalosten, da je kdo imel kakšno krizo....včasih nisem znala dobro ločiti med tem, kaj čutim sama in med zunanjimi impulzi. prijatelj je povedal, da že od majhnega čuti zdravstvene težave drugih. če mu kdo opisuje kakšno svojo bolezen, jo enostavno čuti s svojim telesom. bilo mu je tako neznosno, da se je za nekaj let izoliral od sveta in ni govoril niti s svojimi najbližjimi. zdaj se počasi odpira in dojema stvari na nov način. nekako presega ali se uči živeti s to svojo sposobnostjo čutenja polja.

na nek način se vsi tega učimo.........saj opažam, da je pojav vse bolj razširjen..........tudi pri tistih, ki so vedno govorili, da so take stvari pravljica za otroke ali pa v najboljšem primeru zannstvena fantastika.

in potem se preko zavedanja in izkušenj v praksi učimo zakaj je pomembno s kom se družimo, zakaj je pomembno, da ne obsojamo, kritiziramo in sprejemamo različnost na svetu. kar počnemo drugim, počnemo v bistvu sebi in to slej ko prej tudi začutimo, čisto fizično in ne le na nivoju filozofsko oddaljenih in odmaknjenih debat.

mi sami odločamo o svojem počutju in pogledu na svet, o svoji strpnosti. in o tem kako bomo iskreni do sebe in drugih. pa ni nič narobe, če se kakšen dan ne počutimo ravno na višku. lahko pa okolici olajšamo življenje s tem, da jim povemo, kaj se dogaja. in če smo jezni ali nas nekaj moti, je še vedno bolje , da to povemo in pokažemo, kot pa da tlačimo vase. tudi s tem prispevamo k kvaliteti polja, preko katerega itak zaznavamo vse in smo med seboj vedno povezani.

 

...........resničnost ali znanstvena fantastika? kako se vam zdi?...........

 

x:)x x;)x x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...........resničnost ali znanstvena fantastika?

že nekaj let moja vsakdanja realnost... in senzibilnost se, posebno zadnji dve leti, še stopnjuje... včasih enostavno ne zdržim v kakšni sceni, posebno kaki hrupni množici ali kaj takega... nisem še čisto domača v tako veliki občutljivosti, čeprav sem že od nekdaj bolj te sorte... zadnje čase recimo težko obsedim s skupino ljudi, ker težko sledim temu, kar govorijo in istočasno čutim tisto, kar 'oddajajo'... lažje pa 'spustim skozi' energijo posameznika... ko se o tem pogovarjam z Dašo, se samo nasmehne in reče: 'welcome home!' x;)x x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha, se res stopnjuje. tud meni se zdi gneča tu mač in če grem v ljubljano al pa v kakšen nakupovalni center, se moram prej psihično pripravit, sicer se mi bolj slabo piše. da o bolnicah sploh ne govorim. x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx malo za šalo malo za res:::::::kaj je na nivoju informacijskega polja cerkve::::::::::pridige o grehih, smrtnih grehih, kaj se sme in česa ne....pa verjetno še en kup prošenj bogu in svetnikom za vse mogoče težave (pa ne narobe razumet, ne pravim, da to zadnje ni ok, pač pa da se informacija ohranja v prostoru, predmetih...)

 

pa manipulacija inštitucije s posamezniki in množico......hm, bi se še kaj našlo x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ste že opazili,da najmlajše

mamice svoj naraščaj sploh ne ali pa redkoma

peljejo v naravo!Največkrat je njihov

cilj BTC.RUTAR.....

PREVEČ NORO,DA BI BILO RES! :eek: :sori:

Vsaka ovira je priložnost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ste že opazili,da najmlajše

mamice svoj naraščaj sploh ne ali pa redkoma

peljejo v naravo!Največkrat je njihov

cilj BTC.RUTAR.....

