Skoči na vsebino

1. maj - rojstni dan Luninega neta


Marsa

Recommended Posts

:palec: :vio:

 

(sem se ravno dons spomnila teh začetkov pa tebe [kakšen mladič si bla], ko sem vidla da je ravno tvoja prva [menda] tema osvežena, pa mensezdi je šlo tud pri tebi za kalcedon, vsekakor je bil en sinji kamen oz. podobnih energij)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, tud vidla, glihkar, sam nisem hotla smetit po temi x:)x 'Moja' tema, po moje ena redkih, pa dejansko edina, ki je zaživela in preživela ... nisem glih nek odpiralec tem x:o)x

mladič x:o)x x:Dx k zdaj sem pa že čist starina x:Dx x:Dx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe x;)x

 

cela gospa... xcivx

 

Ja, nisi odpiralec tem pa tud ne kak silen gobec.

še tedaj edinič ko si bila, se te je pa skenslal. x:o)x :V:

(hekerji/blogi)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vse najboljše tud s francije...je tale lnf čist internacionalno-slovenski :palec: x8Dx a pol zgleda, da bo počas v puberteto padel? to bo še štala x8Dx se je sicer že začelo s tem, a se še verjame v duhce al ne? x:o)x čez par let se bo pa verjetno spet bolj posvečalo sexualnim temam :inocent: x:Dx

no, kakorkoli, naj bo še naprej živ in dinamičen in mal otročji, mal odrasel x;)x predvsem pa, da bomo še naprej prjatli :palec: x8Dx

  • Lajkam 1
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx :palec:

 

Thanx! x8Dx (francoska naveza pa to xcivx x;)x)

 

Ja sej si videl zgoraj - odvisno katera leta šteješ - zajčja, mačja, pasja al zmajska. x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe x;)x

 

cela gospa... xcivx

 

Ja, nisi odpiralec tem pa tud ne kak silen gobec.

še tedaj edinič ko si bila, se te je pa skenslal. x:o)x :V:

(hekerji/blogi)

 

Ej, sam veš da me kar zmrazi, ko mi kdo reče gospa x:o)x

 

Kar se mene tiče, si gospa, ko se poročiš in spremeniš priimk, kar se pa jaz ne bom, tko da bom za vedno ostala gospodična x:px x:Dx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe, tko kot kakšne stare gospe, ki so na vsak način gospodične! x:px (:madpro: xflirtx x;)x)

 

men je pa normalno da je odrasla ženska oseba gospa.

mi skratka to ni asociacija na poročeno gospo.

No sej, glede na to da nisem poročena... ... :8): :vragec: x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma sej, mogoče se bom z vozičkom mal bl gospa počutila ... sam nekak dvomim http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif

mah, itak ... še dobr, da se ne gibljem v takih krogih, da bi se teli nazivi kej pogosto uporabljal ... tko da niti nima veze ..

v trgovini si pa mislim, pač, bejba nima pojma pa naučil so jo, da mora vse ženske gospa klicat http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif kao tolažba http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz tud dvomim. xDDx

 

ja, morajo kao. xyesx

z eno (prodajalko v trgovini) se tle mal tko polvikava. xDDx

K jaz tud vse vikam, tudi če so totalno mladi, če so na kakšnem takem položaju oz. v vlogi.

Mi je pa hecno včas če me kdo kar tika. Mal me preseneti.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, sam veš da me kar zmrazi, ko mi kdo reče gospa x:o)x

 

Kar se mene tiče, si gospa, ko se poročiš in spremeniš priimk, kar se pa jaz ne bom, tko da bom za vedno ostala gospodična x:px x:Dx

 

bejbi tole pa ni tko enostawn...

sploh, če maš desca, k je čist mahnjen na oženjene xcivx

po drug stran pa...

je en tipo zadnjč jamrou, da doma nima kej počet... ker je tam samo ena baba, pa še ta je poročena xcivx

 

sej prawm... ni enostawn x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

*********************

vse najboljše lnf. x:)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vse najboljše tud s francije...je tale lnf čist internacionalno-slovenski :palec: x8Dx a pol zgleda, da bo počas v puberteto padel? to bo še štala x8Dx se je sicer že začelo s tem, a se še verjame v duhce al ne? x:o)x čez par let se bo pa verjetno spet bolj posvečalo sexualnim temam :inocent: x:Dx

no, kakorkoli, naj bo še naprej živ in dinamičen in mal otročji, mal odrasel x;)x predvsem pa, da bomo še naprej prjatli :palec: x8Dx

 

jp. tko kot povsod, ima tut tuki vsak swojo vlogo :palec: x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

ne velja. kaj se pa nisi prej včlanil... x;)x

 

Thanx! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

×
×
  • Objavi novo...