Skoči na vsebino

Kero kitaro


El Nino

Recommended Posts

xnckrivx.... po končanem šolskem letu imam zajamčen denar (družinskega proračuna) za eno ornk kitaro..., vprašanje pa se glasi katero..., do zdaj sem bil :2src: na fenderco, ampak, zdaj sem pa mal pod vprašanjem kaj pa če bi Ibenezko... mal bolj metal verzija... pa gibsonke so sploh kul... in naenkrat sem v priljubljeni lokaciji kero kupit.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gibson, ce ti je vsec 'mehkejsa' scena...

Fender (stratocaster), ce 'trsa'...

Ibanez ne poznam (kitare), vendar bas pa je zakon! :2src:

 

Torej ce bi po svojih izkusnjah s proizvajalci kitar ('absolutno' x:)x, bas in kitara), Ibanez... Sicer... hm, tezka odlocitev, res...

Ampak po mojem bi se odlocila za >Gibson... :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... pishuka... moram it ze koncno po bas pa frsterker...

... x;)x bomo mal ruzili tule (se s tem! :sori: xrolleyesx) x:px :vragec: x:o)x x8Dx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tisto črno kitaro...  x:)x  x:o)x  x:Dx  x:Dx

 

 

(Sori, ker se zezam, ampak ti ne morem svetovati, bo kdo drug.)  Lep pozdrav! x:Dx

tisto crno kitaro še imamo... gospa ;) ampak tista ni več dobra..... saj je dobra ampak rabmo kaj boljšga...

 

Ok, torej gibson ne.... ;) hm torej fender al ibenez.... frend ful tko špila pa to pravi da mu fenderce niso všeč pa da ful na ibsenke... pa je precej na metal pa to.... pa je odločno proti fendercam.... ;) pravi da fenderce so za kleptona špilat...

 

tko da če združim teh par izkušenj.... fenderce so nekje vmes.... hm... no načeloma bom pač čez par let spet kupil kako drugo reč.... če fender ne bo kul, itak sam brez fenderce tud ne morem bit.... bom pogledal obe pol pa izbral dražjo x;)x

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Wow, Marsa, pa ne da vaju bomo nazadnje poslušali kar v duetu?  x;)x x:Dx  x:Dx 

 

Lets bugi! x8Dx

:) jaz sem prec za sam marsa "mi ne da" ... oziroma namiguje na to......

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Wow, Marsa, pa ne da vaju bomo nazadnje poslušali kar v duetu?  x;)x x:Dx  x:Dx 

 

Lets bugi! x8Dx  xmusicx  xbendx

A mislis onega 2044-ega ali katerega ze? :mex: :madpro:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Njami Rachek, izpiljen okus, les paul!! :2src: xcivx

Eno takole crno, prosim!

 

(tudi moj bas je crn, a je Ibanez).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa pol pa nehi pit in kadit in dost v fitnes.... hhehe... a gibsonko pravite... počas mi že ni več všeč tale les paul ;) ne morem videt na obeh straneh... za navijat strunce... pa razmišljam o beli barvi.... stratocaster.... priznam les paul zgleda kul, kaj pa SG... ?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je Les Paul tut bl všeč...ni tok špičasta... x:Dx x:Dx x:Dx

Slash je mel tako, a ne? xbendx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eno takole crno, prosim!

Jaaa, če pa nisem našel črne .... :xx!: Meni je tudi črna najbolj všeč. x:Dx :palec:

 

Majica: ja, mislim, da je z lespaul-ko igral največ, sicer pa je imel dosti kitar v svojem življenju - oz. jih še ima. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha tista na slikci s petelinčkom je gibsonka... hja zna bit gibsonka prekleto heavy.... sam tale music man... Estimated Price $1000 to $1500 :eek: k sreči dolar pada.... in pada in pada... tko da to ni več tolk... haha zdaj sem tam kot na začetku razen da med tremi, zbiram med štirmi... grem zdaj k prijatelju mal špilat na gibsonko najprej... pol k drugmu na ibenezko... nekje bom že staknu kak stratocaster... pol se bom pa odloču..., ;)

 

do takrat pa Yamaha...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
js mam zdej v rokah dragi moji les paul gibsonko.... in tale reč seka... huhu jeah jeah.. ;) xmusicx mi jo je zdej zelo dobr prjatu posodu za par dni .... huhu, komaj čakam da probam še ostale tri.... uhuhaaau x:px ajd zdej grem pa špilat če mi ne zamerte..
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmm, ja, kitara ni vse, cudezev pa nekako ne dela nobena, povsod mora kaksen prst tudi sam kaj... x:px x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe haha... to je tista marsa k je rekla ko smo dobili stratcasterce je pa kar samo špilalo... hehe ne sam zdaj ko sem odložil gibsonko dol in prjel jamahco je karnaenkrat jamahca ful boljš zveni... :) hehe, nevem tale gibsonka... ne to ni to... prsti pa itak.. sam je lažje upogibat strune na moji pa to.... pa mal lepš grejo stvari strune gor proti najvišjim tonom na tejle moji... pa velik lažja je za držat... :) to je zelo pomembno pr kitarah... sicer pa opažam da so kot ženske...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe haha... to je tista marsa k je rekla ko smo dobili stratcasterce je pa kar samo špilalo...

x^x :palec: - brihten pa si! xDDx - tocno na to sem pomislila, ko sem pisala, da me prav zanima, ce bos tegale se spomnil...

Ja, to ze, ampak s kaksnim prstom sem pa vseeno tudi sama kje pritisnila... xDDx (*to se pac tako rece x:px - kar sama je igrala...)...

... sicer pa opažam da so kot ženske...

Ja, to so ze mnogi opazili... x:)x :palec:

... pa mal lepš grejo stvari strune gor proti najvišjim tonom na tejle moji... pa velik lažja je za držat...  to je zelo pomembno pr kitarah. ...

Absolutno seveda gledas predvsem to, da ti sede, da ti je cimbolj 'na kozo pisana'.

 

Ja, moj bas je tudi manjsi, nekako 'zenski', sem imela ze taka vesla! :eek: xrolleyesx x:o)x x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe nevem saj gledam mislim da je moja yamaha lažja ampak večja.... nevem nekak ko zgrabim je drug filing..... definitivno tele težke kitare mi niso.... ampak ne težke po kilogramih težke po zvoku, mal čudno pride vn... tko da gibsonke ne.... ne ne
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...