PREVEČ NORO,DA BI BILO RES! :eek:  :sori:

Kako pa to ves? x;)x

Ce v BTCju in drugje po mestu vidis veliko mamic z vozicki, to se ne pomeni, da ji ni veliko tudi v naravi. Seveda obstajajo take, ki jim ni mar kam peljejo otroka in ali otrok udihava samo izpusne pline ali pa "svez" zrak.., ampak sem prepricana da je tudi veliko takih, ki za svoje otroke dobro poskrbijo.. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti a ne bi tole temo prestavila v duhovnost? Ko sem videla naslov sem najprej pomislila - ja...o njivah pa tukaj ne bom govorila x:Dx :eek: Strelec na delu x:Dx x:Dx

 

Sicer pa ja.

Le da sem jaz človek dejanj in sem iz mesta - ne tako velikega šla na podeželje-v divjino če hočeš.

Gozd s prednje in gozd od spodaj. Vinograd malo vstran, stara drevesa zraven in ob hiši. Mir, ščebetanje ptičkov in prepir sosedov x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti a ne bi tole temo prestavila v duhovnost? Ko sem videla naslov sem najprej pomislila - ja...o njivah pa tukaj ne bom govorila x:Dx  :eek: Strelec na delu x:Dx  x:Dx

 

Sicer pa ja.

Le da sem jaz človek dejanj in sem iz mesta - ne tako velikega šla na podeželje-v divjino če hočeš.

Gozd s prednje in gozd od spodaj. Vinograd malo vstran, stara drevesa zraven in ob hiši. Mir, ščebetanje ptičkov in prepir sosedov x:Dx

.. jaz sem tudi mislila, da je tole ena kmetijsko-poljedelska tema.. x;)x

x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz grem pa  težko v cerkev(podzavesten občutek neprijetnosti in nečesa hudega)težko diham v njej!

contesa, a si se v prejšnjem lifu kaj inkviziciji zamerila :eek: x?x

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ste že opazili,da najmlajše

mamice svoj naraščaj sploh ne ali pa redkoma

peljejo v naravo!Največkrat je njihov

cilj BTC.RUTAR.....

PREVEČ NORO,DA BI BILO RES! :eek:  :sori:

Kako pa to ves? x;)x

Ce v BTCju in drugje po mestu vidis veliko mamic z vozicki, to se ne pomeni, da ji ni veliko tudi v naravi. Seveda obstajajo take, ki jim ni mar kam peljejo otroka in ali otrok udihava samo izpusne pline ali pa "svez" zrak.., ampak sem prepricana da je tudi veliko takih, ki za svoje otroke dobro poskrbijo.. x:)x

KAKO PA TI TO VEŠ?! x^x

Vsaka ovira je priložnost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ste že opazili,da najmlajše

mamice svoj naraščaj sploh ne ali pa redkoma

peljejo v naravo!Največkrat je njihov

cilj BTC.RUTAR.....

PREVEČ NORO,DA BI BILO RES! :eek:  :sori:

Kako pa to ves? x;)x

Ce v BTCju in drugje po mestu vidis veliko mamic z vozicki, to se ne pomeni, da ji ni veliko tudi v naravi. Seveda obstajajo take, ki jim ni mar kam peljejo otroka in ali otrok udihava samo izpusne pline ali pa "svez" zrak.., ampak sem prepricana da je tudi veliko takih, ki za svoje otroke dobro poskrbijo.. x:)x

KAKO PA TI TO VEŠ?! x^x

Jaz sem napisala, da sem prepricana, da obstajajo oboji. Ti pa si zgleda prepricana samo v eno stvar - da mlade mamice vozijo svoje otroke v BTC ,...

Pa kaj se sploh razburjas.. Saj ti nic nocem.. Zaradi mene lahko svojega otroka vozis kamor hoces.. Jaz bom svojega v naravo in v "BTC", ker je lepo otroka jemat s sabo in z njim prezivljat cim vec casa..

 

lp x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz ratam živčna v nakupovalnih centrih-itak pa na srečo jih ni veliko v našem koncu. In punci me non stop gnjavita- gremo tja, pa tja....pa to in to..eh....(nakupovanje ni tisto, za kar bi dala roko v ogenj x:Dx )

Jemljem jih zraven-itak bi me živo pojedle, če bi ju doma pustila-15 in 10 letnici x:Dx

 

Če pa se vrnem k bistvu - zaznave.

Tudi jaz. Čutim žalost, ki jo kdo skriva, čutim sovraštvo in strah, ki ga kdo goji do koga. Veselje itak. Včasih postane bolečina nekoga drugega moja bolečina.

Stiska me v grlu in s težavo premagujem solze.

Tudi jaz sem o tem govorila s hčerkama - in sta se tudi samo nasmihali x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hihi Amis, a si brala knjigo "Polje"? x;)x

 

Hja, moje ugotovitve... v zadnjih dveh letih sem postala dosti bolj občutljiva za vse vplive od zunaj... se pravi počutje ljudi (se prenese name, če ne znam blokirat), velike množice (pridem vedno čisto izmozgana z nakupovanja), bolj sem postala intuitivna, občutljiva na splošno... Ljudi na nek način čutim, ne bi znala povedat, kako... Ko pride človek k tebi, pa prinese ves tisti svoj paket s sabo, ki ga sicer folku ne pokaže na ven, jaz ga pa vseeno vidim... Zna bit neprijetno, nekateri ljudje me prav odbijejo zaradi tega, na žalost... Ne zdržim veliko časa v njhovi bližini.

Še dve leti nazaj sem bila totalni empirik, verjela samo v črno na belem, potem pa so se začele stvari "naključno" tako zlaga, da sem prispela do točke, kjer sem danes... Verjamem v energijske svetove oziroma ne verjamem več samo v tale naš fizični zemeljski svet, tudi kakšna izkušnja glede tega se mi je že zgodila x;)x

Povezave s folkom šibajo... Se na koga spomnim, pa mi ga prinese v življenje... Sedaj sem se naučila, da pač moram samo počakat, nočem forsirat zadev, saj vedno pridejo same... x:)x

 

Na kratko. Ko se boste pa še kaj razpisali, se bom mogoče še kaj spomnila.

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja res je hecno tole..........veliko ljudi omenja dve leti nazaj. saj ne, da se ni dogajalo že prej, vendar je očitno takrat prišlo do nekega večjega zmika v polju, ki je omogočil lažji pretok informacij. pa se stvari sedaj veliko hitreje dogajajo. mislim v tem slogu, da hitreje pokapiramo zakaj gre, hitreje začutimo kaj se dogaja in kje smo s tem v zvezi sami. pa ful se odpirajo stvari, pa razna "čiščenja" za nazaj...........tako nekako v tem slogu.........nekam zgleda, da so trenutno na udaru odnosi, ki jih imamo z drugimi, pa naj gre za ljubezenske, poslovne, prijateljske, družinske ali kakršnekoli že...........pa za iskrenost........povedati kaj čutimo, pojasniti stvari in biti to kar smo v določenem trenutku.........brez blefa, moraliziranja in podobnega sr*.........

 

x:Dx x:Dx x:Dx ......men se zdi, da je tema čvekarije kar primerna za tole "polje". sam moram bit fer pa povedat zakaj. in sicer:

-blazno me privlačijo takile paradoksi, ker jih je tudi v čist realnem lajfu dosti-tako, da je to ok x:)x

- vedno mi je mal hecno, kaj vzamemo za "duhovno", česa pa ne; pa je vendar vse skupaj del ene in iste zgodbe vesolja in očitno ima vsaka še tako majhna reč svoj namen in pomen, le da ga mi, ki smo le mali vozalčki na tapiseriji ne vidimo x:Dx , ker pač nimamo pregleda nad celotnim vzorcem

-nisem noben znanstvenik in tega kar govorim niti slučajno ne morem dokazat ali podpret s kakšnimi uglednimi argumenti x^x

- in nazadnje je tale pogled na svet lahko tudi čist navadna čvekarija (kakor komu in kakor kdaj)

 

pač, tako nekako vidim in dojemam stvari in sploh ne trdim, da mam prav .....sam včasih me pa res silno zabava, ko se kakšne stvari zložijo takole skupaj kot kakšna sestavljanka, pa se mi pol zdi, da ne streljam čist mimo x:Dx x:)x x;)x x:Xx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz grem pa  težko v cerkev(podzavesten občutek neprijetnosti in nečesa hudega)težko diham v njej! Zanimivo pa je, da v Egiptu nisem imela nobenih težav pri grobnicah(nekatere so bile zelo majhne) niti v Turčiji v njihovih(cerkvah) nisem imela podobnega filinga Krščanske cerkve, pa brr

hmm...maš samo azijski in arabski mir v sebi,Contess :8): (To ni fajn,hmmm,premal za € x:Dx )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja res je hecno tole..........veliko ljudi omenja dve leti nazaj. saj ne, da se ni dogajalo že prej, vendar je očitno takrat prišlo do nekega večjega zmika v polju, ki je omogočil lažji pretok informacij. pa se stvari sedaj veliko hitreje dogajajo.

Hmmm Amis, jaz sem bila do dveh let nazaj zelo zelo zabubljena v čisto en svoj svet, pa se je potem takrat zgodil en velik TRESK-BUM, da sem se malce premaknila in začela gledat tudi svet okrog sebe... Čeprav se mi še vedno zdi, da živim v enem čisto svojem svetu, samo več stvari opazim, občutim, sem bolj zbujena na nek način... mogoče sem malo odprla meje hihi x;)x

 

Je pa res, da se opažajo tudi drugače spremembe pri folku, sam si tega nekak nisem upala trdit, ker ne vem, ali bi bilo to samo posledica mojega odpiranja navzen, da sem to opazila, je pa obstajalo že prej :inocent:

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj po svoje smo kljub vsemu vsak v svojem svetu, saj si vsi naredimo svojo razlago sveta in dogodkov v njem. se pa bolj zavedamo povezanosti in tega, da v resnici nikoli nismo ločeni od sveta in vsega, kar je v njem. sem prepričana, da se res prebujamo in odpiramo ali pa širimo meje zaznave.

 

spremembe so res, vsaj sama jih vidim, pa ziher nisem edina x;)x . začelo se je z večjim številom knjig na to temo pri nas že več kot 10 let nazaj..........se mi zdi, da so bili najprej nekakšni premiki na razumskem področji, pa pol na čustvenem, zdaj pa tudi skozi delovanje....hi hi hi, kot bi se stvari počasi prizemljevale.......... x:Dx

 

sem pa opazila, da večina majhnih otrok ne mara gneče in je ne prenaša dobro.......videti je, da jih vznemiri, pa hitro postanejo "sitni", pol pa potrebujejo kr neki časa, da se "poberejo"...........nekako so se že rodili drugačni kot mi, zgleda da so po svoji naravi bolj odprti in povezani s poljem in se zato v gneči lažje navzamejo kakšnih negativnosti drugih...pravi fenomenalci x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sodeč po čarovniški druščini tule, je bilo več takih, ki so se jim/nam nohtki na nogah smodili x:Dx :xx!: x^x x:Dx x:o)x ............ampak zdaj je mimo in se lohk režimo x:Dx x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 years later...

škoda da tale tema sameva

 

tudi sama krepko zaznavam okolico, ljudi, njihovo bolečino. Žal ne znam ločit kaj so samo moji občutki. ko pa že govorimo o polju, men se vidno polje vse bolj razširja ;)

včasih me pa motijo moje zaznave, oz. vedenje kaj nekdo misli,....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sodeč po čarovniški druščini tule, je bilo več takih, ki so se jim/nam nohtki na nogah smodili x:Dx :xx!: x^x x:Dx x:o)x ............ampak zdaj je mimo in se lohk režimo x:Dx x;)x

še dobr :switz:

 

škoda da tale tema sameva

 

tudi sama krepko zaznavam okolico, ljudi, njihovo bolečino. Žal ne znam ločit kaj so samo moji občutki. ko pa že govorimo o polju, men se vidno polje vse bolj razširja ;)

včasih me pa motijo moje zaznave, oz. vedenje kaj nekdo misli,....

vaja dela mojstra, če mojster dela vajo :vio:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tudi sama krepko zaznavam okolico, ljudi, njihovo bolečino.

Tudi jaz in to že nekaj let... pa točno vem kdaj se komu kje kej dogaja... sam ne vem komu, vem pa da nekomu ki mi je blizu....

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...